Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jack_Skellington

DPKT

Ar sutinkate su pasiulymu ?  

53 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiulymu ?

    • Taip
      43
    • Ne
      10


Rekomenduoti pranešimai

Okey,Chebra aš esu dabar TSSG. Ir kaip manai jeigu mes negalim naudoti /heal komandos (gydytis) Tai ok darom bet jei jus pagaunam su 3/4 kulkų pataikymą ban dedam ir be unban :) kaip manau nenaudota mafijos/Gaujos nk ?:) Pažiūrėk kiek jau cn ir imm surinkus cheaterių.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), John_Juske rašė:

Okey,Chebra aš esu dabar TSSG. Ir kaip manai jeigu mes negalim naudoti /heal komandos (gydytis) Tai ok darom bet jei jus pagaunam su 3/4 kulkų pataikymą ban dedam ir be unban :) kaip manau nenaudota mafijos/Gaujos nk ?:) Pažiūrėk kiek jau cn ir imm surinkus cheaterių.

 

teisesauga irgi naudoja tuos cytus ir nereik cia lia lia, per grobimus viskas buna matyt kaip jie saudo tiesiog ju niekas taip negaudo kaip mafiju/gauju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-02-06 at 21:55, Edvinas_Kebabas rašė:

Kokia tada nauda liktu iš to admino? Jūs gal nebejuokinkit, direktoriai jau gali baninti už relog. Tai adminam paprastiem nieko nebegalės daryt net savęs pagydyti. Nebepjaukit jūs grybo.

Nesupranti tikriausiai, jūs naudot jas galit, bet supraskit ir kitus nuvažiuoja admin ir gydymasis su kokiu botų kur dar yra sukurtas, tampa neiveikiamas,  naudokit kaip būna viešose vietose, o ne kaip gaudot bėgly bazėje, nes tampa neimanoma jum iveikti. O admin nenuvertes del kokiu 4 min, gaudydamas bėgly nepanaudosi /gydytis, tik idomiau bus žaisti, bus dėl ko stengtis, o ne tik pajungt kuris automatiškai gydo ir tik /ant padaryt. Tikiuos supratai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...