Eiti į turinį
Vasia_Carter

Discord - Informacija

Rekomenduoti pranešimai

7be97aae4e8a891e01fbfb82dd39a976105.png

 

Ne per seniausiai pasirodė naujas žaidėjas susirašinėjimo ir balso pokalbių programų tarpe – „Discord“. Ši programėlė veikia panašiu principu kaip ir visos kitos gerai žinomos pokalbių programos: TS, Ventrilo ar Skype, tačiau turi visai neblogų pliusų, kuriuos pasistengsiu jums aprašyti... Visų pirma ši programėlė yra visiškai nemokama. Veikia panašiu verslo modeliu kaip ir Viber. Tai reiškia, kad žaidimo serveriai, kanalai yra visiškai nemokami. Kas nustebino mane, – išvaizda ir patogus valdymas. Viskas po ranka, lengvai pasiekiama. Kitaip sakant, net pats žiopliausias gali laisvai suprasti programos principą. Vienu metu galima jungtis į skirtingus serverius, naršyti po kanalus ar susirašinėti su pavieniais asmenimis. Norint pasikalbėti tik keliese greitai galima susikurti savo serverį/kanalą ir pakviesti norimus asmenis. Iš tiesų labai primena senus gerus laikus mIRC’e.

 

Jokių nepageidaujamų asmenų! Sėdint TS ar kituose nemokamai be slaptažodžių prieinamuose serveriuose, dažnai pasitaiko nelaimėlių užklydėlių, kurie eina per serverius ir tiesiai šviesiai griežia per nervus, provokuodami "intelekto karą". Dabar turbūt madinga ir juokinga, galima visaip apsisaugoti, bet į Discord serverį be pakvietimo nepakliūsi. Pakvietimas gali būti be galiojimo laiko arba su – galioti tik tam tikrą laiko tarpą.

 

58a940aa5fc43605ab4ad2b5c1b5bb59815.png

 

Kuo dar patrauklus Discord – nebūtina siųstis ir palaiko daugelį operacinių sistemų. Jei žmonės norėtų prisijungti ir susirašinėti, pažiūrėti dienos naujienas, gauti kokios nors informacijos pavyzdžiui, kad ir darbo metu – galima tiesiog prisijungti per interneto naršyklę. Na čia daugiau aktualu tiems, kurie turi apsaugotus darbinius kompiuterius ir nėra galimybės įsidiegti papildomos programinės įrangos. Žinoma yra ne tik interneto naršyklės, bet ir Windows, Mac, iOS, Android ir pnš.Mūsų serveris garantuoja jums saugų ir nemokama bendravimo malonumą. Lengva ir lengvai paaiškinama būdą prisijungti prie mūsų ir išlikti atsinaujinusiu kiekviena diena. Serveris yra saugus ir nevaržomas, priešingai nei kitos pokalbiu programėles. Startavome su šia programa visai nesenai, todėl turime kur pasivyti ir atsinaujinti, tačiau tai vienas geriausiu -engtų žingsnių, kuris turėjo būti žengtas senų senovėje. 

 

63f0881e541c2dbabb15438033e94679157.png

 

"Discord" privalumai:

 

1. Lengva valdyti.
2. Lengva nusistatyti viską palei save.
3. Automatinis BOT, kuris nustatytas atlikti įvairias užduotis.
4. Lengvas narių grupavimas.
5. Visiškai viskas nemokamai.
6. Puiku garso kokybė.
7. Graži GUI išvaizda.

8. Absoliutus saugumas, jokių IP platinimų.

 

 

Ką galime pasakyti apie "Teamspeak 3" ?


"TeamSpeak 3" buvo naudojamas visų žaidimų pagrindinis pokalbiu srautas. Mes šią programėlė naudojome visą tą laiką, iki kol nutarėm padaryti discord. Per tiek metų itin prisirišome prie šios programos ir sunku buvo jos atsisakyti serveriui. Tačiau po truputį skiriant savo laiko jai, supratome šios programos nauda mums bei vartotojams.

 

"Teamspeak 3" pranašumai:

 

1. Lengva pritaikyti visom reikmėm.
2. Puiki garso kokybė
3. Beveik jokių ryšio problemų.
4. Labai lengvai valdymas Permissionu.

5. Nesudėtinga reklamuoti.

6. Lengva apgyvendinti visus naujus lankytojus.

 

 

SARG.LT // VASIA CARTER

  • Patinka 3
  • Haha 4
  • Už 17
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×