Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Anonymous_Identity

Virusas? Kur rasti ji? Kaip istrinti.

Klausimas

Sveiki, pasigavau virusa, ar kas ka tokio, sunku net aprasyt, narsau internete ir mano narsymo langa tarkim sarg.lt ismeta i kita "Naujas Skirtukas" o ten kur buvo sarg.lt imeta koki rusiska mail.ru arba kokias reklamas, meginau blokuoti tuos webus, bet nepadejo, kur ieskoti sito slykstynes kompe?

Imetu nuotrauka, raudonai pazymetas langas, tame lange buvo sarg.lt, persikrove i kas koki rusiska weba, arba smspinigai, ** man to kredito nereikia.. :D O naujeme lange uzsikrove sarg.lt ir visur taip, su facebooku, VKontaktais, youtube ir t.t

7a5b7af23c221fc56fe7b49d5e33828e562.png

Reklamu linkai, mazdag cia mane siuntineja.

http://quantumsystemm.org/ref/qs13?sub1=1228957820407622&sub2=75&sub3=IAB1&sub4=[TGTXT]&utm_source=src7&utm_medium=cpc&utm_term=1228957820407622&utm_content=1844612&utm_campaign=stk

https://www.smspinigai.lt/?asr=adcash&sub=1439871-2820812860-0&utm_source=adcash&utm_medium=adcash_lt&utm_campaign=nemok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Praskenuok kompiuterį su MalwareBytes, dar gali su HitmanPro(būtent šitas man padėjo, kai buvo tokia problema).

Gali dar su AdwCleaner, yra ir Zemana AntiMalware.

(Ant visų paminėtų paspaudus yra atsisiuntimo linkas, visuose lyg yra free trial).

@Anonymous_Identity

NEW: Tokie virusai dažniausiai būna registruose, bet ten nelabai žinančiam, kur lyst ir ką trint, tai nepatarčiau kažko ieškot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Stayne_James rašė:

Sveikas, kaip ir sakiau parsisiusk ccleneri pravalyk, tada adblockeri uzsimesk prie topacio antivirusine pasijunk prascanint ir fsio sekmes.

Viska as padares, as visada turiu adblockeri, turiu cleaner paka visa su antivirusine ir driver scanneriais, zdz pilna komplektacija pas mane, bet cia paprastas, net ne virusas jauciu, tiosiog jungineja kas kas kiek laiko nauja puslapi su tom reklamom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...