Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nuversiu_Tave

Speed_Cola

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nuversiu_Tave 
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Speed_Cola
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): šis asmuo gavo baną ant teamspeak, ir susinervinęs pradėjo grasinti, jog kirs per laidą (ddos) tam kuris jį užbanino
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:
    Spoileris

    1.png

     

  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    8b84e66db2b035f3fe250b4769307435485.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas vakaras, kadangi esu susijęs su šituo reikalu, tačiau neturiu didelės teisės čia komentuoti, nors ir esu kaltininkas, tačiau reikia apginti save ir savo nuomonę. Na manau, paskundei mane, dėl savo išlieto pykčio, nes numanau, kas tai padarė, ta žaidime pasakyta fraze nenorėjau nieko įžeisti ar kitaip pakenkti žaidėjams, tačiau bendravau su Edis_Citizen, o ne su tavimi, tai neturėjo tau nuskambėti kaip grąsinimas ar kt., Edis manau suprato, o gal ir ne, šios frazės reikšmę ir per daug nesigilino į šį reikalą, apmėtė ban'ais teamspeake šiaip iš neturėjimo ką veikt, o aš ir parašiau kažką susinervinęs, nenorėdamas niekam pakenkti, nėra įrodančių įrodymų, jog grąsinau DDOS atakomis ir panašiai, ši frazė galėjo reikšti daug ką, tai kitą kartą išsiaiškink iki galo kas ir kaip ir kokiais motyvais tai buvo padaryta. Toliau po kiek laiko mane teamspeak'e užblokavo Eimas_Mazda, tai kodėl aš jam nieko nerašiau tuo metu, a? Būčiau ir jam parašęs tada kažką, ką jis turėjo suprasti, tačiau aš su juo susirašinėjau /sms ir mes puikiai komunikavome be jokių pykčių, o apsižodždiavimas su Edžiu tebuvo draugiškas pastūmimas ar kaip kitaip bepavadinsi jau nesvarbu, tai va, mažiau kišk snapą ten kur nereikia, o jei taip nori, parašyk A.Ž. paaiškinsiu pupa ;)

PRIDEDU

Ne tavo paskyra, kiek žinau su fake negali rašyt skundų, sya.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...