Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Idėja serveriui - 8-asis SARG.lt gimtadienis!

Rekomenduoti pranešimai

Galbūt siulyta nemažai kartų, bet reikia padaryti. Visos baudos, maisto, gėrimų ir viską ką įmanoma nusipirkti už sargo eurus procentaliai pakeisti į turimą turtą, verslą ir pnš. Pvz A_B turi verslą iš kurio gauna 1k, o B_C turi verslą 10k i min tai vienam bauda 100€ o kitam 1K. Ir viskas taip su verslais maistu ginklais.

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano pasiūlymas teisėsaugai/gaujom/mafijom. Taigi pasiūlymas skambėtu taip: jei mafijozą ar gaujinį pagauna teisėsauga ir pasodina į kalėjimą daugiau nei 2h tai teisėsauga turėtu pervežti gaujinį ar mafijozą iš vienos vietos į kitą, o mafijozai arba gaujinai galėtu savo kolegą bandyti išlaisvinti iš teisėsaugos gniaužtu. Tam būtų įdėta nauja tr. priemonė teisėsaugai su kuria turėtu pervežinėti gaujinius/mafijozus iš taško A į tašką B. Gaujiniui ar mafijozui nusiimtu jailo laikas tada kai jis patektu į savo darbo bazę ant įstojimo, taip kaip dabar yra su narkotikų/pinigų/ginklų kuprinėmis kai nusiima /bega taip būtų su jailo laiku. Kam ši įdėja naudinga? O gi tam jog mafijos/gaujos ir teisėsauga turėtu kitokios veiklos nei yra dabar ta pati rutina. Ačiū už dėmesį :)

  • Patinka 1
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Ferdinand_Porsche rašė:

a12132b3e25f008be7bd256bc4474085750.jpg

- - - - -

Sveiki, SARG.lt žaidėjai.

- - - - -

Mano idėja:

• Automobilio variklio, dėžės, smegenų keitimas.

- Siūlau, kad mechanikai galėtų keisti/pardavinėti/supirkinėti variklius, dėžės, smegenys ir detalės. Kokia iš to nauda jūs paklausit? - Ekonominė, sumažės nors kiek milijonų, kadangi automobilių fanai, entuziastai, vairuotojai tikrai norėtų savo mašinai pridėti greičio, pvž: Regina važiuotų Sultan'o ar Bullet'o greičių.

- Visos detalės būtų parduodamos turguje, net esu išsirinkęs vieta kur tai galėtų vykti, taip pat būtų ir boksas, kur galima būtų pasikeisti iškart nusipirkus variklį už papildoma kaina. Arba nusipirkti variklį, dėžė ir smegenys, pakrauti į savo automobilio bagažinė, nuvežti į savo garažą ir pasikeisti su įrankių dėžė, kurią galima būtų nusipirkti pas auto-mechanikus arba tam pačiam turguje, pinigai keliautų į auto-mechanikų fondą. Taip pat būtų nauda ir iš garažo, net šiuo metu garažus perka tik porai dienų, jose pabendraut su draugeliais ir viskas, ant prikolo. Galėčiau dar daugiau prirašyt, bet jau netilpau ir taip, linkiu sėkmės sau ir kitiems dalyviams! Būtų malonu, jei mane išgirstų serverio administracija. 

  Parodyti paslėptą turinį

e757b1081c6bb2c2b619629fd8ab60ba892.png

 

Nu jo, achujienai tu čia sugalvojai.. Gal Ridos kelėjams ir pravers. Bet kai pripis koks kralikas ant admiralo 600 greičio ir skraidys ls mieste tai nežinau nežinau. Nebent bus koks limitas iki kokio greičio gali daryti kokiai mašinai.. 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siūlau padaryti vežiojimo kontraktą, kaip /kontrakas, bet būtų /vkontraktas nežinau, kažkas panašaus, nes dabar dažniausiai sumoki 200-250k ir pavežioja kokia 15min. Žodžiu pasiūlymą supratot;)

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-05-07 at 11:56, Viliusg_Monstercat rašė:

Sveiki, būtų gerai verslu restarta. pamegint padaryt, kad viskas nekainuotu milijonais, nes dabar yra nesamonė pvz: kai kurios mašinos kainuoja po kelis 100m ir tai mano manymu yra nesamonė ir visiems žaidėjams nuiimti po vieną 0 nuo kišenės pvz: turejo žmogus 100'000000 tai db jis turės 10'000000. Štai mano Idėjos.

ka cia paujina apie verslu rr visi uz tos verslus saibas mokiejo, gal tavo Galvos rr reik padaryt .?

Redaguota , redagavo Gytis_Pooq
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-05-06 at 16:03, Povilas_Rimkus rašė:

Leisti žaidėjams kurie yra užšaldyti kaip nors savo paskyra atsišaldyti kaip yra VDB be galimybės įšeiti bet yra kiekvieno mėnesio 15 dienos taip ir čia.

sw nelegalas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...