Eiti į turinį
Kornelijus_Kornis

Atranka į Sarg.lt moderatorių komandą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Ieškome sąžiningų bei taktiškų žaidėjų ir skelbiam atranką į Moderatorių komandą. Forumo moderatorius - tai netik privilegija tvarkyti ir prižiūrėti forumą. Jūsų pareiga taip pat bus padėti žaidėjams spręsti jų problemas, bei atsakyti į iškilusius klausimus. Pildyti anketą gali tie žaidėjai, kurie atitinka žemiau nurodytus reikalavimus. Nepamirškite uždėti redagavimo varnelės! Laiko pildymui turite iki 2018.05.22 18:00 val. Linkiu sėkmės!

REIKALAVIMAI norint tapt forumo moderatoriumi:

• Gera reputacija forume bei serveryje.
  • Tvarkinga forumo paskyra atitinkanti žaidimo V_P su nemažiau kaip 500 pranešimų.
  • Nepriekaištinga forumo įspėjimų istorija.
  • Geros lietuvių kalbos žinios.
  • Komunikabilumas
  • Aktyvumas Sarg.LT forume bei žaidime.
  • Atsakingumas

ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  2. Koks jūsų amžius?:
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte?
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus?

Kelias dienas būsite stebimi tiek žaidime, tiek forume, na ir naujieji moderatoriai bus paskelbti gegužės 26-28 dienomis.

• Patinka 6
  • Haha 6
  • Sutrikęs 1
  • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ferdinand_Porsche
  2. Koks jūsų amžius?: 20
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 4-6 valandas
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 4-6 valandas
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip, vienam rusiškam serveryje ir paprastam forume apie VW.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti tam tikras skiltis, padėti žaidėjams išspręsti problema tiek forume, tiek žaidime.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?: Cheat'eriai (Kadangi noriu sužinot kaip atrodo toks ir anoks cheat'as, jau turiu patirties); Skelbimuose ir pagalbos skiltyje.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?: Ne visada būna baudžiami žaidėjai kurie keikiasi, kai įkeli nuotrauka arba parašai būsenos atnaujinimą, jis neatsiranda, tik po puslapio refresh'o. Temos kuriamos ne pagal taisyklės ir jos nebūna atmetamos arba ištrinamos.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?: Kuo greitesnio susiekimo su pagrindine administracija, kadangi ateina vasara mažai kas būna ON ir reikia surasti atsakingą žmogų už serverį, šnd norėdamas rasti tiek Bumerį, tiek Vasia, neradau jo ir negavau jokio atsakymo. Žmogui reikėjo laukt 2h mutėj.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte?: Cheat'erių, nekilnojamo turto, kiekvieną pranešimą tikrinčiau, kadangi būna siūlo už namą random, kad susirinkt pranešimų, o aš tikrinčiau ar tik žmogus susidomėjęs tą prekė ir bausčiau, jei ne. Tikrinčiau per kitą paskyra. O dėl cheat'erių skilties, tai būtų atsakingesnis žiūrėjimas į nusikaltusius veidus.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?: Manau reikėtų iš pradžių ne bausti, o paruošti visiems vienoda pranešimą, jog jei kitą kartą pasikartos tas pats bausim griežtai, dar tokios sistemos nemačiau, kad kažkas iš administracijos nusikaltusio asmens prašytų daugiau taip nedaryt. Naujovė.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip, pagal savo galimybės aišku :10_wink:
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus?: Kadangi esu laisvas būtent vasara, esu susidomėjęs ir man patinka kas kart forume randant problema išspręst ją arba pranešt apie pažeidėją. Esu atsakingas ir turėjęs valdžia, bei reputacija kitur daug rimtesniam projekte.
  • Patinka 6
  • Ačiū 1
  • Haha 14
  • Sutrikęs 2
  • Už 7
  • Prieš 18

