Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Los_Santos

Linas_Tobako

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Linas_Tobako
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Šaudymas mafijos zonoj, nevykstant karui. 1mėn blist
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė  
    Spoileris

    402d6f6273b209759f274e7a80b6739b3.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? TAIP
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zdrw , skridom užimti zonos, tačiau mano pavaduotojas Ginas turėjo užimt bet jis mirė, šaudžiaus kol nesužinojau jog neužimta zona, sužinojas kad neužimta - atsitraukiau iš zonos ir fsio, tokie verksniai esat kad n* :D:D:D:D

 

Pažiūrėk, apsigynėm 14:25 , o aš šaudžiausi ten 14:31 tai ir savaime aišku kad darėm kontra taip kad neverk mauras http://www.part.lt/perziura/0e0063c324df1a3b602ce6e84a623a8a368.jpg

 

Va dar ta pati situacija su mano kolega, ir pats direktorius paskaityk ką parašė, kad skrido su stuntu ir pats sprogo ir nespėjo užimti, o animacijos sporgimo visiems skirtingos.. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Linas_Tobako rašė:

Zdrw , skridom užimti zonos, tačiau mano pavaduotojas Ginas turėjo užimt bet jis mirė, šaudžiaus kol nesužinojau jog neužimta zona, sužinojas kad neužimta - atsitraukiau iš zonos ir fsio, tokie verksniai esat kad n* :D:D:D:D

Taisyklės yra tam ,kad jų laikytusi. Tau matei ,kad mafijos zoną neužimta. Neužėmė zonos ginas, tai gali /tpd padaryt, arba tiesiog pabėgt ,o tu šaudei - kas yra taisyklės pažeidimas (tavo šaudei tam ,kad išvalyt zoną, o tada vėl greit užpult)

 

Ginas_Sprite forumo įspėjimai, nepričiom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...