Eiti į turinį
Evaldas_Demo

18 valiutos už jūsų telefono modelio info :)

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, kadangi esu kaip ir daugiau iPhone'ų „fanas“, tad siūlyčiau imti iPhone X, kadangi nuo 8 iPhone skiriasi ir ekranas, kamera, face'o atpažinimas (atrakinimas) labai puikiai veikia, taip pat gera baterija, ir aišku, kaip ir dauguma turinčių iPhone - svarbiausia, jog nelagina. Nusipirkus šį modelį galėtum pamiršti apie kitą telefoną, kokius 2-3-4 metus į priekį. Kadangi iPhone teikia atnaujinimus iOS'am kas tris modelius, t.y. kol nuo iPhone X'o pasikeis nauji trys ar keturi modeliai - tol jie tau teiks atnaujinimus, tai čia yra kažkur 3-4 metai. Jei tau asmeniškai patinka Samsung'ai - manau gali pirkti samsung'us, jei patinka labiau visokie "crack'inti" žaidimai, daug žaidi visokiausių dalykų - taip android'uose daugiau pasirinkimo iš tos pusės. Pats asmeniškai vietoj iPhone'o arba iškeisčiau tik į naujausią samsung'so s'o versiją. Samsung'ai nėra blogi, tiesiog kiek iš seniau jų turėjąs tai vis pradeda laginti ar kažką pan, su iPhone'ais taip nebuvo (bent jau man asmeniškai) nebent jautas iPhone'as 5 metų senumo.. :D Mano asmeniškas pasiūlymas imti - iPhone X, jei tu neesi gerbėjas samsung'o ir realiai nėra labai svarbu, tau tarp tų modelių, manau daugiau ištarnaus, tiek su atnaujinimais, tiek su nelaginimu, baterija ir svarbiausia, gera apsauga - manyčiau Lietuvoje niekas „nenulaužtų“ to iPhone'o. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...