Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nissan_Qashqai

Kinto_Debeselis

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nissan_Qashqai
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Kinto_Debeselis
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: bereiksmis saudymas
  • Įrodymai: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: video eigoje yra
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? 6h ban, už bereikšmi šaudymą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip tai bereikšmis žmogau? Tu pradėjai į mane šaudyti- Man reikia gintis, vadinasi turiu atsišaudyti.

P.S Pirmas pradėjai šaudyti, kuomet aš net ginklo rankoje neturėjau, tai kodėl savęs neužsibaninai pirma, buvau tave surakinęs, nežinau ką tu panaudojai, bet toliau lakstei.Ar čia gaunasi, tu gali į mane šaudyti, o aš turiu gaudyt tave stovėdamas?

P.S.S Galvojau, kaip dar galiu tave prigauti ir surakint, bet nelabai prisileidai, o kai nustoju šaudyt tu iš kart nuvažiuoji.

P.S.S.S Draugeliai susirinke dislike mėto, tu Aurimai iš vis visą laiką šaudei į mane ir bėgiojai, kol pagavau, turiu visus įrodymus.

Spoileris

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Kinto_Debeselis rašė:

Kaip tai bereikšmis žmogau? Tu pradėjai į mane šaudyti- Man reikia gintis, vadinasi turiu atsišaudyti.

P.S Pirmas pradėjai šaudyti, kuomet aš net ginklo rankoje neturėjau, tai kodėl savęs neužsibaninai pirma, buvau tave surakinęs, nežinau ką tu panaudojai, bet toliau lakstei.Ar čia gaunasi, tu gali į mane šaudyti, o aš turiu gaudyt tave stovėdamas?

P.S.S Galvojau, kaip dar galiu tave prigauti ir surakint, bet nelabai prisileidai, o kai nustoju šaudyt tu iš kart nuvažiuoji.

  Slėpti turinį

 

 

 

 

 

Kad šaudyt turi uždėt man /bega statusą. Atsirakinau tada su /viela. lol peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Nissan_Qashqai rašė:

Kad šaudyt turi uždėt man /bega statusą. Atsirakinau tada su /viela. lol peace

Tai logiškai galvojant jeigu šaudo į tave mafija, tu negali atsišaudyt, turi visiems pirma bėga sumėtyt? Tu logiškai mastai?

P.S Parodyk tokią taisyklę, kur rašo, kad ATSIŠAUDYTI galima tik į tą kuriam uždėta bėga?

P.S.S Kas juokingiausia, kad draugeliai susirinke ant mano postų mėtot dislike, o ant draugo like. Žemas lygis... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...