Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Emsy_God

Mutes per iškvietimus

Ar reikia tokio atnaujinimo serveryje?  

192 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia tokio atnaujinimo serveryje?

    • Taip.
    • Ne, parašysiu kodel ne apačioj


Rekomenduoti pranešimai

2018-02-16 at 21:50, Mister_Driver rašė:

Klausimas kam? Kokia naudą iš /mute komandos būtų?

Šį įdėja gali tikt tik Policijos darbuotojams ir Reporteriams nes reporteriams reikės pasitikslint informaciją apie skelbimą, policijos darbuotojuj kas būvo dėl ko kviečią.

PEACE

Prekeiviams taip pat, nes dažnai būna kad klausia tarkim iš np pavyzdžius imu kokių narkotikų turit, arba pasako žolės bet nepasako kiek, ir belieka tik ignoruot ir nuvažiuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Kentas_Ultimate rašė:

Prekeiviams taip pat, nes dažnai būna kad klausia tarkim iš np pavyzdžius imu kokių narkotikų turit, arba pasako žolės bet nepasako kiek, ir belieka tik ignoruot ir nuvažiuot

Apie tai negalėjau pasakyt nes nedirbau prekeiviu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, būtinai reikia šito, pavyzdžiui šiandien susidūriau su tokia situacija, kad iškvietė Ginklų Prekeivius naujokas, kuris buvo užmutintas, tuo pačiu ir aš buvau užmutintas, aš būčiau jam paaiškinęs. kad rašytų man į sms kokių ginklų nori pirkti ir panašiai, tačiau jis nieko neatsakė, tuo ir viskas baigėsi, nieko nenusipirko ir nuvažiavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-02-20 at 22:57, Alvaro_Morata rašė:

Už, būtinai reikia šito, pavyzdžiui šiandien susidūriau su tokia situacija, kad iškvietė Ginklų Prekeivius naujokas, kuris buvo užmutintas, tuo pačiu ir aš buvau užmutintas, aš būčiau jam paaiškinęs. kad rašytų man į sms kokių ginklų nori pirkti ir panašiai, tačiau jis nieko neatsakė, tuo ir viskas baigėsi, nieko nenusipirko ir nuvažiavo.

anekdota papasakojai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, James_Stalker rašė:

Buvo siūlytas pasiūlymas, reikia tik tikėtis, kad Bumeris atsižvelgs ir įgyvendins tai.

sw :OOOO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...