Eiti į turinį
Giedrius_Gangs

FTB Darbo palikimo anketa

Recommended Posts

Hb2bSOw.png

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė :

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :

3. Kodėl paliekate FTB? :

4. Kas jums nepatiko FTB? :

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus :

PAŠALINIAMS KOMENTUOTI GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA !

Redaguota , redagavo Giedrius_Gangs
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Baba_Jabba

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 4 dienas.....

3. Kodėl paliekate FTB? : Pasak kito teisėsaugininko parodymų ir Kornelijaus aš esu išmetamas iš darbo ir surašomas į B-Listą.. Mano akimis, esu neteisingai nubaustas.

4. Kas jums nepateko FTB? : Viskas patiko...puikus kolektyvas..

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Robiui, dėkui tau seniuk, kartu padirbome šitiek nedaug, bet per Ts bendraut buvo žiauriai malonu, Giedriuk, geras ir puikus pavizdys, puikiai atitinki reikalavimus būti valdžioje, sėkmės tau išbūt ilgą laikotarpį, Vygantai, puikus draugas, tavo dėka išsilaikiau kvalifikaciją, bet....jau tai yra bereikšmis, BET procesas darbo su tavim labai patiko, TasPats, dėkui tau, be manes nebūtum pasikėlęs rang'o :DDD ir taip pat visiems kolegoms dėkui, kas išbuvot kartu <3..
Sugrįšiu po metelių!

• Už 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
12/26/2017 at 10:52, Baba_Jabba rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Baba_Jabba

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 4 dienas.....

3. Kodėl paliekate FTB? : Pasak kito teisėsaugininko parodymų ir Kornelijaus aš esu išmetamas iš darbo ir surašomas į B-Listą.. Mano akimis, esu neteisingai nubaustas.

4. Kas jums nepateko FTB? : Viskas patiko...puikus kolektyvas..

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Robiui, dėkui tau seniuk, kartu padirbome šitiek nedaug, bet per Ts bendraut buvo žiauriai malonu, Giedriuk, geras ir puikus pavizdys, puikiai atitinki reikalavimus būti valdžioje, sėkmės tau išbūt ilgą laikotarpį, Vygantai, puikus draugas, tavo dėka išsilaikiau kvalifikaciją, bet....jau tai yra bereikšmis, BET procesas darbo su tavim labai patiko, TasPats, dėkui tau, be manes nebūtum pasikėlęs rang'o :DDD ir taip pat visiems kolegoms dėkui, kas išbuvot kartu <3..
Sugrįšiu po metelių!

Labas, Gaila ištikro kad tau teko palikti FTB kolektyvą dėl B-Listo. Nors ir dirbai trumpą laika tikriai buvai kritęs man į akis iš gerosios pusės, Mums tavęs savo kolektyve trūks, lauksime gryžtančio, Sėkmės.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Ernis_Andreas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : ~20 dienų galbūt, o galbūt mažiau. Nesureikšminu tų datų

3. Kodėl paliekate FTB? : Laiko stoka ir motyvacijos

4. Kas jums nepateko FTB? : Nepatiko*

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Prasideda...

@Giedrius_Gangs Tikrai įdomus ir savotiškas žmogus, kuriam netrūksta noro valdyti ir suvaldyti žmones, tačiau mūsų interesai išties labai nesusikirto, kadangi tekdavo gerai paieškoti, ką tau pasakyti. Neneigsiu, jog atėjau kažko pasiimti, tačiau aktyvumas man kišo koją ir kaip ten sakoma "laif iz laif". Sėkmės.

@Aivaras_Night Drįsčiau sakyti, jog atėjus į FTB, aš tave geriausiai pažinojau ir tikrai man padėjai. Esi puikus žmogus ir gaila, jog palikai FTB anksčiau už mane. Susitiksim kitoje srityje.

