Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joey_Sallad

Sarg.lt Cirkai. 3 Serija!

Rekomenduoti pranešimai

Labai džiugiai pristatau trečiąją Sarg.lt cirkų serija, ilgai nekėliau nes buvau gan užsiėmęs, vasara vis gi :D bet labai malonu matyti kad jums patinka ir norit dar.

Jei norit paspauskit like ant mano facebook paskyros: http://bit.ly/2xKmCdX                 ten dalinsiuos kada maždaug eisiu lošti sarga arba kada filmuosiu :D

Kad būtų visiems aišku ir nekiltų jokių nesąmoningų kaltinimu viskas kas buvo pasakyta ar padaryta ar parašyta šitame video yra Komediciniams tikslams o ne kad kažką tai įžeisti ar iš ko nors tai pasityčioti. Iš kart įspėju kad šiame video keikiuosi, ir kad aš pats į keiksmažodžius žiūriu kaip į būdą išsireikšti ir parodyti savo emocijas bei taipogi keiksmažodžiai yra naudojami komediciniams tikslams ir yra žodžio laisvės dalis, pats gyvenu šalyje kur keiktis galima visur ir nuo bet kokio amžiaus bet vėl gi kad nekiltu niekam jokių nesusipratimų parašau n-18 taigi neįsižeiskit kai išgirsit keiksmažodį. Ačiū tiems kas buvo šitam video nors to ir nežinojo, tikiuosi kad kam nors tai atrodys juokingai. PEACE

 

 

Taginu ne dėl to kad ką nors sugėdinčiau bet dėl to kad gali būti įdomu save pamatyti video <3 Jeigu kam nors ką pataginau nepatiks tai, galėsiu ištrinti.

@Twin_Smile

@Bezdzione_Tedas prikibai prie važiuoklės :DDD

@Mantas_Gta

@Juodasis_Meras

@Sweet_Banana     Nėra dviratininkų, bet vistiek verti tago ;D

@Benas_Vycka

@Markas_Vincentas teroristas blembački :D

@Apacy_Iceman

@Mantas_Aron dėkui už 300k seniuk :D

@Audi_Mister  ŠALINIES

@Dwayne_Black

@Arensas_Samp

@Kentas_San nukepė :D

@Edv_Dab cirkinis ;DDDDDD

@Rimvydas_Evil tikiuosi nepriimsi to "gaidys" rimtai :D normalus esi <3

@Desinioji_Ranka dar kartą sakau sorry :D 

Dėkui visiems kas dalyvavot video !!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...