Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Eventai serveryje bei forume

Rekomenduoti pranešimai

Daryti serveryje klausimanijas iš buvusiųjų direktorių bei pavaduotojų. Tada žaidėjai tau į sms parašytų atsakymą, ir teisingai atsakęs laimėtų kokių 50-100k. 

Pvz: /s [EVENT] Kokio darbo direktorius buvo Kebabas_Dzo? Teisingai atsakęs laimi 100k.

/s [EVENT] Kokio darbo direktorius yra buvęs Buldogo_Snukis. Teisingai atsakęs laimi 50k. 

Manau mane supratote ir būtų galimybė sužinoti kas geresnis serverio senbuvis. Taip pat galima ir iš įgaliotinių paklausinėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-01-09 at 19:57, Sweet_Brother rašė:

Daryti serveryje klausimanijas iš buvusiųjų direktorių bei pavaduotojų. Tada žaidėjai tau į sms parašytų atsakymą, ir teisingai atsakęs laimėtų kokių 50-100k. 

Pvz: /s [EVENT] Kokio darbo direktorius buvo Kebabas_Dzo? Teisingai atsakęs laimi 100k.

/s [EVENT] Kokio darbo direktorius yra buvęs Buldogo_Snukis. Teisingai atsakęs laimi 50k. 

Manau mane supratote ir būtų galimybė sužinoti kas geresnis serverio senbuvis. Taip pat galima ir iš įgaliotinių paklausinėti

Lempiska ideja, nes radistai tai daro, o prizas tai is viso juokingas, kai dabar net lemas vertes neturi.

Redaguota , redagavo Csgo_Dievas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Csgo_Dievas rašė:

Lempiska ideja, nes radistai tai daro, o prizas tai is viso juokingas, kai dabar net lemas vertes neturi.

Kiek žinau, tai radistai patys nežino drk bei pav kokie buvo 2010 ar 2011 metais. Man idėja visai patinka. O prizas kaip pavyzdys duotas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Sweet_Brother rašė:

Kiek žinau, tai radistai patys nežino drk bei pav kokie buvo 2010 ar 2011 metais. Man idėja visai patinka. O prizas kaip pavyzdys duotas...

Butent, kad tavo ideja tau patinka. Kazka originalesnio galejai sugalvot. Pastebejimas, o tu tikrai gerai zinai. Kaip tu galvoji? Kas galetu atsiminti tokius dalykus, kurie buvo pries 7-8 metus. Esant reikalui, visada galima nueiti i buvusiu direktoriu skilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...