@Arnas_Sutka Nu ką... Sėkmės tau čia, nes esi žiauriai mldc žmogus, kuris moka gerai prikolinti ir dirba už vertėją, kuomet to reikia. Iki, zuika <3

@Emilis_Reakcija Tau lieka palinkėti, jog išmoktum žvejoti, nes jau gaila tavo piniginės :D

@Erniux_Donstop Užpuolė mane -rep... Kaip aš tave tokį galėjau pamiršti? :O Ei, esi žiauriai mldc pacanas ir jei kas kreipkis forume ar žaidime dėl kokių rašinių temų ir tikrai padėsiu, jei būsim kažką rašę panašaus. :D 

Redaguota , redagavo Ernis_Andreas
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-ių), Ernis_Andreas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Ernis_Andreas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : ~20 dienų galbūt, o galbūt mažiau. Nesureikšminu tų datų

3. Kodėl paliekate FTB? : Laiko stoka ir motyvacijos

4. Kas jums nepateko FTB? : Nepatiko*

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Prasideda...

@Giedrius_Gangs Tikrai įdomus ir savotiškas žmogus, kuriam netrūksta noro valdyti ir suvaldyti žmones, tačiau mūsų interesai išties labai nesusikirto, kadangi tekdavo gerai paieškoti, ką tau pasakyti. Neneigsiu, jog atėjau kažko pasiimti, tačiau aktyvumas man kišo koją ir kaip ten sakoma "laif iz laif". Sėkmės.

@Aivaras_Night Drįsčiau sakyti, jog atėjus į FTB, aš tave geriausiai pažinojau ir tikrai man padėjai. Esi puikus žmogus ir gaila, jog palikai FTB ankščiau už mane. Susitiksim kitoje srityje.

@Arnas_Sutka Nu ką... Sėkmės tau čia, nes esi žiauriai mldc žmogus, kuris moka gerai prikolinti ir dirba už vertėją, kuomet to reikia. Iki, zuika <3

@Emilis_Reakcija Tau lieka palinkėti, jog išmoktum žvejoti, nes jau gaila tavo piniginės :D

@Erniux_Donstop Užpuolė mane -rep... Kaip aš tave tokį galėjau pamiršti? :O Ei, esi žiauriai mldc pacanas ir jei kas kreipkis forume ar žaidime dėl kokių rašinių temų ir tikrai padėsiu, jei būsim kažką rašę panašaus. :D 

Labas Erni, smagu buvo turėti tave savo FTB kolektyve, gaila ištikro kad palieki, kaip ir pats minėjai jog atėjai kažką pasiekti, bet man neužtenka tik patirties, taipogi bent biški didesni ir aktyvumą reikia rodyti, suprantama tavo situacija kodėl tik tiek gali pražaisti. Lauksiu gryžtančio, Sėkmės gyvenime, bei žaidime.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

3. Kodėl paliekate FTB? : ** jus mane ismetet? galejot pasnepint ar i fb parasyt kas vyksta. Baisuliniai draugeliai blt

Redaguota , redagavo Tyller_Durden
  • Haha 1
  • Liūdnas 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Boss_Carlos

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 11d

3. Kodėl paliekate FTB? : Uzsinorejau veiksmo iseinu i gaujas

4. Kas jums nepatiko FTB? :  Pawelas

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Arensas_Samp sekmes @Ultr_Ultra linkiu kazka pasiekt @Allan_Walker girdejau ts atpisineji narkus labai sekmes :D  @Eric_Jebeco sekmes @Lenkas_Ricka linkiu kazkada igl gaut :D @Simas_Vinea tau irgi linkiu igl gaut

• Liūdnas 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Falte_Tadas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 6d.

3. Kodėl paliekate FTB? : As palieku FTB del laiko neturejimo

4. Kas jums nepatiko FTB? : Viskas istikruju labai patiko. Kolektyvas saunus.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Noreciau padekoti visai komandai uz nuostabia pagalba. Ir noreciau padekoti FTB direktoriui uz viska nuo pradziu iki pabaigos... aciu visiem labai

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Rokas_Hellkid

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 19 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? : Laiko trūkumas 

4. Kas jums nepatiko FTB? : Kaip ir viskas ok

Giedrius_Gangs , Frozen_Inferno , Arensas_Samp , Simas_Vinea ši puiki valdžia tegul lieka dar ilgai ilgai....

