Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Just_Chill

Kalėdinis konkursas!

Rekomenduoti pranešimai

244924e7db352124783dd369da988d9e744.png

Sveiki! 

Manau kiekvienas iš mūsų laukia Kalėdų, bei manau pagrinde - dovanų :D

Vakare gulėdamas lovoje pamąsčiau - kodėl gi nepralinksminus Jūsų, bei nepadarius įdomaus konkurso, kurio nugalėtojas galėtų džiaugtis smagiu, bei vertingu prizu Kalėdų antrąją dieną! Taigi ilgai netempęs gumos skelbiu konkursą!

 

Apie konkursą:

Bus surenkami bilietai, kuriuos Jūs nusipirksit iš manęs.

Antrąją Kalėdų dieną (2017-12-26) aš paskelbsiu video su laimėtoju, kuris manau džiaugsis ne tik Kalėdų dovanom, bet ir mano įteiktu prizu!

 

Kyla klausimas kaip nusipirkti bilietus?

Yra du būdai:

Susirasti mane žaidime (/sms Just_Chill) ir parašyti į /sms kad Jūs norite nusipirkti bilietų, gavęs /sms aš susirasiu Jus pats.

2 būdas - parašyti man forume į AŽ jog Jūs norite pirkti bilietus, tada aš žaidime pasidarysiu jus /laukti ir kai Jūs prisijungsit - aš susisieksiu su Jumis /sms

 

Kokios bilietų kainos?

Bilietų kiekis neribotas!

1 bilieto kaina - 1'000'000e

5 bilietų kaina - 4'000'000e

10 bilietų kaina - 8'000'000e

 

 

Koks tikslas pirkti daug bilietų?

Manau daugelis mane žino iš konkurso "TopSport" ir yra matę kaip aš renku savaitės prizo laimėtoją, taigi čia principas toks pat. Kuo daugiau bilietų Jūs pirksit - tuo didesnis atsiras šansas Jums tapti laimėtoju! Įkelsiu video iš "TopSport" temos, kad Jūs susidarytumėte vaizdą kaip daugmaž viskas vyksta:

Spoileris

 

 

Kaip rinksiu laimėtoją?

Lygiai taip pat kaip matėte video iš "TopSport" konkurso:

https://www.random.org/lists/ programoje Jūs, visi būsite surašyti į šį list'ą ir šios svetainės dėka aš išrinksiu sąžiningai laimėtoją.

Šiame list'e pasimatys Jūsų šansas. Kuo daugiau bilietėlių Jūs turėsite nusipirkę - tuo daugiau kartų Jūsų V_P bus įrašytas čia.

 

Prizas:

Tai reta, bei vertinga mašina SABRE!

Įrodymai kad ją turiu:

Spoileris

d39fe47e63ffcc2d761c77340d36a3ad112.png

 

Priminimas sarg.lt projekto žaidėjams:

Primenu, jog šventinis laikotarpis dar reiškia ir tai, jog atitinkamomis dienomis Jūs turėtumėte užmiršti sargą ir pasinerti į šventinį laikotarpį, tad linkiu Jums linksmų Šv. Kalėdų ir Metų Naujų! ( @Rolanda_Cherry mintis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...