Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Brandon_Watsonn

Lukis_Kukis

Rekomenduoti pranešimai

Taigi sveiki visi, šiandieną prisistatysiu visiems kas aš toks būsiu ir visada galėsite sekti mane!

 

  • Vardas? Arnas
  • Pravardė? Dažniausiai vadina Kata arba Pavarde.
  • Amžius? 15 ( 2002.10.01 )
  • Zodiako ženklas? Svarstyklės
  • Kur gyveni? Lietuva, Šiauliai.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Labiausiai domiuosi krepšiniu arba kitaip sakant NBA, LKL, Eurolyga. Aišku NBA dėl James'o, Westbrooko ir Irvingo dažniausiai, LKL dėl ateinančių Lonzų :D O Eurolyga, nes Žalgiris! :) Įdomiausia žiūrėt mano manymu yra Eurolyga, nes ten didžiausia atmosfera ir įdomiausia žiūrėt, gaila kartais Žalgirio, bet paskutinis laimėjimas prieš PAO tai yra nežinau kas :D Naujinsiu visas varžybas kas buvo man įdomu ir taip toliau :D
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu tai transliuoju žaidimus kitaip sakant streaminu įvairaus pobudžio, nuo CSGO iki H1Z1 ir LoL'esa kartais dar padubylinu. Dar sportuoju orientacinį ir žaidžiu už gimnaziją krepšinį :) Kam įdomu galėsiu atsiūst statistikas :) Dar mėgstu domėtis programavimu (Excel, C++), mokinuosi video editinimu ir photoshopu! Kam reikės pagalbos parsisiūsti, tai parašykit bandysiu dar prisimint ir padėt! (Adobe Photoshop CC 2017 ir Vegas Pro 2017 ). Kai mokytoja liepia, tai ir knygų tenka paskaityti :/, nes nelabai koks megėjas jas skaityt esu.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Iš viso paskaičiavus tai žaidžiu turbūt apie 3-4 metus tai tikrai, nes pirmą kartą ir visus metus žaidžiau, kai Sarg'ui suėjo 2 metai, tai paskyra buvo Arnis_Kong, tada aišku kvailelis po poros metų užmiršau ir išprašiau draugo, kad atiduotų Matt_Imaginative, su juo manau pasiekiau nemažai. Atidirbau savo norimus darbus ir išpildžiau savo planus, atsibodo atsirado CSGO, perėjau prie jo. Žodžiu paskui vėl pradėjau lošt ir draugas jau buvo atidavęs kitam draugui tą Matt'a ar kas ten buvo žodžiu ir tada gavau nemokamai Jerry_Jones už kurį žaidžiau nepilnai metus gal na ir va, dabar aš su Lukis_Kukis paskyra, šita paskyra neturėjus nei darbo pavaduotojo ar direktoriaus, tai bandysim gal kažkaip jį užkelti. Tikrai žinau, kad bus sunku, nes dabartiniai direktoriai mano manymu yra labai geri ir laikosi visai neblogai. Nenoriu su niekom čia pyktis ir t.t, tai būsiu toks ramus žaidėjas kuris nesikiša į konfliktus :D Tai žinokit.. ;)
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Tiek pat kiek ir SARG'ą
  • Kokius filmus mėgsti? Šiaip filmų nelabai žiūriu, bet kas labiausiai pramušo buvo "Nevykeliai po priedanga" :D
  • Kokios muzikos klausai? [POP;RAP;TRAP] Šita mano FAV <3
    Spoileris

     

  • Mėgstamiausias sportas? Galbūt krepšinis, nes jį lankiau 7 metus, bet per traumą turėjau leavint 2 metus ir dabar tebežaidžiu už mokyklą (:
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Bruce Willis manau, kaip sakoma KIETAS RIEŠUTĖLIS :D
  • Kas yra tavo autoritetas? Visi kažkiek prisideda prie mano autoriteto, nesvarbu kas jis. Tiesiog visi žmonės yra savaip gražūs ir turi savo tobulybių, tai iš kiekvieno bandau pasisemti įgūdžių ir būdo kaip sakoma :)
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes SARG'as nėra kaip sakoma Š************** kaip kiti servai kur vien tik kaimeliai ir FreeRoom'ai. Čia yra normalių bachūru ir princesių prisirinkusių kurie žaidžia čia, atiduoda manau tikrai dalį laisvalaikio ir bando kažko šiame serveryje pasiekti. :)
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Gaila, bet tėvai neleidžia, nežinau dėl ko. Tikriausiai per didelis tinginys esu :D
  • Turi brolių, seserų? Turiu 9 metų brolį. 3-okas.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Galbūt tapti programuotoju, niekada nenustoti sportuoti ir niekada nenusižengti ir tapti priklausomu.
  • Kokie tavo privalumai? Linksmas, šnekus, draugiškas ir padedantis.
  • Kokie tavo trūkumai? Galbūt kartais per greitai užsivedu ir užsivažiuoju ant dviveidžių arba tiesiog blogą įtaką darančių žmonių.
    • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 2 nuotrauka su @Elvinas_Williams
  • Spoileris

    cd23a288bad4ee43b59443cdadf0b899405.jpg

    Spoileris

    41a41be350996b3a74dcac1d7017ec0e883.jpg

    Spoileris

    a6b917a31258b8504c6e32eda80978be85.jpg

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Airidas_Krc rašė:

Zdarov, sėkmės žaidime.

 

prieš 8 valandas(-ų), Edas_Canyon rašė:

Sw, sėkmės žaidime!

 

prieš 8 valandas(-ų), Elvinas_Williams rašė:

Sw, seniuk, sėkmės.

 

prieš 8 valandas(-ų), Vygantas_Taspats rašė:

Sveikas, malonu

 

prieš 8 valandas(-ų), Kofe_Dragger rašė:

Sveikas, malonu, sėkmės žaidime :)

 

prieš 7 valandas(-ų), Ekoms_Deew rašė:

sekmes žaidime

 

prieš 7 valandas(-ų), King_Mode rašė:

sv bahas, sekmės 

 

prieš 6 valandas(-ų), Lukas_Upsider rašė:

Sveikas

Zdarova gal kada susilėksim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...