Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fanelle_Ltu

Vielos pirkimo apribojimas

Vielos apribojimas  

49 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate šios idėjos įgyvendinimui?

    • Taip, pritariu
    • Ne, aš bėglys ir nebemokėsiu pabėgt be šio dalyko


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki.

Siūlau, kad nebūtų galima parduoti vielos žmogui (bėgliui), kuris yra įsodintas su antrankiais į policijos mašiną. Kadangi prasiknisam nemažai, kol pagaunam bėglį, tas iškart parašo GP ir laukia prie bazių mūsų, kol atvešim bėglį ir iškart vielą parduoda ir vėl viskas iš naujo. Arba prie ligoninės laukia.. :)

Žinoma, visi bėgliai bus prieš, bet net nebėra įdomumo gaudyti bėglius, kai jie pranašumo prieš mus belenkiek turi.

 

Papildymas:

Tie, kurie sako, kad "įmanoma" pagaut, tai primenu jums, kad jūs galite....

* bėgti su dviračiu, šokinėti ant stogų

* prašyti GP pagalbos, kad pardavinėtų vielas NETGI vežant jus į jail

* sėdėti interjere su /bega

* bėgioti su NRG, ypač, per bėgius, nes jums negresia mažesnis greitis

* naudotis viela, kuri suveikia gal 8 iš 10 kartų

* surišti mus ir iškart po to nušauti (mafijos)

 

Ką turi teisėsauga?

NIEKO.

 

@Admin_Bumeris - galbūt laikas tvarkyti serverį į gerąją pusę? ar čia normalu, kad naujokus ar kitus žaidėjus sušaudo, mes po valandą gaudom bėglius, kol kiti tuo tarpu toliau šaudo.. norisi ir mums paveikti kažką, o ne vien tik bėgliais užsiimti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Vytautas_Cames rašė:

tai tada reik padaryti kad vienas policininkas turėtu tik vienus antrankius. Turi būti lygybė.

Lygybė, tu lygybė, atsirakinęs su viela negalim tavęs surakint 20 sekundžių, kur čia lygybė teisėsaugai? Per tas 20 sekundžių atsisėdi ant dviračio ir užšokinėji ant stogų, teisėsauga vėl beviltiškai gaudo tave 20 sekundžių, o ginklų prekeiviai važinėja prie bėglio - pardavinėja kas 10 sekundžių jiem vielas ir jie atsirakinėja su vielom.

MANO PASIŪLYMAS BŪTŲ PADARYTI DIDESNĘ TIKIMYBĘ VIELOS SULUŽIMUI, KADANGI DABAR - VIELA PRAKTIŠKAI NELŪŽTA IR VISUOMET BĖGLIAI ATSIRAKINA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Johny_Sweet rašė:

Lygybė, tu lygybė, atsirakinęs su viela negalim tavęs surakint 20 sekundžių, kur čia lygybė teisėsaugai? Per tas 20 sekundžių atsisėdi ant dviračio ir užšokinėji ant stogų, teisėsauga vėl beviltiškai gaudo tave 20 sekundžių, o ginklų prekeiviai važinėja prie bėglio - pardavinėja kas 10 sekundžių jiem vielas ir jie atsirakinėja su vielom.

MANO PASIŪLYMAS BŪTŲ PADARYTI DIDESNĘ TIKIMYBĘ VIELOS SULUŽIMUI, KADANGI DABAR - VIELA PRAKTIŠKAI NELŪŽTA IR VISUOMET BĖGLIAI ATSIRAKINA.

taigi yra 50/50 tikimybė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau čia del manes tas pasiulymas ? :D Dirbau pd niekad neteko verkti delto, nes nesunku surakinti ir greit įsisodinti į mašina ir išsivešti į baze bent jau kai aš gaudydavau beglius neteko man taip verkti forume su pasiulymais... Tuo labiau viela lužta, ir tu pinigus leidi ant vielos po 100k paprastom kainom ne kiek vienas gali mokėti tuos 100k, nu ir karoče fannele ne tau teisėsaugoj eik į taksus ir ten buk ir niekad nereiks siulyt tokiu tikrai beviltišku pasiulymų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Johny_Sweet rašė:

Lygybė, tu lygybė, atsirakinęs su viela negalim tavęs surakint 20 sekundžių, kur čia lygybė teisėsaugai? Per tas 20 sekundžių atsisėdi ant dviračio ir užšokinėji ant stogų, teisėsauga vėl beviltiškai gaudo tave 20 sekundžių, o ginklų prekeiviai važinėja prie bėglio - pardavinėja kas 10 sekundžių jiem vielas ir jie atsirakinėja su vielom.

MANO PASIŪLYMAS BŪTŲ PADARYTI DIDESNĘ TIKIMYBĘ VIELOS SULUŽIMUI, KADANGI DABAR - VIELA PRAKTIŠKAI NELŪŽTA IR VISUOMET BĖGLIAI ATSIRAKINA.

40 žmonių gaudo 1 ir čia verkiat krokodilo ašaromis. tikimybė yra 50/50 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Arturas_Quick rašė:

Jau čia del manes tas pasiulymas ? :D Dirbau pd niekad neteko verkti delto, nes nesunku surakinti ir greit įsisodinti į mašina ir išsivešti į baze bent jau kai aš gaudydavau beglius neteko man taip verkti forume su pasiulymais... Tuo labiau viela lužta, ir tu pinigus leidi ant vielos po 100k paprastom kainom ne kiek vienas gali mokėti tuos 100k, nu ir karoče fannele ne tau teisėsaugoj eik į taksus ir ten buk ir niekad nereiks siulyt tokiu tikrai beviltišku pasiulymų

cia cj dar ir del manes su @Nike_Omny :D nes mes per viena begima bent po 15 vielu sunaudojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...