Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Markas_Bellarusass

Pristatau Markas_Bellarusass

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi žaidėjai! Esu naujasis veidas šiame projekte, iškart noriu susipažinti su kitais bei įkelsiu pristatymą laisva forma. Tikiuosi, kad temų moderatoriai nesupyks ir už tai manęs nenubaus.. Malonaus skaitymo.

 

Trumpasis pristatymas bei aprašymas apie charakterį ir taip toliau..

Sveiki visi ! Pradėsiu jog man yra 14 metų mano vardas yra Lukas, manau dabar pradėsiu nuo šio dalyko - blogūjų savo savybių, esu stipriai užsispyres, labai greitai užsidegu (kaip degtukas), o iš jo ir ignoravimas. Taigi dabar prie gerūjų ir ką mėgstu veikti. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas berniukas :)  iš Plungės. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebanti dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, rimtas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kūrybingas, išrankus, drąsus, ištvermingas, ryžtingas, didelio intelekto, gal net sakyčiau mokantis motyvuoti žmones, visada pasitikintis savimi, visada stovintis už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis yra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, mėgstu nuodugniai ištirti situaciją, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo jog esu smalus. Esu prie tokių žmonių kurie, nemėgsta laukti, viską mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Neesu, tas kuris pildo į visų firmų postus, ką daro daugelis.. Pildo ir sako, kad šita firma geriausia.. Nesuprantu, ko jie tikisi.. Man tai pasižymi tiek vaikiškumo charakterio bruožais, tai rodo, kad žmogus visiškai nesubrendęs ir nežino ko nori.. Nesigiriu, tačiau taip niekada nedariau ir nedarysiu, pildau tik ten kur man patinka ir kur aš noriu, o ne ten kur pasitaikė gera proga, esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, realybėje daug padedu kitiems, nepasiturintiems žmonėms, taipogi stengiuosi visada padėti žmogui kuris kažko neturi ar jam trūksta, nesistengiu praeiti pro šalį pro žmogų kuris sėdi ant žemės, įmetu jam pinigų, negailiu, esu žmogus kuris dėl kitų padarys daugiau nei kiti dėl manęs, nesu toks žmogus kuris kerštauja, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu nei ačiū, visuomet žinau, jog lazda turi du galus, jog aš padarius gerą, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau, jog atsilygins taip pat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš jį būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytų kaip labai gerai atliktą darbą ir man atsirastų sunkaus darbo vaisių, nuo mano sunkaus triūso, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viską negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viską ir savo darbą gauna viską, aš esu žmogus dirbantis, kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad dėl savo svajonių nenuleisiu rankų, esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar ji yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę, aš turiu savo nuomonę visur ir visada, niekad nepasiduodu spaudimui kitų žmonių, kad ir kas be nutiktų, kovosiu iki tol su savo nuomonę ją ginsiu, argumentuosiu, kol ji laimės, arba bus visiškai nuarguomentuota ypatingai stipriais argumentais, taigi manau užtenka aprašymo, jeigu ko norėsite paklausti, klauskite visą laiką atsakysiu.

Ačiū kad skaitėte apie mane :) 

 

 

 

 

Pagarbiai - Markas_Bellarusass 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...