Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mccarei_Tfozzi

Vygantas_Taspats

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Vygantas_Taspats
  • Kokią taisyklę žaidėjas pažeidė?: ESC.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: yra video.

 

/distorija jog zona buvo užimta https://imgur.com/a/P9Ejs

 

Atnaujinimas [2016.11.12]: Pastebėjome, kad dauguma dabartinių mafijų/gaujų taisyklių yra tiesiog nepaisomos. Jeigu už jas nėra blist'o, tai darbuotojai galvoja, kad jas galima laužyti, nes juos išmetus žaidėją priima atgal, todėl esame priversti imtis veiksmų, kurie mūsų nuomone sustabdys taisyklių laužymą. Nuo šiol darbuotojas, kuris sulaužys mafijų/gaujų taisyklę veiksmo metu (jeigu už ją nėra blist'o) ir bus įkeltas į čia (spausti), uždirbs savo direktoriui vieną „mini“ įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zdrf visų pirma dar The Ballas gaujos narių nebuvo todėl nieko čia blogo nematau supraščiau kad būtu buve The Ballas narių gaujos zonoj bet jų nebuvo kitas dalykas dabar lošiu ant medinio kompo ir man dažnai lagina + mob duomenys tuo momentu pakibo norėjau per ctrl + alt + delete atsijungti bet atlagino todėl grįžau ir toliau žaidžiau poto po šitos zonos dariau kompiuteriui reloga ir ištryniau visus modus nes to metu nuo modu žiauriai lagino nes kaip ir sakau dabar sėdžiu ant medinio pc vos 40fps max būna  o per gaujų veiksmus 20fps kažkur todėl man ir palagino ištryniau modus dabar geriau jei už tai kažką ir gręsia tai... kitas dalykas gali daug kas patvirtinti kad aš dariau dažnai relog nes dažnai pafrezino game tai darydavau relogus nes mano gerasis pc išveštas taisyti o ant šito medinio pc vos skin modus paveža...

P.S jei tik taip mokat kariauti su skundais ir free banais tai okei judam

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...