Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Federalinių Tyrimų Biuro palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

87d4085f26ebd7fddb3967604b351817786.png

Norėtume žinoti kas ir kaip vertina pradirbtą darbą mūsų kolektyve , todėl ši tema skirta išsireikšti buvusiems agentams  kurie nori papasakoti ir kitiems dar ateisiantiems apie darbą mūsų komandoje . Taip pat labai įdomu ar sudomino darbas FTB kolektyve, ir ką būtų galima pakeisti jūsų manymu, gal kas nepatiko.

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde:
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus:

Pašaliniams komentuoti griežtai draudžiama!

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Smach_Benas
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Mėnesį

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Palieku ,nes išvykstu ir neturėsiu galimybes žaisti.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Nesusiduriau kas man nepatiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: @Beliunas_Justas Sveikas, gaila kad turiu tave palikti, bet yra kaip yra. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybe pas tave padirbti ir pasiekti Įgaliotinį ačiū už suteiktą šansą man. Esi tikrai draugiškas ir linksmas žmogus kuris begalo padeda kitiems. :17_heart_eyes:

@Rokas_ZiperSveikas, esi naujasis pavaduotojas, neturėjau galimybės daugiau su tavimi pabendraut, bet jaučiu kad esi draugiškas, taip pat kaip ir Justas. Linkiu tau sekmės vadovaujant šitame darbe.

@Stoners_Family:18_kissing_heart:Mano numylėtinis:18_kissing_heart:senas ir geras pažystamas, esi nuostabus žmogus visada moki pralinksminti kad ir kas beatsitiktu, šiame žaidime maža tokių žmonių kaip tu išlik visada koks esu ir nepasiduok niekada, kad ir kas beatsitiktu. Linksma buvo su tavim pasipykti dėl žaidimo, mėgsti vadovauti turbūt ir gyvenime esi leaderis :D. Sekmės tau :) Išsipirk DRK Blist

@Titas_TituxinasSveikas, esi vienas iš geriausių nepasikėlęs ir neieškantis žodžio kišenėje, mažai kalbėdavai TeamSpeake tai netaip ir daug bendravom, bet ačiū tau kad  padėdavai man :)

@Aivaras_NightEsi senas ir geras mano pažystamas, begalo esi griežtas, galėtum ir ant kuku tok būt :) Visada linksma su tavim kai dirbame viename darbe yra iš ko pasijuokti pasipykti dėl žaidimo. Ir pagaliau siek Direktoriaus/Pavaduotojo posto. 

@Mug_LuokisMano baltapūkis iš Kretingos, ir kunigų mokyklos. Esi piktas agresyvus 12 metų berniukas turėtum šiektiek nusileisti ant žemės. Nesakau kad su tavim buvo nelinksma visada mane erzindavai, o paskui verkdavai kad nerašyk bumeriui kad nuimtu admin :) Išlik koks esi ir stenkis kiek įmanoma persidažyti plaukus.

:15_yum:BALTAPŪKIS LIFE:15_yum:

Atsiprašau ko nepaminėjau turbut jūs buvote nieko verti

• Haha 3
  • Už 5
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 1 valandą, Smach_Benas rašė:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Palieku ,nes išvykstu ir neturėsiu galimybes žaisti.

5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: @Beliunas_Justas Sveikas, gaila kad turiu tave palikti, bet yra kaip yra. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybe pas tave padirbti ir pasiekti Įgaliotinį ačiū už suteiktą šansą man. Esi tikrai draugiškas ir linksmas žmogus kuris begalo padeda kitiems. :17_heart_eyes:

@Rokas_ZiperSveikas, esi naujasis pavaduotojas, neturėjau galimybės daugiau su tavimi pabendraut, bet jaučiu kad esi draugiškas, taip pat kaip ir Justas. Linkiu tau sekmės vadovaujant šitame darbe.

