Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kofe_Dragger

Nuotraukos su ENB

Rekomenduoti pranešimai

prieš 18 valandas(-ų), Frozen_Inferno rašė:

Seni, psichologijos paskaita gal dar pravesi? Aš sarge jei bazarinu, tai kai noriu paprikolinti, nes man tiesiog juokas ima skaitant, kai uz laido didvyrius daro :DDD

esme tokia seni, kad nepalaikau taves vps, bet nerasysiu sudo forume, nes ant ribos del bano forume esu. ;] Bazarini, bazarini, bet nk sesiolikinsi neparasai idomaus, esme supratai jei ne durnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

esme tokia seni, kad nepalaikau taves vps, bet nerasysiu sudo forume, nes ant ribos del bano forume esu. ;] Bazarini, bazarini, bet nk sesiolikinsi neparasai idomaus, esme supratai jei ne durnas

O ką jis man parašė įdomaus? Aš jam tik pasakiau, jog jis nebezais sargo, tik kaspos sulauksiu kol grys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Ferdinand_Porsche rašė:

Eiti i ts, del ko? Kad apsiverke vps moduose, numete kazkoki bana sudina. Prase vps ne to, nieko idomaus is jo neisgirsiu, sesiolikinis kuris gyvena ant mamos sprando, nevalgydamas paima sau valiutos, tai :DDD bet jo zaidime ivaizdi pasidare kieta, nors nieko vertas yra, galim ir susitikt VLN pries naujuosius atvarysiu ir galim pakalbet :]]]]]]]]

Tu sude krv :DDDD Jis temą paredagavo, prašė numeskit savo banus populiarų žmonių, kuriuos esat užbanine, ir mane buvo įmetę, kai kažkoki invalidą kaip tu užbaninau dėl cheat. Antra, ant tėvų sprando gyvena 80% sargo žaidėjų jei ne daugiau. Valiutos ima, tokie kaip tu, kurie prakaita lieja sarge ir bando kažką forume įrodyti :DDDD Niekada iš savęs nestačiau kažko wow, bet kai atsiranda tokie kapsiai, tai kaip čia komentuosi?? Pats minėjai, jog esu iš kaimo, bei ant tėvų sprando gyvenu :DDDDD, iki Vilniaus man 200km, juk tu čia ant šaibų pasikėlęs emigrantas, tai privažiuok, jei pampersas siūlai pakalbėt :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...