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drift_Dievas
  2. Koks jūsų amžius?: 14 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: gal 1-2h .
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: oi čia tai ilgai apie 3-7h.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: ne esu buvęs moderatoriumi.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Daryti eventus rinkti Direktorius padėti serverio savininkui ir taip off topic ir dar admin pagyrimai-papeikimai.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Admin pagyrimai-papeikimai cheateriu temoje ir visų darbų
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Neradau kolkas dar nieko geras tas forumas net labai.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? man tai nieko netrūksta o naujo tai gal aktyvesnių moderatorių.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? už visų darbų skiltis ir Admin papeikimai.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? bausti įspėjimais ir naujo tai forumo mut kad negali nieko komentuoti tik praėjus tam tikram laikui.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? tikrai taip sugebėsiu.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? nes esu labai aktyvus ir mėgstantis tvarką.
Redaguota , redagavo Drift_Dievas
  • Haha 9
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Thee_Mantas
  2. Koks jūsų amžius?: 10 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Tiek kiek mama leidžia prie kompiuterio, šiaip apie 18 minučių.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Žaidimui daugiau, nes turiu kam panardyt.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Esu buvęs ten kur apie 10 žaidėjų kiekvieną dieną žaidžia.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Nieko, žiūrėt blogus dalykus, jeigu keikiasi - baninti iš forumas.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Pagrindiniame, o daugiausiai tai OFF Topic.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Kad lievas forumo dizainas.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kad eitų iš naujo acc mėtytis +rep.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Čj iš modifikacijų, tai čj duočiau anketas, nes palaida bala ten.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Ne, duočiau 10įsp jeigu įžeis mane, o jeigu tokį randoma kai barise tai +isp duociau vpsh.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Nu jo.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes as megstu bmw.
  14. sekmias kitam serverio zaidejam kaip uzpildysit i moderatoriu pareiga.
  15. sekmes
  • Haha 12
  • Už 3
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Airys_Moto
  2. Koks jūsų amžius?: 17 metų
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Priklauso, ar tai darbo diena, ar savaitgalis, o šiaip prabūnu minimaliai 2 valandas, bet dažniausiai prabūnu daugiau.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Kadangi mokslo metai eina į pabaigą, tai prie kompiuterio galiu pasėdėti vis daugiau, serveryje praleidžiu nuo 3 iki 8 valandų.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Deja, bet ne.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius - Tai žmogus, kuris nuolatos turi prižiūrėti forumą, kad jame viskas būtų tvarkingą, taip pat Moderatorius žaidime turi palaikyti tvarką, padėti pagalbos prašantiems asmenims.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Šiaip lankausi visose skiltyse, nes viskas man yra įdomu, o daugiausiai tai pražiūriu, turbūt chea`terių, bei pagalbos kadangi nemėgstu, kai kiti naudoja neleistinas programas, kurios suteikia daugiau "galios" serveryje, ir noriai bandau padėti kitiem serverio žaidėjams.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Labai daug free`posterių, kurie postina, tik dėl pranešimų skaičiaus (net neįsivaizduoju, koks "tolkas" tai daryti), juos reikia bausti.  Daug žmonių, kurie yra prisikūrę savo "fake" paskyrų, ir per juos savo tikroms paskyroms dėlioja +rep.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Aš pats turiu tokią įdėja, ji skambėtų taip - kiekvieną dieną serveryje būtų daroma, kaip kokia "klausimanija" į ją teisingai atsakius, būtų galima laimėti prizų, pvz.: forumo įspėjimų nusiėmimas, + rep ir t.t.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Norėčiau būti atsakingas už Cheaterių / Atsibaninimas / Pagalba skiltis. Jose sumažėtų free`posterių, kadangi aš juos tikrai bausčiau. Taip pat bausčiau tuos, kurie sau patys metasi +rep iš kitų savo forumo paskyrų.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Tai manau bausčiau taip, kaip ir visi serverio moderatoriai, t.y įspėjimai. O nauja baudimo priemonė, skambėtų taip, kad žmogus pafreepostinęs, ar ką nors blogo padaręs, ne tik gautų įspėjimą, bet dar ir atitinkamą kiekį -rep.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Tikrai, kad taip.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Aš esu tas, kurio jūs ieškote, esu aktyvus tiek serveryje, tiek žaidime, dažnai mėgstu pasireikšti /vip ir visuose kituos chatuose, labai atsakingas,  ir manau tikrai susitvarkyčiau su savo, kaip Moderatoriaus pareigomis.
Redaguota , redagavo Airys_Moto
  • Patinka 3
  • Haha 3
  • Už 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Markyto
