Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titas_Sargmenas

Smach_Benas

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Smach_Benas rašė:

Sveikas, o tu nematai kad ten buvo bėglys Mug_Luokis 1sec iki 4sec matosi kaip ten buvo Mug_Luokis pažymėtas su /bėga. Jis bėgo į ofisą, o aš su tazeriu šoviau bet nepataikiau. 

Sveikas Smachai tu dėja ne į Mug_Luokis šoviai o į Opce_Anonymous tad nemeluokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Smach_Benas rašė:

Buvo bėglys plius ten yra mažai vietos ir aš į jį nepataikiau. Jei tu mane bandai nuversi kad aš tau parašiau admin papeikimą tai sekmės tau.

Aš jūsų nebandau nuversi aš ne principingas žmogus bet tiesiog jus šovėte į kitą žmogų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Titas_Sargmenas rašė:

Aš jūsų nebandau nuversi aš ne principingas žmogus bet tiesiog jus šovėte į kitą žmogų.

Taip pripažystu aš nepataikiau į Mug_Luokis bet aš nenaudoju jokiu palengvinančių programų kurios iškart pataiko į pasirinktą žmogų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Smach_Benas rašė:

Taip pripažystu aš nepataikiau į Mug_Luokis bet aš nenaudoju jokiu palengvinančių programų kurios iškart pataiko į pasirinktą žmogų.

matosi 0:05sec kad jūs pataikėte į Opce_Anonymous o ne į Mug_Luokis + katik pats išsidavėt kad naudojate palengvinančias programas t.y Aim. Ir jūsų kulką skriejo skersai tai yra aimo požymis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...