Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Michail_Bezrukov

King_Mode

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @King_Mode
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV, AIM, SPREAD
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    06549d9c2f3f54839d491202bdbb0136107.png

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : sukarpiau video, 0.06 - 0.10 3/3 į Bmw_Deimantas, 2 kulkos nelimpa iš 29 atstumo. 0.09 nelimpa 3 kulkos iš 35-36 atstumo (dar turi lipt). 0.38 2 kulkos stovint iš 32 atstumo.

ka tu bangas keli naujokas, is 35 atstumo dar turi lipt, o tau nelimpa 3, i koki dar kampa isibugines, matai kad tau animacija ir kraujai yra kai pataiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

o jėz ką tu čia nufilmavai.

0.06 - 0.10 3/3 į nejudantis žmogu, jis tupėjo, 3 kulkos išaunančios nematau išviso.

2 kulkos nelimpa, nes buvau įsibuginęs į kampą ties 0.06 sekunde matosi kaip atsibuginau.

Kulkos išviso nelimpa pažiek kokie atstumai, aš į juos šaudžiau nors rodo, kad pataikau, ištiesu jiem nelimpa tai per kraštus ar per didelis atstumas.

0.38 šoviau užsilindau už kampo ir vėl šoviau jam per kampą, kas čia nenormalaus? tos kulkos tam čiuvui net nesulipo.

 

naujokas sako :dddd įsijautęs tu žiūriu bičas. čia irgi kraujai taškos kaip tu sakai ir yra animacija bet nelimpa nes ĮSIBUGINĘS Į KAMPĄ.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @King_Mode
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nametag, Aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Buvo
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: http://www.part.lt/img/79484327ba444e393ccba310cd9a3950929.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1 video - 0:33 - 0:35 - pamatai lipantį enemy ir nusitaikai atrodo taip? Tik aišku aimas užtargina kairėj esantį Adidas_Vakruknas, kurio net nesimatė. :/ Nu ir ten poto 8/9 pataikai.  2 video - pati video pradžia 0:00 - 0:02 - nusitaikai į net neišlindusį žaidėją ir jo lauki. :/ Nu ir aišku, poto jis ir išlenda. Nametagiuks
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 video 0:33 - 0:35 įdomus tu fruktas. Žiek jis lipo aš šoviau vieną kulką į jį ir aš nebesitaikiau, o man Ts3 programėlėje sakė viską iš viršaus, kadangi yra tiltai viršuje ir tai puikiai matėsi, kad Juventas_Vestas buvo ten. 8/9 pataikau, kadangi žmonės arba tupėjo arba stovėjo vietoje, tai kaip čia man nepataikyt, kadangi turiu labai mažą taikinuką. 

 

 

2 video kodėl nukirptas tas galas kur mes šaudėmės pradžioje, bei kur mirė vienas iš mano komandos narių? Xpress_Samp buvo pasakyta klubo teamspeakę kad atbėga jis į mano pusę, nes Juventas_Westas buvo viršuje, ir jis viską stebėjo bei puikiai padėjo susišaudymuose. Šaudant į Xpress_Samp nieko nematau įtartino nei aim, nei nametag. 2/2 lygioje tarpelio vietoje, paskui 1/2 taipogi bėgant tiesiai, 0:35 jis vėl bėgo tiesiai viena linija 3/2 atsitupęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...