Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karolis_Explosive

Augustas_Krilavicius

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Augustas_Krilavicius
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: teleport
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    cd6f7cadb4e245ad46bcfe79b88eaee1187.png

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : nuo 0:09 iki galo.

papildau

Netyčia nusitelinai į ta zona, nes praita zoną irgi nusitelinai ten, tačiau nespėjom nufilmuoti, o dabar netyčia vėl tenpat

 

buvai pažymėjas nuo praito kart balkonu zonos, norėjai užšokt ant viršaus traukinių stoties. ESC nenujei nes gal suvedei ta combinacija nuo praito karto. ( beje gerai žinai kaip naudot )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man paaiškink būnant vienoi zonoj teleportuotis į kita ir jūsu nesudaužyt koks tikslas? Unban anketoje matosi minimap”as kur sumapinta ne ta vieta kur padarytas teleportas 

Moliūgas o tu bent žinai kaip teleport maker'is veikia? Reikia nueiti į mapą ir pasižymėti vietą. Paprastai nenusiteleportuojama o reikia spausti kombinaciją x+y ir tik tada teleportuojamasi, tipo būčiau toks durnas su full hp budamas, teleportuotis į kitą zoną ir tuo labiau kai dar jus daužom? Beje būčiau buvęs esc ir žymėjas vieta, bet kaip keista to nedariau, nu tai kaip čia suprast? Eilinis bug'as, juk nepastoviai pisau teleportus, tiek filmavai, o čia susibugino, bam jau banina. :D Nu tu merliau biški atsičiūhink. 

Žinau kaip naudot nes ir taip aišku, kas neturėjas tokio dalyko savo kompe? Nu bet aš tau jau aiškinau viršuj, jei būčiau pasižymėjas balkonus tai man ir rodytu juos minimap'e, tačiau kaip matai man rodo visai kitą pažymėtą vietą. Dabar daužom jus sausai, pisiu į kitą zoną teleporta, gausiu bana ir blista ir sedėsiu laimingas, nu merliau čiūhinkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...