  2. Koks jūsų amžius?: 15 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 4-6 valandas.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 3-4 valandas.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: ištiesų dar neteko.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Daryti visokiausius event'us, padėti žmonėms, padėti DPKT, tvarkyti skiltis tam tikras.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai lankausi tai tarp Skundų, užbaninimo ir papeikimų.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Neteko surasti pokalkas.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Pasiūlyti tai gal turbūt aktyvumo daugiau manau, tiek iš moderatorių tiek ir iš DPKT manau. O trūkumų tai kaip ir niera.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Už skiltis norėčiau būti atsakingas tai Administratorių Papeikimai, ir manau kad už užbaninimo. O pakeisti tai nieko nekeisčiau, nes viskas yra puiku.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Bausčiau ispėjimais. Ir tam tikram laikui (Neilgam) Ban'ui.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Visko ko tik paklaus, paprašys. Nes esu mandagus - paslaugus žmogus. Kuriems visada padeda.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Na būtent manęs neišrinksit, nes bus geresnių anketų (Žmonių) už mane. Bet pabandyti vertą. o gal ir paimsite mane. Niekas dar nežino. Kodėl mane būtent? Va todėl nes norėčiau išbandyti jėgas - paslaugumą. Būtų labai faina.
  • Haha 5
  • Liūdnas 1
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Tomukas.
  2. Koks jūsų amžius?: 16.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Žiurint ko prireikia forume.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 300-400-500min, nuo dienos priklauso.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:Nesu.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti foruma, tam tikra temą, padėti žaidėjam.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Modifikacijos, Serverio atnaujinimai, Admin pagyrimai.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Viskas gerai.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Man kaip ir nieko nereikia daug, viskas čia gerai, o pasiūlyt nežinau net, nėra labai ka čia ir siūlyti, viskas ko reikia jau yra.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Modifijkacijos, pakeistau kad nebūtu free post'tu
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau kaip ir dabar, ispėjimais.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Aktyvus, patyres.
Redaguota , redagavo Tomas_Tomukas
Reikėjo
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1
  • Už 6
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Kebabas
  2. Koks jūsų amžius?: 19 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 5-8 valandų.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 5-8 valandų.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Ne, nesu.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius tai toks žmogus kuris prižiūri tas skiltis kurios jam yra priskirtos ir už nusižengimus baudžia forumo narius. Taip pat moderatorius palaiko tvarką ne tik forume, bet ir žaidime, padeda žaidėjams įvairiais klausimais.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Šiaip lankausi visose forumo skiltyse kur kas yra ne per seniausiai papostinę naują postą. Dažniausiai lankausi forumo skiltyse: Pagalba, Cheateriai, Off Topic.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Forume esu užtikęs vieną spragą, tai yra darbų skiltys pvz.: ginklų prekeivių darbo skiltis, dažnai joje random paskyros sukuria temą "Atranka iki STOP į ginklų prekeivius" taip apgaudinėdami kitus serverio žaidėjus. Pagal mane tai turėtu leisti toje skiltyje postinti tik to darbo valdžiai, kad nebūtų tokių nesąmonių kaip yra dabar. Taip pat forume yra labai daug free posterių, bet ne visi lieka nubausti.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Pasiūlyčiau padaryti tai ką minėjau aukščiau, tai padaryti taip jog postinti į darbo skiltį leistu tik to darbo valdžiai, taip išvengiant kitų žaidėjų free postinimui darbo skiltyse.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Norėčiau būti atsakingas už šias temas: Pagalbą, Cheateriai, Off Topic, tikriausiai todėl, nes čia lankausi dažniausiai. Ką pakeisčiau? Tai tikriausiai mano skiltyse nebūtų free posterių, o jei ir būtų tai jie būtų nubausti ir jų postai ištrinti.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau vien forumo įspėjimais nieko nepakeisi, dažniausiai būna taip jog moderatoriai nubaudžia forumo narį įspėjimais, bet jis toliau neklauso ir galiausiai gauną baną forume. Mano manymų įspėjimai nėra pati naudingiausia alternatyva, pirmiausia manau reikėtu perspėti žaidėją dėl jo padaryto nusižengimo ir perspėti jog už tai gali būti baudžiamas įspėjimais, o ne iš kart skubėti sudėti forumo įspėjimus, taip sutinku įspėjimai nėra blogai, bet įspėjimais reikėtu bausti tuos kurie nusižengia ne pirmą kartą.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma sugebėsiu.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Kodėl turite rinktis mane? Tai tikriausiai todėl, nes aš esu aktyvus tiek forume, tiek žaidime. Esu atsakinga asmenybė kuri į paskirtas pareigas žiūri atsakingai. Esu toks žmogus kuris padeda visiems, neišskiriu nei vieno žmogaus, visiems stengiuosi padėti vienodai. 
  • Haha 8
  • Už 4
  • Prieš 45