@Stoners_Family:18_kissing_heart:Mano numylėtinis:18_kissing_heart:senas ir geras pažystamas, esi nuostabus žmogus visada moki pralinksminti kad ir kas beatsitiktu, šiame žaidime maža tokių žmonių kaip tu išlik visada koks esu ir nepasiduok niekada, kad ir kas beatsitiktu. Linksma buvo su tavim pasipykti dėl žaidimo, mėgsti vadovauti turbūt ir gyvenime esi leaderis :D. Sekmės tau :) Išsipirk DRK Blist

@Titas_TituxinasSveikas, esi vienas iš geriausių nepasikėlęs ir neieškantis žodžio kišenėje, mažai kalbėdavai TeamSpeake tai netaip ir daug bendravom, bet ačiū tau kad  padėdavai man :)

@Aivaras_NightEsi senas ir geras mano pažystamas, begalo esi griežtas, galėtum ir ant kuku tok būt :) Visada linksma su tavim kai dirbame viename darbe yra iš ko pasijuokti pasipykti dėl žaidimo. Ir pagaliau siek Direktoriaus/Pavaduotojo posto. 

@Mug_LuokisMano baltapūkis iš Kretingos, ir kunigų mokyklos. Esi piktas agresyvus 12 metų berniukas turėtum šiektiek nusileisti ant žemės. Nesakau kad su tavim buvo nelinksma visada mane erzindavai, o paskui verkdavai kad nerašyk bumeriui kad nuimtu admin :) Išlik koks esi ir stenkis kiek įmanoma persidažyti plaukus.

Iki,buvo linksma kaip TS vienas ant kito varydavote.Sekmes tau realiame gyvenime.

Kasparas_Drag

Redaguota , redagavo Kasparas_Drag
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-07-31 at 19:56, Smach_Benas rašė:

Sveikas Benai. Iš tikrųjų labai gaila, kad palikai darbą ir atsisakei įgaliotinio pareigų. Žinau mes gana mažai bendravome, nes kaip aš atėjau į FTB tu buvai nelabai aktyvus. Manau, kad pas Justą, bet kas įgaliotinio negauna ir tu buvai to vertas bei atlikai visas tau paskirtas pareigas kaip priklauso gerai. Kiek pastebėjau tu visiems darbuotojams labai patikai, visi tave mėgo neturėjai priešų nebent draugiškai pasikandžiodavote tarp savų :D Sėkmės tau Benai, tikiuosi dar grįši pas mus ir vėl pasieksi aukštumų.

• Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Ganja_Cocaine
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018.07.24 - 2018.08.04

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Išmetė :D

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko, labai draugiškas kolektyvas, neturiu jokių priekaištų, visi padėdavo, bendraudavo, valdžia taip pat nuostabi, viskas gerai :)
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Ačiū tau @Beliunas_Justas jog suteikiai šansą pas tave padirbėti, tikrai esi šaunus žmogus, bendraujantis, griežtas kai to reikia, moki puikiai vadovaudi, šaunuolis!

@Stoners_Family - Dar vienas puikus žmogus, visada padėdavai, patardavai, pataisydavai kai būdavo klaidų, nepuldavai iškarto bausti, šaunuolis!

@Aivaras_Night - Draugelis, be galo linksmas bei šaunus žmogus, patikdavo kai ts pastoviai juokaudavai, tik kelis kartus girdėjau tave rimtą, mldc, gerbiu!

@Rokas_Ziper - Normaliai tavęs nepažįstu, tačiau pasižiūrėjas iš šalies, esi tikrai geras pavaduotojas, bendraujantis, linksmas, tikiuosi pamatysiu tave kadanors ir direktoriaus kėdėje!

Štai ir viskas, atsisveikinu su jumis draugai, tikiuosi dar pasimatysim!

Nepykit, kad kaikurių neužtaginau, jūsų tikrai buvo daug! :)

Ganja out

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-08-04 at 10:39, Ganja_Cocaine rašė:

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko, labai draugiškas kolektyvas, neturiu jokių priekaištų, visi padėdavo, bendraudavo, valdžia taip pat nuostabi, viskas gerai :)
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Ačiū tau @Beliunas_Justas jog suteikiai šansą pas tave padirbėti, tikrai esi šaunus žmogus, bendraujantis, griežtas kai to reikia, moki puikiai vadovaudi, šaunuolis!

