Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynas_Nomercy

Pliuškiaraštis #6

Rekomenduoti pranešimai

 

05lZH7a.jpg

 

Sveiki, su jumis sveikinuosi vėl aš Pliuškis. Sveikinu su Šventomis Velykomis 

Taigi, laikraščiai bus vėl kuriami. Kas spėjo perskaityti „Limited Edition" praėjusį laikraštį turbūt suprantate, ką turiu omenyje apie kurimą. Na, o kas nematė to laikraščio , kadangi jis buvo ištrintas moderatorių jame buvo kalbama apie laikraščio pabaigą. Kadangi vėl grįžau į projektą jis bus vėl kuriamas. Tai yra 6-asis leidinys. Gero skaitymo. 




Kiaušiniai
Serveryje buvo išleistas laikinas atnaujinimas, renginys. Jūs turite rinkti kiaušinius savo komandos spalvos, surinkus ne savo komandos spalvos kiaušinius gausite -1 kiaušinį. Juos galite rasti visur, prie kelio. Yra mėlynos ir raudonos spalvos kiaušiniai. Žaidėjas, daugiausiai surinkęs pasirinktos spalvos kiaušinius laimės valiutos, o komanda kuri laimės pagal daugiausiai surinktų kiaušinių kiekį bus apdovanota. Kiekvienas žaidėjas pasirinkęs tą komandą gaus po 25 kreditus. Daugiau apie tai skaitykite /versija. 

Balandžio 1-oji

Balandžio pirmoji yra tarptautinė melagių ir juokų diena. Serverio administracija taip pat nepraleidžia šios progos. Nuotraukos: https://imgur.com/a/InG8T Taip pat, buvo dar tekstas. Kurio neįkelsiu, nes neturiu nuotraukos. 
 

Atrankos

Narkotikų prekeivių direktorius buvo skelbęs, jog atranka numatoma. Tekstas buvo skelbtas per Balandžio 1-ąją dieną. Ar tai pokštas ar tiesa sužinosime ateityje. Tai buvo pokštas.

 

Skelbimai

Skelbimų šiuo metu nėra. Kreipkitės į mane forume Pliuskis_Gaming asmenine žinute, arba serveryje /sms(/zinute) Pliuskis_Gaming

 

Na ir pabaigai...
Ačiū jog skaitote, parašykite nuomonę komentaruose dėl šio dizaino. Ką reikia keisti ir t.t.





IŠLEISTAS NAUJAS LEIDINYS 

 

Šis leidinys priklauso „Pliuškimanija"

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-04-01 at 18:08, Taras_Kul rašė:

Puiku laikraštis. Spaudžiu žalią.

 

prieš 5 valandas(-ų), Dainius_Dell rašė:

Geras laikraštis, patiko šriftas ir klaidų nėra daug, sėkmės tobūlėjant! 

 

2018-04-04 at 13:12, Volkswagen_Passat rašė:

Na neblogai, mano ridos kelėjau. Paminėk mane kokia laikraštį. Dėkui :] 

 

2018-04-03 at 07:40, Danielius_Johnson rašė:

Labai gražiai parašyta, įdomiai skaitosi. Tik reikėjo daugiau nuotraukų.

Ačiū už jūsų komentarus, kuriuose nebuvo heito. Tokie komentarai tikrai motyvuoja ir į juos atsižvelgiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...