Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ekoms_Deew

Stevie_Morelo

Rekomenduoti pranešimai

Kažkaip tavo nuotraukoje nematau, kad aš į tave šaudyčiau. Taip, matosi, jog laikau ginkla, bet kur įrodymai, kad šaudžiau? Tave galėjo kažkas kitas nušaut, ir šiaip čia tavo kaltė, kad tu atidarai duris savo interjero, ten gali bet kas užeit ir nušaut..

P.S. Kita karta filmuok geriau, o ne daryk nuotraukas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 44 minutes(-ių), Stevie_Morelo rašė:

Kažkaip tavo nuotraukoje nematau, kad aš į tave šaudyčiau. Taip, matosi, jog laikau ginkla, bet kur įrodymai, kad šaudžiau? Tave galėjo kažkas kitas nušaut, ir šiaip čia tavo kaltė, kad tu atidarai duris savo interjero, ten gali bet kas užeit ir nušaut..

P.S. Kita karta filmuok geriau, o ne daryk nuotraukas ;)

Mano kaltė? tu gal durnas juk pats žinai kad negalyma šaudyt interjiere . Nereikšk pretenzijų kidas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Doviuxas_Cool rašė:

Atsakau už savo darbuotoją, nes jis negali atsakyti.

Nuotraukose nesimato kaip mano darbuotojas įšauna į tave, nuotraukos tik kaip jis laiko ginklą ir po to neaišku nuo ko miršti

išsitrynė video , kodėl negali atsakyt ? jeigu atsakė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Ekoms_Deew rašė:

Mano kaltė? tu gal durnas juk pats žinai kad negalyma šaudyt interjiere . Nereikšk pretenzijų kidas

Tai kodel nematau kad as saudyciau? Kur video? Kur dar irodymai? Jeigu tu 15 metu vaikeli nemoki filmuot tai tavo bedos, neturi smegenu isvis nereikejo rasyt skundo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Stevie_Morelo rašė:

Tai kodel nematau kad as saudyciau? Kur video? Kur dar irodymai? Jeigu tu 15 metu vaikeli nemoki filmuot tai tavo bedos, neturi smegenu isvis nereikejo rasyt skundo

Mauras sakiau kad išsitrynė video. Man ne 15 aiškiaregi. Sėkmės laikant 0 trashas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...