Netempsiu gumos , su visais gan gerai sutariau ir visiems noriu palinkėti sėkmės.

Gal kažkada dar susimatysim :)

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Vardas_Mantelis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :16 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? :Noriu išbandyti kitas teisėsaugos sritis.Nesupraskite manes neteisingai,kad palieku dėl netinkamo kolektyvo.

4. Kas jums nepatiko FTB? :Viskas patiko nuostabus kolektyvas

@Mantas_Gtabh  Už gerai praleistą laiką.Šiltą bendravimą bei supratingumą.

@Unreality_Knight  Už gerai praleistą laiką treniruotėse bei kitą.

@Giedrius_Gangs  Mldc žmogus.

Sekmės jums visiems žaidime bei gyvenime!

Nepalieku amžinai.Dar grįšiu!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1/27/2018 at 14:18, Boss_Carlos rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Boss_Carlos

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 11d

3. Kodėl paliekate FTB? : Uzsinorejau veiksmo iseinu i gaujas

4. Kas jums nepatiko FTB? :  Pawelas

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Arensas_Samp sekmes @Ultr_Ultra linkiu kazka pasiekt @Allan_Walker girdejau ts atpisineji narkus labai sekmes :D  @Eric_Jebeco sekmes @Lenkas_Ricka linkiu kazkada igl gaut :D @Simas_Vinea tau irgi linkiu igl gaut

Labas, Gaila kad palikai mūsų kolektyvą, lauksim sugryžtant !.

1/29/2018 at 17:38, Falte_Tadas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Falte_Tadas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 6d.

3. Kodėl paliekate FTB? : As palieku FTB del laiko neturejimo

4. Kas jums nepatiko FTB? : Viskas istikruju labai patiko. Kolektyvas saunus.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Noreciau padekoti visai komandai uz nuostabia pagalba. Ir noreciau padekoti FTB direktoriui uz viska nuo pradziu iki pabaigos... aciu visiem labai

Labas, Kai turėsi laiko, lauksim sugryžtant !.

2/15/2018 at 15:00, Rokas_Hellkid rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Rokas_Hellkid

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 19 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? : Laiko trūkumas 

4. Kas jums nepatiko FTB? : Kaip ir viskas ok

Giedrius_Gangs , Frozen_Inferno , Arensas_Samp , Simas_Vinea ši puiki valdžia tegul lieka dar ilgai ilgai....

Netempsiu gumos , su visais gan gerai sutariau ir visiems noriu palinkėti sėkmės.

Gal kažkada dar susimatysim :)

Labas Rokai, ištikro gaila kad palikai mūsų kolektyvą, buvai vienas iš darbuotojų kuri galima buvo pastebėti iš gerosios pusės, bet suprantama kad trūksta tau laiko, ačiū už tavo darbą, Būtinai lauksim sugryžtant tavęs į kolektyvą, sėkmės !.

prieš 20 valandas(-ų), Vardas_Mantelis rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Vardas_Mantelis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :16 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? :Noriu išbandyti kitas teisėsaugos sritis.Nesupraskite manes neteisingai,kad palieku dėl netinkamo kolektyvo.

4. Kas jums nepatiko FTB? :Viskas patiko nuostabus kolektyvas

@Mantas_Gtabh  Už gerai praleistą laiką.Šiltą bendravimą bei supratingumą.

@Unreality_Knight  Už gerai praleistą laiką treniruotėse bei kitą.

@Giedrius_Gangs  Mldc žmogus.

Sekmės jums visiems žaidime bei gyvenime!

Nepalieku amžinai.Dar grįšiu!

Labas, Kadangi esi naujas žmogus serveryje, tai supratu tave kad nori išbandyti ne tik FTB, ačiū kad dirbai pas mus, lauksim sugryžtant !.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Just_Arnelis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 11 dienu

3. Kodėl paliekate FTB? : Nu taip gaunasi kad reikia palikti darbą ir eiti i kita teisėsaugos sričių

4. Kas jums nepatiko FTB? : Viskas buvo normaliai bet vienas dalykas buvo kurio labai nemėgau ir nemeksiu tai tik "Kaziolai" tokiu buvo tikrai nevardinsiu bet suprantat apie ka aš.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @aurimas_lukasenka Esi normalus žmogus dirbom kartu, normaliai bendravom. Turbu ir išliksim draugai.  @Giedrius_Gangs Esi geras direktorius todėl linkiu kad ir toliau butum šio darbo direktorius.

