Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jason_Qnert

Reporteriams.

Ar tai reikalinga?  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Sutinkate su idėja?

    • Taip
      32
    • Ne, argumentuosiu komentaruose
      12


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, trumpiai ir aiškiai pradėsiu savo įdėją.

Taigi būtų gerai, jog parašai tarkim /x 1 100 ir skelbtųsi skelbimai automatiškai, nes tiesiog labai dabar nervina spaudinėti keybindus tuo labiau kai būna akcija ir visi perka 5 skelbimus po 500 eur tai nebetelpa į keybindą, o čia automatiškai suskelbtų tuos 5 kartus. Kokia iš to nauda? Daugiau norėtų į reporterių darbą, nes nervina spaudyti keybindą, o tuo labiau jeigu užsisako 200 skelbimų nereikėtų spaudyti pačiam, o viską suskelbtų automatiškai. Taigi sakom savo nuomones ir spaudžiam taip arba ne. @Jim_Profaci @Jason_Derulо

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man patiktų jeigu taip būtų, bet ar tai logišką? Irgi kitas klausimas. Na spausiu už, o kaip bus taip. 

 

BTW. JO GALĖTŲ PADARYTI, NES REPORTERIAI SKELBINĖJA Į DIENA PO 1000SKELBIMŲ spaudinėja key binda, irUŽDIRBA PANAŠIAI KIEK GP AR NP, BET JIEMS TIK PARDUOTI REIKIA, O MUMS PARDUOTI IR SUSKELBINĖTI. Nu nežinau iš kurios pusės pažiūrėjus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O ką veiksit? Visą laiką ridą kelsit? Realiai dabar turit bent kokį užimtumą, o jei viską automizuosit - jūsų darbas jum pasidarys per daug nuobodus ir monotoniškas. Nuvyksit į iškvietimą. Parduosit skelbimus, surašysit tas struktūras ir vėl lauksit iškvietimo keldami ridą. Dabar turit bent kokią priklausomybę. Prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Just_Chill rašė:

O ką veiksit? Visą laiką ridą kelsit? Realiai dabar turit bent kokį užimtumą, o jei viską automizuosit - jūsų darbas jum pasidarys per daug nuobodus ir monotoniškas. Nuvyksit į iškvietimą. Parduosit skelbimus, surašysit tas struktūras ir vėl lauksit iškvietimo keldami ridą. Dabar turit bent kokią priklausomybę. Prieš

Na tai bent užsiėmimas, spaudyti 1, nes ten yra užkeybindintas skelbimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Domukas_Gatvinis rašė:

Na tai bent užsiėmimas, spaudyti 1, nes ten yra užkeybindintas skelbimas.

Taip, tai jūsų darbo dalis. Be to jūs nieko neturėsit ką veikt. Aš esu už jus pačius. Aš žiūriu žingsniu toliau ir įsivaizduoju kaip jum patiems nebus ką veikt kai ties vienos komandos parašimu užsibaigs jūsų darbo dalis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Just_Chill rašė:

Taip, tai jūsų darbo dalis. Be to jūs nieko neturėsit ką veikt. Aš esu už jus pačius. Aš žiūriu žingsniu toliau ir įsivaizduoju kaip jum patiems nebus ką veikt kai ties vienos komandos parašimu užsibaigs jūsų darbo dalis. 

Nefilosofuok, užtenka darbo galvoti stukturas, kainoraštį ir t.t, nedirbęs reporteriu jaučiu nesuprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Just_Chill rašė:

Taip, tai jūsų darbo dalis. Be to jūs nieko neturėsit ką veikt. Aš esu už jus pačius. Aš žiūriu žingsniu toliau ir įsivaizduoju kaip jum patiems nebus ką veikt kai ties vienos komandos parašimu užsibaigs jūsų darbo dalis. 

Na manau kaip tik bus įdomiau dirbti darbe, didesnis pritraukimas žaidėjų ar net ilgiau darbuotojai išsilaikys. Na kas palieką darbus tiems labiausiai užkniso binda spaudinėti. Tik tarp kitko. ANYWAY Bindas automatinė progragramėle kur viską greičiau padarysi, kad tik nereiktų mums taip baisiai vargti piršta spaudinėjant ir stebėti ar dar nesibaigė skelbimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš. Tu gal dar nori kad tau automatiškai pasiimtu iškvietimai? Nejuokinkit, jūsų darbas yra skelbti, tiek metų skelbė ir skelbs, o tu čia verki. Didelis PRIEŠ.

 

Pildau: Per daug norit gauti lengvo darbo, visada skelbė visi viskas buvo gerai, atėjo kažkoks 12-likinis Gatvinis ir matai blogai pasidarė jau skelbt. Niekas niekad neverkė tik va 12-likinis pradėjo. Nenori dirbt nedirbk, bet toks jūsų darbas skelbti skelbimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...