Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Diamond_Domas

Lukas_Mirror

Rekomenduoti pranešimai

ZDAROVELE, GERĄ ČIA MARUČIO ISTORIJĄ PAKARTOJAI... GERĄ...

 

Visų pirma pradedam nuo to, kad viską tuo metu filmavau, bet... kadangi tada man išmetė server closed connection ir pakibo sampas susibrokino filmuojamas bandicam video (kurį dar kaip suprantu įmanoma sutaisyti)

 

https://imgur.com/a/pDZjB

 

Toliau pradedam dar nuo pradžios, kaip čia ta visa įvykio eiga prasidėjo, gavau mute, atėmei rašymo teises forume už kažin ką (turbūt, kad negalėčiau šaut greito atsakymo ar ne ?), o poto atsekė tas banas.

 

Toliau važiuojam... Toks keistas faktas, bet nujaučiau, kad mane pzu darai ir patikrinau

 

HBlbmcs.jpg

 

Tai koks tikslas, man buvo kažką ten įjungt, žinant, kad mane stebi ČYTERIŲ GAUDYTOJAS, YPAČ tikrinimo metu, kai į mane niekas nešaudė ir t.t???

 

+ Dar vienas keistas pastebėjimas.

 

TdJg24G.png

 

Iš pradžių, gyvybes pakeitė serveris, paskiau gavau healą nuo to žaidėjo kurį turėjau patikrinti, o tada iš kažkur pradėjo pačios kilt? (nu tikrai čytas geras, čia wow, tokių niekas neturi greičiausiai). Turint omenyje, kad tuo metu buvau dar su VPN ir žinant mano packet loss šokinėjimus. (PAŽIŪRĖKIT PING)

 

Tai va tiek, bandysiu dar atkurti tą video (kas beveik neįmanoma be mokamų programų). O pagrinde išvis, kas čytintų jei juos stebėtų čyterių gaudytojas ir jie tai žinotų?

 

P.S FUN FACT - viskas prasidėjo nuo to, kai mielasis čyterių gaudytojas gavo truputėlį daugiau STARS'ų :7_sweat_smile:

 

Spoileris

ARz9YIL.jpg

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar va istorija kaip buvo viskas:

 

01:52:14 gauni heal, turi 100HP

01:52:17 mašina vos vos partrenkia, serveriui praneši, kad turi 98HP

01:52:18 kažkodėl serveriui dabar praneši, kad turi 100HP, bet serveris tau jokių HP nepakėlė (cheat!)

.....         serveris siunčia info, kad pas tave turi būti 98HP, tu tą info ignoruoji (irgi cheat dalis ignoruoti, jeigu sumažina?)

              galiausiai serveris išmeta (kick) už HP hack

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...