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Opce_Anonymous
  2. Koks jūsų amžius?:18
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:1-2 valandas.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:3-6 valandų.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:Programuotojų svetainėje.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:Prižiūrėti tvarka forume,tvarkyti skiltis bei padėti iškilusiais klausimais.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai lankausi nekilnojamo turto bei transporto priemonių skiltyse.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Viena iš pagrindinių forumo spragų free posteriai kurie komentuoja visur norėdami pasikelti pranešimų skaičių.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Atnaujinti puslapio dizaina, be
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte?Kolkas nesu nusprendes už kokias skiltis norėčiau būti atsakingas.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Bauščiau forumo įspėjimais , o jeigu tai nepadės tada tam tikro laiko banu forume.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Sugebėsiu.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus?Todėl ,kad esu aktyvus tiek žaidime tiek forume.
Redaguota , redagavo Opce_Anonymous
  • Patinka 5
  • Haha 1
  • Už 22

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Just_Chill
  2. Koks jūsų amžius?: 16 metų
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Naujienas forume seku aktyviai. Kas 2 valandas įsijungiu forumą telefone ir pražvelgiu man altualias skiltis. 
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 3-4h
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip, esu buvęs paprastam serveryje moderatoriumi kur lankėsi ~50 žmonių. Patirties šituose reikaluose turiu. 
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius prižiūri jam paskirtas temas. Palaiko tvarką forumę bei forumo skiltyse už kurias jis yra atsakingas. Taip pat žiūri ar kuriamos naujos temos atitinka standartus ir ar rašomi komentarai nepažeidžia forumo taisyklių. Taipogi moderatorius turi turėti nemenką supratimą apie serverį ir jo sistemas ir savo žiniomis turi gebėti pagelbėti žaidėjams patekus į bėdą ar iškilus klausimams. 
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? "Įvykiai/Konkursai" skiltis; "Prisistatymai"; "Pasiūlymai, idėjos"; "Pagalba" bei "off topic"
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Nesiderina išskiriamos temos tokios kaip direktorių rinkimai (Šiuo atveju: "Renkamas naujasis „Cosa Nostra“ mafijos direktorius). Norėtūsi kažkokio suderinamumo su pačiu forumu. 
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kaip ir aukščiau mimėjau - norėtūsi naujo dizaino, nes šis klasikinis yra pabodęs. Nežinau kaip moderatorių bei serverio savininkų tarpusavio komunikacija, tačiau norėtūsi, kad iškilus bėdai - forumo moderatoriai turėtų tiesioginę prieigą prie serverio savininkų ir jie kuo greičiau galėtų sužinoti apie problemą bei ją tvarkyti. 
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Nežinau kokios skiltys yra laisvos ar turėčiau galimybę jas perimti, tačiau labiausiai mane domina "off topic" skiltis. Joje yra daug aktyvumo bei yra dažnai kuriamos bei rašomos naujos temos, o turėjimas ką veikti užimant kažkokias pareigas man patinka, būtent todėl ir pildau į moderatorius, kad atsirastų veiklos forume bei įgaučiau naujos patirties. 
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Pirmiausiai atsižvelgčiau į pažengimo rimtumą. Nebūčiau megėjęs švaistytis įspėjimais ir stengčiaus galbūt pasitaręs su komandos nariais skirti fizinę bausmę. Kol kas tokių dalykų nėra, tačiau galbūt derinant ir tobulinant įdėję būtų galima priimti tinkamą sprendimą ir išbandyti naują bausmę. Žinoma tai būtų tik smulkius nusižengimus padariusiems forumo nariams. 
