Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vytautas_Cames

Domas_Wanna

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vytautas_Cames
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Domas_Wanna
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: šaudė į civilį , kuris nei bėgo , nei turėjo /bėga statusą. Sakė tikrina ar kimba kulkos per vartus.
  • Įrodymai: 
  • Spoileris

     

  • /info lentelė:
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

 

Pridedu: "Nepasidariau ss , bet paskui tave gaudėm" Tai už ką jūs mane gaudėt , jeigu nėra ss ir kažkaip keistai jūs čia mane gaudėt:

Kurioje vietoje aš naudoju nametagą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas Cames'ai.

 

Suprantu tavo liūdesį iškritus iš policijos, už tave liūdžiu ir aš :) Nežinau net ką pakomentuot ištikro, pirmiausia tai noriu pasidžiaugti tavo kantrybe nuvertinėjant kitus žmonės iš darbo, iš kurio iškritai pats. Iškart pranešu kad įrodymų jokių nepateiksiu, nes viskas įvyko taip greitai kad net nespėjau susiprotėt, matai koks skirtumas tarp mūsų? Ogi toks jog aš tai nenaudoju nametago ir nemačiau kad ten tu ir t.t? O ką man reikėjo daryt? Įsijungiau tazerį ir bandžiau prieit prie tavęs, juk buvo aišku kad iškart bėgsi. Žodžiu neišsiplėsiu, tegul bumeris patikrina logus kad paskui tave gaudėm ir kad pats šaudei stovėdamas už tvoros, LABAI ĮDOMU DĖL KO ILGESNIO VIDEO NEĮMETEI? Spręskit jūs, man asmeniškai tai juokingas skundas, norint man pakenkt, sėkmės.

 

Papildau: Kai įkelsi pilną video pašnekėsim, nežiūrėsiu aš net tų tavo iškarpų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

11/6/2017 at 20:02, Domas_Wanna rašė:

Labas Cames'ai.

 

Suprantu tavo liūdesį iškritus iš policijos, už tave liūdžiu ir aš :) Nežinau net ką pakomentuot ištikro, pirmiausia tai noriu pasidžiaugti tavo kantrybe nuvertinėjant kitus žmonės iš darbo, iš kurio iškritai pats. Iškart pranešu kad įrodymų jokių nepateiksiu, nes viskas įvyko taip greitai kad net nespėjau susiprotėt, matai koks skirtumas tarp mūsų? Ogi toks jog aš tai nenaudoju nametago ir nemačiau kad ten tu ir t.t? O ką man reikėjo daryt? Įsijungiau tazerį ir bandžiau prieit prie tavęs, juk buvo aišku kad iškart bėgsi. Žodžiu neišsiplėsiu, tegul bumeris patikrina logus kad paskui tave gaudėm ir kad pats šaudei stovėdamas už tvoros, LABAI ĮDOMU DĖL KO ILGESNIO VIDEO NEĮMETEI? Spręskit jūs, man asmeniškai tai juokingas skundas, norint man pakenkt, sėkmės.

 

Papildau: Kai įkelsi pilną video pašnekėsim, nežiūrėsiu aš net tų tavo iškarpų.

Gal jis ir šaudė, nes apkaboje matosi, kad M4 likę tik su 34 kulkom (iš 50), BET tai tau nesuteikia teisės atsišaudyti civiliui BE ĮRODYMŲ ir dar su DGL. Sakai, kad bandei tazinti, tačiau niekas netazina su deagle, reikia tazinti su MP5/policijos lazda. Antras dalykas „Ogi toks jog aš tai nenaudoju nametago ir nemačiau kad ten tu ir t.t?“ Tai jeigu ten kažkas kitas, tai jį jau galima šaudyt, o cames negalima, nes parašys skundą?

 

Bus nubaustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...