Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Idėja serveriui - 8-asis SARG.lt gimtadienis!

Rekomenduoti pranešimai

Idėją paprastą reikią ūždaryti sargą kad tokie kaip kralikas (Bmw_Deimantas) nenolaifintų per vasarą sargo nes ir taip bukas yra kaip skardinė net nežino kaip atrodo Lietuvos vėliavos spalvos ačiū ūž dėmesi gerai pagalvokit. :)

Redaguota , redagavo Karolis_Darkas
  • Ačiū 2
  • Haha 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Siulau sukurti nauja komanda t. y. ta komanda su kurio galima bus zvejoti ant pinigus, ir nereikes jokiu tarpininku. Nes buna taip kad uzidrbi sau pinigus ir nori padidinti, ir ateina kazkoks tarpininkas ir nunesa visus pinigus. Tai Gal Bumeris padaryk kokia /zvejoti [V_P][SUMA]

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Johny_Sweet rašė:

Kiekvienas serverio žaidėjas (sudaužęs nuosavą transporto priemonę iki variklio užgesimo) negalėtų išlipti iš nuosavos transporto priemonės. Idėja būtų tokia: serverio žaidėjas sudaužęs mašiną iki variklio užgesimo negali išlipti iš nuosavos transporto priemonės, nes durys būtų užsikirtusios. Tuo atveju reikėtų iškviesti ugniagesius (kurie dabar visiškai sėdi be darbo, o kaip žinome naujokai savo žaidimo karjerą pradeda būtent nuo ugniagesių darbo). Reikėtų padaryti: /kviesti >> ugniagesius >> ir būtų kaip kvieti policiją pasirinkimas (priežastis), taip pat būtų ir ugniagesiams: ,,Patekau į avariją, užsikirtusios durelės" - ir atvyktų ugniagesiai, padarytų ,,/islauzti" ir serverio žaidėjas galės išlipti iš transporto priemonės, na o ugniagesys - į piniginę gautų ~ 2,500€ į kišenę kaip uždarbį. 

• Ugniagesių darbas taptų patrauklesnis;
• Naujokai turės ką veikti (dirbdami ugniagesiuose);
• Galėtų papildomai užsidirbti į kišenę;


 


Yra toks dalykas kaip įstoji į darbą - informacija apie jį. Ten visa informacija ir būtų suteikiama - pagrindinis tikslas ugniagesių, apie komandas ir t.t. Nebūtinai reikia daryt komandos /vaziuoju - tiesiog pirmasis ten nuvykęs ir gaus aptarnauti žmogų (padėti jam).

ok, tarkim darbo atranka kaip pvz: GP, ten važiuojant mėsmalė, tave nutrenka tau užgęsta ir ką tada? tada jau kaltinsi naujokus

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki taigi turiu labai daug idėju sargui nes manau tai būtų best. Jai ji patiks būtų gerai kad paspaustumėt +Rep.

Taigi idėja skambėtų taip: Kaip žinia daugelis dabar žvejoja iš pinigų ir dauguma bando scaminti ir kaikurie tarpininkai apscamina ant didesnių sumų. Tai siųlau padaryti komanda - /zvejyba ir ten įvest reikėtų tam tikrą pinigų sumą kuria norite pastatyti ir kas laimi ta suma gražintų serveris. Man atrodo toks pasiųlymas buvo bet mane jau buvo apscamines ne vienas „patikimas”. Tai vat gero sarg.lt gimtadienio.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Stevie_Morelo rašė:

Sveiki taigi turiu labai daug idėju sargui nes manau tai būtų best. Jai ji patiks būtų gerai kad paspaustumėt +Rep.

Taigi idėja skambėtų taip: Kaip žinia daugelis dabar žvejoja iš pinigų ir dauguma bando scaminti ir kaikurie tarpininkai apscamina ant didesnių sumų. Tai siųlau padaryti komanda - /zvejyba ir ten įvest reikėtų tam tikrą pinigų sumą kuria norite pastatyti ir kas laimi ta suma gražintų serveris. Man atrodo toks pasiųlymas buvo bet mane jau buvo apscamines ne vienas „patikimas”. Tai vat gero sarg.lt gimtadienio.

Aš jau tokia pasiulau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Allan_Walker rašė:

Sveiki. Siulau sukurti nauja komanda t. y. ta komanda su kurio galima bus zvejoti ant pinigus, ir nereikes jokiu tarpininku. Nes buna taip kad uzidrbi sau pinigus ir nori padidinti, ir ateina kazkoks tarpininkas ir nunesa visus pinigus. Tai Gal Bumeris padaryk kokia /zvejoti [V_P][SUMA]

Sėkmės.

Chatinau kažkada su Bumeriu ir siuliau būtent tokią idėją, bet jis griežtai pasakė, kad to nedarys, kadangi, tai daryti yra beprasmiška ir labai sudėtinga, kas nors kiek gaudosi programavime supras dėl ko. O šiaip tai tą žvejybą jis darė ne azartiniams žaidimas, tai tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi, taigi mano pasiūlymas būtų toks, įdėti daugiau lošimų kaip /Loterija, pvz "Vikingų loto" žaidimas yra realybėje, taigi esmė tokia "Mes serverio žaidėjai perkame bilietus, pvz nuo 1m bilietų skaičius neribotas, taip pat prizinis fondas nebūtų mažas, bumeriui tereiktu į sistema suvesti iškritusius skaičius, ir pagal seną /loterija duomenis padaryti tą patį" Nauda:

Žmonės labiau pasitikės iškritusiais skaičiais, negalvos, kad sistema specialiai išmeta kitokius skaičius. Ir norinčių skaičius bus didesnis. Taip pat būtų galima laimėti ir atsitiktiniis prizus, kaip mašinas ar kažką kita.

  • Patinka 3
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, būtų gerai verslu restarta. pamegint padaryt, kad viskas nekainuotu milijonais, nes dabar yra nesamonė pvz: kai kurios mašinos kainuoja po kelis 100m ir tai mano manymu yra nesamonė ir visiems žaidėjams nuiimti po vieną 0 nuo kišenės pvz: turejo žmogus 100'000000 tai db jis turės 10'000000. Štai mano Idėjos.

Redaguota , redagavo Viliusg_Monstercat
.
  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...