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Manau puikiai atitinku Jūsų nurodytus reikalavimus. Turiu patirties, kurią galbūt ateityje galėtumę pritaikyti bei žinoma puikiai išmanau moderatoriaus pareigas. Esu komunikabilus, todėl su manimi susisiekti bus itin lengvą. Niekada nepildau ir neužimu kažkokių pareigų dvejodamas, kad sugebėčiau su juom susitvarkyti. Pildau su tikslu padėti serverio žaidėjams bei įnešti į šį projektą kažko savito. Sėkmės :) 
Redaguota , redagavo Just_Chill
God bless you
  • Haha 1
  • Už 10
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Daniel_Kalashnikov
  2. Koks jūsų amžius?: 17 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Forumas yra man vienas iš įdomesnių dalykų šiame projekte, forume būnu sėklys morka. O praleidžiu apie valandą.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nėra pastovaus laiko, bet nemažiau 200 minučių.
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Esu buvęs pora kartų kituose projektuose. Manau tikrai ten jų nenuvyliau. :14_relaxed:
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Mano pagrindinė mintis apie šio projekto moderatorius - nepriekaištingas forumas. Moderatoriai prižiūri forumą, kad nebūtų diskriminacijos tarp serverio žaidėjų, tvarko temas tokias kaip Cheat'eriai.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai lankausi dviejuose skiltyse tai: Atsibaninimas, Cheat'eriai (jos man aktualiausios).
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Pagrindinė mano spraga šiame projekte, per daug cheat'erių. Na ir žinoma, serverio bugai.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Tai nėbūtų nauja, bet tai yra būtina "Sugražinti -Rep sistemą" Na ką galiu pasakyti apie forumą - Jis yra gražaus dizaino, temos tvarkomos, prižiūrimos. Tad skūstis kaip ir negalėčiau.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Atsibaninimas/Cheat'eriai. Priklauso nuotemos. Atsibaninime jei nubaudęs administratorius neatsakytų i temą per 24 valandas - bausti jį Administoriaus įspėjimu/ispėjimais. Cheat'erių skiltyje mano nuomone viskas yra puikiai sudėliota, todėl nieko ten pakeisti kaip ir negalėčiau.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Forumo įspėjimais. Pirmiausia, pažiūrėsime, kaip seksis tvarkyti temas forume, tada ir galvosiu apie naujus būdus. Na mano nuomone tai tiesiog būtų geriausias variantas.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Manyčiau, tai Moderatoriaus PAREIGA. Tad nieko nelaukdamas padėčiau žaidėjui su iškilusia problema. 
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Gerai, pradėkime nuo to, kad forumas pas mane nėra toks ir švarus, turiu kelis įspėjimus, kuriuos kuo greičiau stengsiuos nusiimti. Bet manau apie tai jaudintis labai nereikėtų, nes greitu metu viskas bus sutvarkyta. :14_relaxed: Serveryje žaidžiu apie gerus 3 metus. Esu jame patyręs visokių įmanomų situacijų, žinoma šiame serveryje nesu gavęs tokių aukštų pareigų, pildau vien dėl to nes esu pasiruošęs užsiimti ties pagalba ir forumu. Nebijau pražaisti ir ilgiau serveryje, labai pasitikiu savimi ties šiuo klausimu. Štai kodėl :23_stuck_out_tongue_closed_eyes:
Redaguota , redagavo Daniel_Kalashnikov
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nikita_Belov
  2. Koks jūsų amžius?: 17 metų.
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Konkretaus laiko pasakyti negaliu nes jo tiesiog nematuoju ir neskaičiuoju.
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:Įvairiai 60-150 min
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: -