@Efka_Pixels Esi geras bendradarbis padedi kai reikia. Sekmės dirbant F.T.B

@Eimantas_Remix Buvai geras darbuotojas bet taip gavosi kad gavai igaliotini ir paskui pavaduotoja. Sekmės gaunant net ir direktoriu.

Taip pat linkius sekmės dirbant @Ethan_Bradberry @Arensas_Samp @Stayne_James ir visiems kitiems kurie dirba F.T.B nuostabu darbą.

Atsiprašau už gramatines klaidas!

• Liūdnas 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Just_Arnelis rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Just_Arnelis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 11 dienu

3. Kodėl paliekate FTB? : Nu taip gaunasi kad reikia palikti darbą ir eiti i kita teisėsaugos sričių

4. Kas jums nepatiko FTB? : Viskas buvo normaliai bet vienas dalykas buvo kurio labai nemėgau ir nemeksiu tai tik "Kaziolai" tokiu buvo tikrai nevardinsiu bet suprantat apie ka aš.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @aurimas_lukasenka Esi normalus žmogus dirbom kartu, normaliai bendravom. Turbu ir išliksim draugai.  @Giedrius_Gangs Esi geras direktorius todėl linkiu kad ir toliau butum šio darbo direktorius.

@Efka_Pixels Esi geras bendradarbis padedi kai reikia. Sekmės dirbant F.T.B

@Eimantas_Remix Buvai geras darbuotojas bet taip gavosi kad gavai igaliotini ir paskui pavaduotoja. Sekmės gaunant net ir direktoriu.

Taip pat linkius sekmės dirbant @Ethan_Bradberry @Arensas_Samp @Stayne_James ir visiems kitiems kurie dirba F.T.B nuostabu darbą.

Atsiprašau už gramatines klaidas!

Labas, Nors ir pas mus kolektyve išdirbai neilga laiko tarpą, bet spėjau tave pamatyti, rinkaisi pliusus ir t.t, Gaila kad teko mus palikti, lauksim sugryžtančio !

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Stayne_James

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :  1mėnesį ir 20 dienų.

3. Kodėl paliekate FTB? : Tesiog manau pražaidžiau ilgą laiko tarpą reikia truputi pailsėti ir "kibti į mokslus"

4. Kas jums nepatiko FTB? : Tokio nieko nebuvo, kad kas nepatiktu.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Giedrius_Gangs - buvo įdomu padirbti FTB tokį ilgą laiko tarpą ir dėkui už galimybę pabūvoti CŽV sekmės toliau laikanat direktorių...

@Arensas_Samp - Draugelis :DDd sekmės toliau laikant įgaliotini buvau ir pykčių ir prikolų sekmės :))

@Frozen_Inferno - Kad ir nebedirbi vistiek baxuras pavas gaila taip gavos, kad negavai drk....

@Eimantas_Remix - Sekmės toliau laikant pavą bei turbūt gaunant direktorių. Esi maladiec:))

@Mantas_Gtabh @Efka_Pixels - užspausk žvaigždutę :DDd sekmės jum tai pat CŽV BAXURAI<3

@Ethan_Bradberry - sekmės tau taip pat būdavo smagu pabendrauti su tavim :D <3

@Andriukas_Spartak - Tau irgi sekmės imant valdžia baxuras 

Kad ir ko nepaminėjau atsiprašau sekmės visai FTB komandai peace 2018-01-06 - 2018-02-26

Redaguota , redagavo Stayne_James
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Stayne_James rašė:

PALIKIMO ANKETA

3. Kodėl paliekate FTB? : Tesiog manau pražaidžiau ilgą laiko tarpą reikia truputi pailsėti ir "kibti į mokslus"

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Giedrius_Gangs - buvo įdomu padirbti FTB tokį ilgą laiko tarpą ir dėkui už galimybę pabūvoti CŽV sekmės toliau laikanat direktorių...

