Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ntelio_Rushh

HottNews v8

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

ilgiau nei dvi savaites mano leidinių nebuvo.

Daugumai kam buvo įdomu, kur aš esu ir ar vis dėl to mano leidiniai grįš, susisiekė su manimi ir 

visa informaciją sužinojo iš manęs.

Kur aš buvau dingęs? Mokykla, bei šiaip buvo tinginystė užėjus, kai neturėjau nei noro nei įdėjų apie ką rašyti.

Tačiau aš vėl čia, sveikas ir gyvas. Galbūt nerašiau leidinių, nes nesulaukiu jūsų nuomonių ir panašiai?:)

Todėl nepamiršk paskaitęs leidinį jį įvertinti ir palikti komentarą!

 

Gpfiwmc.jpg

 

Atrankos

Spoileris

Pastarasias dienas buvo itin daug atrankų, buvo ir į Ginklų prekeivius, Reporterius, Apsaugą, Radistus, Mechanikus, Medikus, t.t

Tad atrankų, nėra ypač daug, bet kuriuos tikrai domina - seks šį leidinį, o aš jums pažadu jį papildyti jei tik bus kokių naujienų!

 

S.W.A.T

Tai specialusis būrys skirtas riaušių/streikų malšinimams ir įkaitų laisvinimams. Veiklos šiame darbe ypač daug, tačiau į jį patenka tik

labiausiai kvalifikuoti nariai!

 

Apsauga

Nugirdau jog šiandien [2018.01.20] numatoma atranka į vieną pelningiausių serverio darbų, Apsaugą.

Jų tikslas užtikrinti žmonių, renginių, jūsų namų ar sklypų saugumą betkur ir betkuriuo paros metu.

 

Radistai

Vienas mano dirbtų įdomiausių darbų. Jei moki laisvai bendrauti su žmonėmis, nebijai mikrafono -

šis darbas kaip tik tau, jį dirbdamas įgysi ne tik naujų įgudžių, tačiau ir uždirbsi neblogai būdamas eteryje!

Du šauniausi dalykai, vienoje vietoje - tiesa?

Ruoškis, nes atranka gali įvykti betkuriuo artimiausiu metu, sekmės!

 

 

 

Versija

Spoileris

Vakar įkeltoje versijoje atnaujinimų itin mažai, šį kartą susitelkta buvo į teisėsaugos darbo gerinimą.

/visinubaudimai - ši komanda leis atsidaryti sąrašą kuriame matysime tos dienos bendrus nubaudimus

Pavyzdžiui: Konfiskuotus narkotikus, asmenų skaičių kurie buvo pagauti viršijant greitį ar panašius dalykus.

 

B R E A K I N G  N E W S

Spoileris

Buvęs The Ballas direktorius - @Mccarei_Tfozzi kaip teigiama savo noru atsisakė direktoriaus posto, 

tuo metu valdydamas visą 100%! Priežastys kodėl jis tą padarė, man nėra žinomos. Buvęs bene žinomiausios gaujos vadeiva

@Mccarei_Tfozzi vėl iškelė TB vardą, po daugelio nesekmių su buvusiais vadeivomis.

@Mccarei_Tfozzi turėjo vieną direktoriaus įspėjimą.

 

Prieš kiek mažiau nei savaitę laiko buvo išrinktas naujasis TRV direktorius, @Eris_White.

Sveikinimai jam.

 

 

 

 

Dienos svečias.

Spoileris

Dienos svečias: @Arturas_Lukoil

SOON:X

 

Gpfiwmc.jpg

 

 

Prieš keleta dienų, mano leidiniui suėjo lygiai mėnuo!

Galvojau savaite ir dvi prieš tai, ką ypatingo įkelti į tą mėnesinį leidinį.

Sugalvojau, kad reikėtų paprašyti @Tautrimas_Juska interviu, tačiau pastarasis atsisakė.

O su @Admin_Bumeris susisiekti nepavyko! Bet aš jum pažadu special event'ą ar dar kažką panašaus kitame leidinyje!

NEPAMIRŠK PALIKTI ĮVERTINIMO IR NUOMONĖS APIE ŠĮ LEIDINĮ, AČIŪ, KAD SKAITAI IR IKI GREITO!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...