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Visų pirma moderatorius turi prižiūrėti forumą,jam paskirtas temas bei bausti taisyklių pažeidėjus,taipogi padėti žaidėjams kuriems yra iškilę klausimu tiek su forumu arba žaidimu.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Pasiūlymai/įdėjos serverio atnaujimai,skundai,čyteriai,atsibaninimas,skelbimai,media/failai,admin papeikimai ir “šaukykla“.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Visų pirma patyčios “šaukykloje“ keiksmai bereikšmiai atsakymai ir t.t,visų antra free posteriai admin pagyrimuose pasiūlymai įdėjos skiltyje,emigrantai ir kartais skelbimuose.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Riboti paskelbtus pranešimus tam tikrose temose kaip-Admin pagyrimai ,skelbimai,emigrantai,pasiūlymai/įdėjos ir kitose temose kur žaidėjai masiškai renkasi pranešimus ir juos bausti forumo ispėjimais arba net rašymo teisių atėmimu.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Pasiūlymai/įdėjos,skelbimai,kita,media/failai/admin pagyrimai,konkursai,;a
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Visų pirma bausčiau free posterius kaip Dpkt_Dievas ir kitus forumo narius kurie per tarkim per valandą vienoj skiltį atsakė į 5 skirtingas temas ir taip keliose skiltyse kur nieko naudingo neparašė tik - Už gera mintis arba prieš nesamonė ir t.t
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Jei klaus konkrečiais klausimais į kuriuos išties galėsiu atsakyti o ne /admin to pagalbos ir prašo duoti jiems pinigu arba pasakyti ar gali “prastumti“ į tą ir tą darbą.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus?  Tiesa pasakius nežinau pagal ką rinksit ir ko tikitės dėl to nieko į šį klausimą nieko konkretaus atsakyti negaliu.
Redaguota , redagavo Nikita_Belov
Reikia
  • Patinka 2
  • Už 11
  • Prieš 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ricardas_Kairiukstis
  2. Koks jūsų amžius?: 18 metų
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:  Tam tikrais tarpais prisijungiant, gali susidaryti 1h
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Na kai toki orai, o aš ūkininkas tai 1-2 valandos daugiausiai
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nėra tekę būti tokiose pareigose.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti jam skirtas skiltis, aišku ir šiek tiek mestelti akį į kitų, vardan tvarkos palaikymo, palaikyti gražų ir skaidrų bendravimą forume. Stebi kuriamas temas, kurios turi atitikti skilties standartus, na ir visa kita kas turi padėti, o ne pakenkti.
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai lankausi Nekilnojamojo turto, bei transporto priemonių pardavimo/pirkimo skiltyse, nes esu mėgstantis pirkti ir parduoti. Apsilankau kas man aktualu "Teminėse diskusijose", mėgstu užsukti į siuntinių temą, pasigrožėti modifikacijomis. Apžvelgiu pasiūlymus, prisistatymus, kartais paskaitau serverio žaidėjų kuriamus laikraščius, nes retkarčiais žmonės pateikia įdomių tekstų.
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Labai daug ir nevaržomai pastebiu vis nesustojančius post'ų rinkėjus, kurie parduodami transporto priemones labai piknaudžiauja toje temoje ir rašinėja labai dažnai, taip rinkdamiesi daugybę post'ų, šią problemą reikia sutvarkyti.
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Man šiame forume nieko netrūksta, gal tik geros nuotaikos.
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Minėjau aukščiau kurios skiltys man yra aktualiausios, tas ir norėčiau turėti, bet čia jau ne man spręst ką suteiks aukštesnieji, tą ir tvarkysime.
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau pirmiausiai reikia atsižvelgti į nusikaltimo rimtumą, nevisada bausti taip baisiai už netinkamą komentarą, reikia atsižvelgti ir į jo turinį, galbūt žmogus parašė ką nors gero.
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Jei tik bus galimybė ir žmogaus prašoma pagalba yra tikrai įveikiama, tai tikrai taip.
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes serveryje jau esu kaip ir senbuvis, teko būti valdžios poste žaidime, kas tik parodo, kad kaip žmogus esu rimtas.

