Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Radavicius

Mantas_Radavicius

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Mantas.
  • Pravardė? Kuvalda.
  • Amžius? 18, (06-22 bus 19).
  • Zodiako ženklas? Vėžys.
  • Kur gyveni? Šiaulių apskritis, Akmenės raj.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Lankau boksą, esu žygeivis, dalyvauju dažnai žygiuose kur sudaro PŽS. (Pėsčiųjų Žygiu Asociacija)  jei vyksta kokie žygiai Lietuvoje ir yra proga nuvažiuoti visada dalyvauju.
  • Ką veiki laisvalaikiu?  Draugai, sportas, prikolai ir panašiai.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Serveryje žaidžiau gal prieš 5-6 metus, žaidžiau gal kokius 2 metus, o dabar bandysiu grįšti, jei laiko pakankamai rasiu.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Kelis metus.
  • Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, komedijos, siaubo.
  • Kokios muzikos klausai? Įvairios, čia mano playlist'as 
     
  • Mėgstamiausias sportas? Boksas.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Mėgstamiausio nėra, nes dauguma yra patinkantys, tad nėra pas mane tokio kuris būtų už visus mėgstamiausias.
  • Kas yra tavo autoritetas? Tikriausiai, kad Sergei Maslobojev arba koks Floyd Mayweather.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Draugas pradėjo žaisti po pertraukos ir sudomino pati vėl pradėt žaisti.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
  • Turi brolių, seserų? Turiu sese.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Siekti savo tikslu ir tobulėti.
  • Kokie tavo privalumai? Esu draugiškas, galiu greit rast bendra kalba su žmonėmis, moku prisitaikyti prie aplinkos, suprantu prikolus ir pats juos skaldau, kitaip sakant mėgstu juokauti.
  • Kokie tavo trūkumai? Nemoku nusileisti, atsiprašyti į akis taipogi sunku, nepripažįstu savo klaidų
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) dbcabfd25cf9c915e4bd997146d83f23131.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...