@Stoners_Family - Dar vienas puikus žmogus, visada padėdavai, patardavai, pataisydavai kai būdavo klaidų, nepuldavai iškarto bausti, šaunuolis!

@Aivaras_Night - Draugelis, be galo linksmas bei šaunus žmogus, patikdavo kai ts pastoviai juokaudavai, tik kelis kartus girdėjau tave rimtą, mldc, gerbiu!

@Rokas_Ziper - Normaliai tavęs nepažįstu, tačiau pasižiūrėjas iš šalies, esi tikrai geras pavaduotojas, bendraujantis, linksmas, tikiuosi pamatysiu tave kadanors ir direktoriaus kėdėje!

Ganja out

Redaguota , redagavo Kasparas_Drag

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Stoners_Family
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018-07-01 - 2018-08-19

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Manau ilgai šiaip paprastai išdirbau ir norėjau dar prieš paliekant serverį rugsėjo pabaigoj pažaisti policijos darbe. Nežinau man policijos darbas visados būdavo pirmoj vietoj.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Man asmeniškai nepatikdavo ištrinami dalykai, naujovių toks paįvarimas jokios veiklos iš kitų pūsiu tik Aivaras darė kiek pamenu tikrai sunku. Norėčiau tiek darbuotojai tiek valdžia ir jų atstovai labiau atkreiptų dėmesį į darbo veiklą ne tik narkotikus ir t.t.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Norėčiau pradėti nuo senesnės valdžios.

@Lenny_Mob - Norėčiau , kad tokiu kaip jis žmonių būtų nors pora serverį nes su šis žmogus mokantis puikiai pakelti teisėsaugos darbą ir yra atsidavęs teisėsaugai. Labai džiaugiuos , kad esu daug kartų pas tave dirbęs. Ačiū tau už kvietimą ateiti pas tave į F.T.B pradžioj linksma buvo nors tas ilgai nevyko. Ačiū dar kartą tau. Nuostabus žmogus esi.

@Beliunas_Justas - Mano pareigūnas, tokio linksmo realybėj žmogaus irgi sunku rast su kuriuo reik šnekėt kaip kieme +14 su šortais iki 6 ryto :D Dėkui tau už tai, kad davei įgaliotinį tikrai nesitikėjau to iš tavęs:))))))) :D Maladec pacanas tikrai būtų didesnis aktyvumas būtum ir pats prikėlęs tą FTB komanda. Ačiū tau. Susmatysim dar :)

@Deivis_Svr - Sveikas tu pikčiūrna. Budavai tu nors tvarką būdavo rimta :d Ačiū tau , kad stogavai mane betkokioj situacijoj nuostabus žmogus. Ačiū ir tau , tik nežinau kur paskui dingai. :/ Myliu.

@Nedas_Capnap - Tokiu kaip ir šis žmogus truks serverį tikrai. Ramus žmogus bet irgi eidavo paprikolinti, susipažinom PD pas Lenny bijodavau žodį aš net tau pratart visad atrodydavo , kad toks rimtas. Bet paskui kaip senu seniausiai pradėjau tave taškyt a51 tai taip ir susiėjom :D Sėkmės tau dėkui , kad buvai pav. Šaunuolis esi. :)

@Titanz_Joker - Irgi baxūriukas geras gitaristas, prikolnas. Norėčiau, kad visi gryštumėt į pd būtų mano svajonė. Ačiū jums ir tau ,kad buvot šaunūs bendradarbiai. :)

@Rocky_Howard - Irgi baxūriukas maladecas, bandau dabar atsimint visus senus :D Prieš palikimą jūsų bomba. Tai irgi šaunus čiūvelis manau sueisim kada vėl į kokį darbą, gerai gaudėm vis TRV, esu nemegėjas ženklų :D 

@Aivaras_Night - O čia kaip sakoma mano bestas kurį patraukiau iš  to dalyko kaip norėjo palikt darba vos praėjus 14d :) O prabuvom gan ilgai tikrai :D tą pačia dieną palikom beveik tą pačia įstojom. Tikrai apie tave turiu daug ką pasakyt bet pats žinai mano nuomonę apie tave :D Ateik pas mane į pd ,kad būtų su kuo šnekėt ir panašiai , pasiilgsiu tavęs tikrai susirašysim fb ar dar kažkur ne karo metas. Myliu Aivarukai tikrai blagadariu ! <3

Sori ko nepaminėjau pm parašykit pridėsiu tikrai .