@Arensas_Samp - Draugelis :DDd sekmės toliau laikant įgaliotini buvau ir pykčių ir prikolų sekmės :))

@Frozen_Inferno - Kad ir nebedirbi vistiek baxuras pavas gaila taip gavos, kad negavai drk....

@Eimantas_Remix - Sekmės toliau laikant pavą bei turbūt gaunant direktorių. Esi maladiec:))

@Mantas_Gtabh @Efka_Pixels - užspausk žvaigždutę :DDd sekmės jum tai pat CŽV BAXURAI<3

Kad ir ko nepaminėjau atsiprašau sekmės visai FTB komandai peace 2018-01-06 - 2018-02-26

Dekui staynai uz zodzius, lauksiu sugriztant :) *** **** *** *** **** *** *** <3

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Jankis_Mantis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 20 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? : atsibodo gauditi, ieškoti nusikaltelių.

4. Kas jums nepatiko FTB? : viskas labai patiko išskyrus darbo laikas norėjosi daugiau pertraukų.

@Giedrius_Gangs ką galiu pasakyt geras diriks, malonus žmogus :) aišku nelabai matydavau nes dažniausiai pildydavai foruma ir rasydavai pliusus, linkiu but ilgai direktoriaus poste.

@Eimantas_Remix labai geras pavaduotojas, mldc žmogus, nu palinkesiu sekmes pavaduotojo poste. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Robertas_Zuk

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 10

3. Kodėl paliekate FTB? : Sveikas, Giedriau. Taip atsitiko jog aš pradėjau nesugebėti surinkti minimumo narkotinių medžiagų... Žiauriai nesinori palikti FTB, bet atėjo laikas atsisveiktinti su jumis kad ir kaip sunku... Teisėsaugos pačios nepaliksiu, stengsiuosi pereiti į kita teisėsaugos sritį..

4. Kas jums nepatiko FTB? : Tik su nark medžiagom minimumas, jau daugelis žaidėjų įpratę jų nesinešioti... O aš tiek daug laiko ir nelabai turiu kad galėčiau visa diena ieškoti to...

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Giedrius_Gangs - Sveikas Giedriau, noriu palinkėti kad vėliai negrįžtum į gaujas o toliau laikytum FTB ir keltum jų vardą. Sėkmės su teisėm ;) 

Noriu palinkėt visai FTB komandai sėkmės darbe :)

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Gytis_Flakonas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :  2 mėn 12 d. 

3. Kodėl paliekate FTB? :Tiesiog nebeturiu laiko prasėdėti to minimumo ir šiaip norisi pailsėti visgi pavasaris mokslai,tesės ir t.t

4. Kas jums nepatiko FTB? :  Priekaištu kaip ir neturiu.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Na nenoriu rašyt kiekvienam atskiros litanijos tad linkiu visiems kuo didžiausios sekmės ir pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Paulius_Yeaw

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :~menesi~

3. Kodėl paliekate FTB? :Atsibodo.

4. Kas jums nepatiko FTB? :Darbuotojas, Mug_Luokis labai jau jis ikyrus ir nemalonus t.y negražiai kalba ir nesiskaito prieš vyresnius žmones...

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Visos kolegos kaip ir nieko buvo ir ftb patiko ,bet atejo Mug_Luokis ir tą pačią dieną pradejo keikt mane taigi jis man nuo dabar nepatinka...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
26/02/2018 at 20:34, Stayne_James rašė:

PALIKIMO ANKETA

Sveikas Stayne. Atsiprašau, kad taip ilgai nebuvo atsakytas papeikimas, tačiau dabar nusprendžiau visus atsakyti. Tikrai labai gaila, kad palikai darbą, kadangi buvai tikrai geras darbuotojas. Buvai pasiekes Cžv rangą, kas jau yra nemažai, nes kiti net to nesugeba. Nekursiu čia poemu tiesiog tikrai gaila, kai geri darbuotojai palieka darbą. Sekmės tau su mokslais ir šiaip gyvenime ir žinoma lauksim gryštančio.

