Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kofe_Dragger

Nuotraukos su ENB

Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 minutes(-ių), Ferdinand_Porsche rašė:

tu nors rusu ismok, kai rasai zodzius :D Padlyza nors zinai ka reiskia? :DDDDDDDDDDDDD Pajusiu plbm, sedesi /pzu ir mutinsi ane ;DDDDD krv storas

storas? :DDDDDDD tu duchas net nemates kaip as atrodau, eilinis invalidas, kuris daugiau neturi ką už laido pasakyti, o dbr už bazarą verksi pituchas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Ferdinand_Porsche rašė:

nors zodzius renki ar random rasai :DD daunas vps nieko i tema nepataikai krv, dar seima lieti, tai daryk man blogai, kodel nieko nedarai? urodas

Kegli tu krv, as nesedziu tam sarge 24/7 kaip tu padlyza pramotnas krv :DDDDDDD dar siandien namie nebuvau storbambi tu krv :DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Ferdinand_Porsche rašė:

neleidzia prie kompo taip ir sakyk :DD sakau tau ismok rusu, poto rasyk, nes rasai nesamones, vps net neizeidineji :DDD

Prie kompo neleidzia? :DDDD Tu pitushara krv su prisikta burna, man tevai kompo neriboja, nes as prie pc nesedziu kaip tu po 400min :DDDD su prakaitu krv sarge bando viercha lauzyti, apgailetinas tu krv esi vokietuk jibanas :DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Ferdinand_Porsche rašė:

visur ta vokietuka ikisi, tai gal pavydi? :DDDDDDDDDDDDD gerai nera noro man cia su oziais bartis, eik paverk i pagalve, vistiek kursienuose gyveni

Nes tu ziurke esi kegli tu krv pabeges is tos lietuvos, nepavydek man gero gyvenimo nuoseda :DDDDDDDDD tj tu verksi, bazaras kai be sargo busi, tik leisk namo grįžti :)))) vsio dw niuchas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...