• Patinka 4
  • Haha 3
  • Už 11
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: @Kaire_Koja

2. Koks jūsų amžius?: 18 metų. 

3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Man įdomu ar kažkas iš viso skaičiuoja laiką, praleistą forume. Labai ne konkretus dalykas, kadangi forume būnu pagal poreikį. Paskaitau tai, kas įdomu, parašau tiek kiek reikia ir viskas. Labai skirtingai, kadangi vieną kartą užeinu trumpam tik apsižvalgyt kas naujo, kitą kartą užeinu pabendraut ir t.t. 

4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Atėjus vasarai, savaime suprantama, kad apskritai prie kompiuterio laiko praleisiu mažiau, tačiau po blogesniais orais, arba vakarais vistiek būnu. Vidutiniškai apie 120-200 minučių skiriu žaidimui. 

5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Konkrečiai žaidimų forumų moderuoti neteko, tačiau esu buvęs moderatoriumi viename sporto diskusijų forume.

6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatoriaus darbas yra užtikrinti tvarką forume. Pagrinde kiekvienas moderatorius turi prižiūrėti jam patikėtas skiltis, kad ten būtų kuo mažiau šlamšto, spam'o ir t.t. Atsiribojant nuo forumo, moderatorius turi būti paslaugus ir žaidime - padėti pagalbos prašantiems žaidėjams, padėti apsiprasti naujokams, paaiškinti, jei iškyla klausimų. Trumpai aptariant, moderatoriaus darbas yra padėt tiek serverio žaidėjams, tiek serverio administracijai - vieniems padedi iškilus įvairiems klausimams, kitiems padedi prižiūrėti tvarką, organizuoti konkursus ir t.t. 

7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?: Dažniausiai lankausi prisistatymų ir teminių diskusijų skiltyse. Pristatymuose šiaip įdomu pasižiūrėti į šio serverio žaidėjus, pasidomėti kuo jie užsiima gyvenime ir panašiai, na o teminėse diskusijose ne kartą esu radęs man reikalingos informacijos ar pagalbos. 

8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?: Mano galva didžiausia spraga (tačiau iš techninės pusės) yra reputacijos sistema. Man labai nepatinka, kad yra panaikinta neigiamos reputacijos sistema, o tuo tarpu teigiamą reputaciją dalis žaidėjų ir toliau sėkmingai keliasi nesąžiningu būdų. Iš aptarnavimo pusės labai šlykštu, kai dalis žaidėjų, užimančių gana aukštas pareigas šiame projekte nesugeba suregzti kelių sakinių be klaidų. Labai nemalonu skaityti kai pagrindinėse skilčių temose klaidų kaip trečioko sąsiuvinyje. Na, o kažkokių reikšmingų spragų iš šono neįžvelgiu. Nežinau ar taip pat šnekėčiau, jei į viską žvelgčiau iš vidaus. 

9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?: Trūksta konkursų. Ne žaidime vykstančių, tačiau forume. Technine prasme norėčiau, kad būtų sutvarkyta reputacijų sistema, kad sumažėtų žaidėjų nesąžiningai besirenkančių reputacijos taškus. Idėjų turiu daug, tačiau visa ta galėsiu įgyvendinti tik tapęs moderatoriumi. 

