Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jack_Skellington

DPKT

Ar sutinkate su pasiulymu ?  

53 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiulymu ?

    • Taip
      43
    • Ne
      10


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pastebėjau, kad teisesaugai kuo toliau tuo lengviau gaudyt nusiperka Admin ir vyksta į bazes ir jie tampa neiveikiami, dabar yra sukuriami botai kurie kas keleta sekundžiu ( galima pasirinkti) pagydo. Ir atvyke teisesauga koks 1 admin viska sutvarko vienas surakina visus ir išsiveža bėgli ir jokio įdomumo nėra, kad ir kiek į jį bešaudytum jo nenušausi. Teisėsauga ir taip yra daug viršesnė už bėgly, 4 teisėsaugos, lėktuvai, komandos. O bėglys vienas, nuvažiuoja į baze, kad padėtu bent kažkuo, o čia atvažiuoja admin su gydytis visus surakina. Tad mano pasiulymas skambėtu taip:

Teisėsaugos narys esantis Admin negali gydytis ne viešuose vietose jei ten yra bėglys.

 

 

Tai pat bučiau dėkingas jei prabalsuotumėte ir už šį pasiulyma: https://sarg.lt/index.php?/topic/328424-gp/

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už, nors asmeniškai nesigydau kai bėglį gaudau, o šjp reiktų padaryt kaip ir minėjo, kad bėgliui į interjerus neitų įeit, ten kur teisėsaugininkui neįmanoma patekt, nes jeigu jau žaidėjas nori bėgt tai tegul ir bėga normaliai, o čia įsilenda į kokį tb požeminį ir sėdi kokias 20min, o paskui dar vadina teisėsauga žlugusia, tai manau šita įdėja tikrai verta dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Kofe_Dragger rašė:

Aš už, nors asmeniškai nesigydau kai bėglį gaudau, o šjp reiktų padaryt kaip ir minėjo, kad bėgliui į interjerus neitų įeit, ten kur teisėsaugininkui neįmanoma patekt, nes jeigu jau žaidėjas nori bėgt tai tegul ir bėga normaliai, o čia įsilenda į kokį tb požeminį ir sėdi kokias 20min, o paskui dar vadina teisėsauga žlugusia, tai manau šita įdėja tikrai verta dėmesio.

nežinau ką jūs turit omeny tssg į gp baze bent prasinugina su /slagbaumas kaip kofe ir minėjo, arba dar idet ir, kad orderis veiktu ar bomba padet ar kokia komanda /lauzti ir išlaužia duris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...