Dabar paminėsiu dabartine valdžia, bei darbuotojus.. Myliu jus senuoliai.

@Rokas_Ziper - Sveikas apie tave irgi turiu daug atsiliepimu ir panašiai. Pats siūliau visad tave į pavus po Nedo. Nes tikrai atsimenu tavo SWAT. Kur pirma ir paskutinį kartą dirbau pas tave swat. Esi tikrai geras nuoširdus tikrai nori bendraut su visais manau supažinau prajuokinau su savo nesamonėm FTB darbe :D kaip tik atėjai tikrai šaunus esi, buvo gynču ir panašiai bet kaip jų gi nebus:D Sėkmės tau nuostabus žmogus esi. Ačiū tau be tavęs jau būtų renkamas naujas ftb drk. Ačiū <3

@Titas_Tituxinas - Sveikas draugas. Irgi pamenu dirbom pd tikrai ir tu maladecas esi gerbiu tave nebuvai pasikėlęs kaip tik pav gavai, gal tik prieš mane nežinau visad laikiau gera nuomone apie tave. Ačiū tau irgi ,kad nuostabus esi žmogus nors aktyvumas buvo jabal kaip buvai įgal :D ačiulis tau

@Darius_Velum - Mano zaicikas susiskambinsim susirašysim dar tikrai prižadu lil peep mano antrasis :D dėkui , kad leidai man palošt etts tikrai pakėliau normaliai aš ten :D Gerbiu tave draugeli , susipiešim fb ir t.t mum ne bėda. Myliu senyzas <3

@Arnas_Barauskas - Irgi Lil Peep fanas. Pats rašydamas klausau lil peep - downtown :D Geras paklausyk jeigu neklausęs tikrai ačiū jums hebra ir tau tikrai , kad nebuvo liūdna tikiuosi nepamiršim vienas kito . Dėkoju! <3

@Don_Baron - Ačiū ir tau tikrai buvom pradžiai vienas kitą apsigyrė ir dabar galiu pagyrt gyrt ir t.t pasakysiu trumpai ir aiškiai dar vienas žmogutis kuriam galėjau pasakyt , kad jis maladec nors iš manęs to sunkiai galima išgirt, tikrai gerbiu sveikinu tave su įgal gal pirmas čia tavo tssg nežinau . sėkmės laikyk ilgai . Ačiū tau už nuoširduma.

Ką pamiršau parašykit į foruma. Tikrai visu neatsimenu sunku atsimint. 

Ačiū jums visiem <3 Buvot nuostabūs.

• Patinka 3
  • Ačiū 4
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Tomas_Winnetou
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:Gal 3 sav

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:Nes jau visi normalūs bachūrai paliko.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Nemažai dalykų, bet nesivelsiu į tai.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Dėkui, buvo ir normalių kolegų, pagirimo turėtų susilaukt žaidėjas @Mug_Luokis, kuris ir nedaug metų turintis žaidėjas, tačiau puikiai susitvarkantis su sau paskirtomis užduotimis, tik nežinau kodėl neįvartintos aukštenės valdžios ☺. Buvo ir dar keletas su kuriais gerai sutardavau, bet kaip ir sakiau, normalūs jau palikę darbą.

• Liūdnas 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-08-04 at 10:39, Ganja_Cocaine rašė:

Ganja out

Sveikas,

ačiū tau, jog dirbai pas mus apie dvi savaites ir įnešei savito, kaip ir visi darbuotojai. Dirbai gerai, atlikai savo pareigas, konfiskavai narkotikus ir bendraudavai su kolektyvu! Nebuvai nei itin daug šūkaujantis ar labai išsiskyręs darbuotojas, tačiau nebuvai ir pilka pelytė. Dėkoju, kad dirbai pas mus. Sekmės projekte ir asmenine gyvenime, lauksime sugrįžtant! :)