10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte?: Labiausiai simpatizuoju įvykių ir konkursų, o taip pat ir GFX skiltims. Įvykiai ir konkursai mane traukia tuo, kad pats labai mėgstu organizuoti įvairius konkursus. Tuo šiuo metu užsiimu ir realiame gyvenime. GFX skiltis mano manymų yra visiškai mirus. Dingo kūrėjų kovos, kuriose žaidėjai galėdavo atsiskleisti ir tobulėti. Ši skiltis liko tiesiog kaip galerijų paroda ir tas šiek tiek liūdina. Esant galimybei visai norėčiau prižiūrėti prisistatymų ar bug'ų skilti, kadangi šios dvi skiltis yra tiesiog dovana free-postus renkantiems žaidėjams. Nesupranti esmės, kai po bug'u 20 žmonių pakomentuoja „taisyti“ ir viskas. To tiesiog nereikia ir turi būti įvestos kažkokios taisyklės. 

11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?: Mano žiniomis bausmių taikymas yra susitarimas tarp moderatorių, todėl savavališkai bausti, bei taikyti kažkokias išskirtines bausmes nemanau ar būtų sąžininga ir teisinga. Tiesiog siūlyčiau griežčiau bausti keikūnus, taipogi reikėtų labiau stebėti ir griežtai bausti žaidėjus, kurie nesąžiningai renkasi pranešimus ar teigiamą reputaciją. 

12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?: Taip. Kad sugebu, jau esu įrodęs. Tuo metu, kai buvau NGPT nariu, visuomet stengdavausi padėti visiems žaidėjams ir manau sekėsi ne blogai. 

13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Visu pirma, esu įrodęs, kad tuomet kai turiu kažkokių tikslų ir noro, galiu puikiai tvarkytis su man paskirtomis užduotimis. Taip, turbūt visi žinote, kad prieš kelis mėnesius esu pridaręs įvairių nesąmonių, tačiau visi klysta. Tuo metu, galvojau, kad serveryje niekada nebežaisiu, tačiau supratęs, kad turiu šiek tiek laisvo laiko ir galiu jį skirti žaidimams ir vėl esu pasirengęs čia žaisti. Esu mafijų ir gaujų žmogus, o moderatorių komandoje kaip matome tokie žmonės pasirodo labai retai. Suprantama, kadangi mūsų pusę reprezentuoja tokie veikėjai kaip Deimantas, ir nuomonę apie mus turbūt susidarote ne stebuklingą, tačiau noriu parodyti ir įrodyti, kad veikla serveryje nėra susijusi su žmogaus savybėmis ir kad mafijų / gaujų žmonės taip pat gali tvarkytis su tokiomis pareigomis.  
    Visi mes padarome klaidų, tačiau svarbu laiku tą suprasti ir pasitaisyti. Tą ir noriu padaryti.

Ačiū visiems skaičiusiems, bei tiems, kurie palaiko šiuose rinkimuose.
Suvokiu, kad šansai nėra dideli, tačiau pabandyti visuomet verta, o juolab tada, kai idėjų yra tikrai ne mažai. 
Su pagarba, 
Danas :327_sunny:

Redaguota , redagavo Kaire_Koja
Šiek tiek pramiegojau redagavimą, bet nieko nepridėjau :D
  • Patinka 10
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 3
  • Už 28
  • Prieš 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Doviuxas_Cool
  2. Koks jūsų amžius?: 13
  3. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Nuo 10 iki 20 galiu būti bibliotekoj, tai 10 h
  4. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Neskiriu, nes pamoina lošt su 15 fps
  5. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Turėjau savo puslapį , jame mamos diskutavo apie naujagimių augimą ir visus kitus šudus.
  6. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Turi pisti banus ir įspėjimus visiems, kurie dirba menturoj ir šiaip visokiems reperiams pvz pretui ir jo pusbroliui merliui
  7. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Paslaugos ir prekės
  8. Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Neradau, nes čia viskas zjbs
  9. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Galėtų urlaikis sukurti temą kur žaidėjai galėtų diskutuoti apie nelegalią veiklą ten kredus xujedus
  10. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Man tai realiai poxui, man svarbu ipus rodytų
  11. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Pirmai įspėčiau žodiniu įsp, o jei nepadės nupisčiau nuo neto
  12. Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Jeigu šaibų duos tai padėsiu
  13. Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes aš esu tobulas variantas jums :)
  • Haha 20
  • Liūdnas 1
  • Už 5
  • Prieš 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.