Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

White_Panther

Gogoladze_Zaza

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Gogoladze_Zaza
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšminys šaudymas mieste + parašiau SWAT papeikima už free taz'inima
  • Įrodymai: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

    C1E3cAK.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakai bereikšmis? tu mane šaudei, turiu teisę su tazeriu atsišaudyt ir tave surakinti, nors aš taip ir padariau :) fotkei nelabai matosi kad šaudai, bet įdėmiau pažiūrėjus, matosi laikas viskas, kaip HP nuiimta vienoi ft Full o kitoi nuiimta ir tu nusitaikes i mane nu ždž.. pats kaltas :) ir čia nebereikšmis šaudymas dėja ponas Allanai

Spoileris

ebb7b74bc213dd0d0a5b080f002d6767565.png

7ffa192f216017a170f56b82b7c8edab5.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Gogoladze_Zaza rašė:

Sakai bereikšmis? tu mane šaudei, turiu teisę su tazeriu atsišaudyt ir tave surakinti, nors aš taip ir padariau :) fotkei nelabai matosi kad šaudai, bet įdėmiau pažiūrėjus, matosi laikas viskas, kaip HP nuiimta vienoi ft Full o kitoi nuiimta ir tu nusitaikes i mane nu ždž.. pats kaltas :) ir čia nebereikšmis šaudymas dėja ponas Allanai

  Parodyti paslėptą turinį

ebb7b74bc213dd0d0a5b080f002d6767565.png

7ffa192f216017a170f56b82b7c8edab5.png

 

gieriau paskaityk tssg taisukles... jaigu as i tave saudziau tu turi uzdet /bega ir pagaut ir sudet star.. jaigu as i tave saudziau ir tu negali det star tai tu gali su saunamu ginklu atsisaudyt ir geriau nusaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...