28/02/2018 at 18:04, Jankis_Mantis rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Jankis_Mantis

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 20 dienų

3. Kodėl paliekate FTB? : atsibodo gauditi, ieškoti nusikaltelių.

4. Kas jums nepatiko FTB? : viskas labai patiko išskyrus darbo laikas norėjosi daugiau pertraukų.

@Giedrius_Gangs ką galiu pasakyt geras diriks, malonus žmogus :) aišku nelabai matydavau nes dažniausiai pildydavai foruma ir rasydavai pliusus, linkiu but ilgai direktoriaus poste.

@Eimantas_Remix labai geras pavaduotojas, mldc žmogus, nu palinkesiu sekmes pavaduotojo poste. 

Sveikas Janki, išdirbai daugiau nei užtektinai, kad negauti nalogo, gaila kad palikai, bet pilnai tave suprantu. Ne visiem patinka tapati gaudymo rutina, bet tokia jau ta teisėsauga. Sekmės tau bei lauksim gryštančio.

05/03/2018 at 21:43, Robertas_Zuk rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Robertas_Zuk

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? : 10

3. Kodėl paliekate FTB? : Sveikas, Giedriau. Taip atsitiko jog aš pradėjau nesugebėti surinkti minimumo narkotinių medžiagų... Žiauriai nesinori palikti FTB, bet atėjo laikas atsisveiktinti su jumis kad ir kaip sunku... Teisėsaugos pačios nepaliksiu, stengsiuosi pereiti į kita teisėsaugos sritį..

4. Kas jums nepatiko FTB? : Tik su nark medžiagom minimumas, jau daugelis žaidėjų įpratę jų nesinešioti... O aš tiek daug laiko ir nelabai turiu kad galėčiau visa diena ieškoti to...

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : @Giedrius_Gangs - Sveikas Giedriau, noriu palinkėti kad vėliai negrįžtum į gaujas o toliau laikytum FTB ir keltum jų vardą. Sėkmės su teisėm ;) 

Noriu palinkėt visai FTB komandai sėkmės darbe :)

Sveikas Robertai, per šias 10 dienų kiek dirbai buvau tave pastebėjas ir tikrai nieko blogo pasakyti negaliu. Žinoma gaila, kad palikai tačiau suprantu, kad laiko stoka daro savo. Sekmės tau bei lauksim gryštančio.

06/03/2018 at 13:04, Gytis_Flakonas rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Gytis_Flakonas

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :  2 mėn 12 d. 

3. Kodėl paliekate FTB? :Tiesiog nebeturiu laiko prasėdėti to minimumo ir šiaip norisi pailsėti visgi pavasaris mokslai,tesės ir t.t

4. Kas jums nepatiko FTB? :  Priekaištu kaip ir neturiu.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Na nenoriu rašyt kiekvienam atskiros litanijos tad linkiu visiems kuo didžiausios sekmės ir pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.

Labas Gyti, dar vienas geras darbuotojas palikes darba. Gaila, kad taip barstosi kolektyvas, bet pilnai suprantu, teisės mokslai tikrai yra svarbiau nei sargas. Linkiu tau sekmės tiek su teisėmis tiek su mokslais ir lauksim gryštančio.

prieš 2 valandas(-ų), Paulius_Yeaw rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Paulius_Yeaw

2. Kiek laiko pas mus išdirbote? :~menesi~

3. Kodėl paliekate FTB? :Atsibodo.

4. Kas jums nepatiko FTB? :Darbuotojas, Mug_Luokis labai jau jis ikyrus ir nemalonus t.y negražiai kalba ir nesiskaito prieš vyresnius žmones...

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus : Visos kolegos kaip ir nieko buvo ir ftb patiko ,bet atejo Mug_Luokis ir tą pačią dieną pradejo keikt mane taigi jis man nuo dabar nepatinka...

Labas Pauliau, kažko labai įpatingo pas tave nepastebėjau, bet atsimenu tik tiek, kad paskutinu momentu pastoviai budavai neaktyvume, na suprantama atsibodo, tad sekmės tau bei lauksim gryštančio.

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.