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-08-20 at 14:30, Stoners_Family rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Stoners_Family
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018-07-01 - 2018-08-19

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Manau ilgai šiaip paprastai išdirbau ir norėjau dar prieš paliekant serverį rugsėjo pabaigoj pažaisti policijos darbe. Nežinau man policijos darbas visados būdavo pirmoj vietoj.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Man asmeniškai nepatikdavo ištrinami dalykai, naujovių toks paįvarimas jokios veiklos iš kitų pūsiu tik Aivaras darė kiek pamenu tikrai sunku. Norėčiau tiek darbuotojai tiek valdžia ir jų atstovai labiau atkreiptų dėmesį į darbo veiklą ne tik narkotikus ir t.t.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Norėčiau pradėti nuo senesnės valdžios.

@Lenny_Mob - Norėčiau , kad tokiu kaip jis žmonių būtų nors pora serverį nes su šis žmogus mokantis puikiai pakelti teisėsaugos darbą ir yra atsidavęs teisėsaugai. Labai džiaugiuos , kad esu daug kartų pas tave dirbęs. Ačiū tau už kvietimą ateiti pas tave į F.T.B pradžioj linksma buvo nors tas ilgai nevyko. Ačiū dar kartą tau. Nuostabus žmogus esi.

@Beliunas_Justas - Mano pareigūnas, tokio linksmo realybėj žmogaus irgi sunku rast su kuriuo reik šnekėt kaip kieme +14 su šortais iki 6 ryto :D Dėkui tau už tai, kad davei įgaliotinį tikrai nesitikėjau to iš tavęs:))))))) :D Maladec pacanas tikrai būtų didesnis aktyvumas būtum ir pats prikėlęs tą FTB komanda. Ačiū tau. Susmatysim dar :)

@Deivis_Svr - Sveikas tu pikčiūrna. Budavai tu nors tvarką būdavo rimta :d Ačiū tau , kad stogavai mane betkokioj situacijoj nuostabus žmogus. Ačiū ir tau , tik nežinau kur paskui dingai. :/ Myliu.

@Nedas_Capnap - Tokiu kaip ir šis žmogus truks serverį tikrai. Ramus žmogus bet irgi eidavo paprikolinti, susipažinom PD pas Lenny bijodavau žodį aš net tau pratart visad atrodydavo , kad toks rimtas. Bet paskui kaip senu seniausiai pradėjau tave taškyt a51 tai taip ir susiėjom :D Sėkmės tau dėkui , kad buvai pav. Šaunuolis esi. :)

@Titanz_Joker - Irgi baxūriukas geras gitaristas, prikolnas. Norėčiau, kad visi gryštumėt į pd būtų mano svajonė. Ačiū jums ir tau ,kad buvot šaunūs bendradarbiai. :)

@Rocky_Howard - Irgi baxūriukas maladecas, bandau dabar atsimint visus senus :D Prieš palikimą jūsų bomba. Tai irgi šaunus čiūvelis manau sueisim kada vėl į kokį darbą, gerai gaudėm vis TRV, esu nemegėjas ženklų :D 

@Aivaras_Night - O čia kaip sakoma mano bestas kurį patraukiau iš  to dalyko kaip norėjo palikt darba vos praėjus 14d :) O prabuvom gan ilgai tikrai :D tą pačia dieną palikom beveik tą pačia įstojom. Tikrai apie tave turiu daug ką pasakyt bet pats žinai mano nuomonę apie tave :D Ateik pas mane į pd ,kad būtų su kuo šnekėt ir panašiai , pasiilgsiu tavęs tikrai susirašysim fb ar dar kažkur ne karo metas. Myliu Aivarukai tikrai blagadariu ! <3

Sori ko nepaminėjau pm parašykit pridėsiu tikrai .

Dabar paminėsiu dabartine valdžia, bei darbuotojus.. Myliu jus senuoliai.

@Rokas_Ziper - Sveikas apie tave irgi turiu daug atsiliepimu ir panašiai. Pats siūliau visad tave į pavus po Nedo. Nes tikrai atsimenu tavo SWAT. Kur pirma ir paskutinį kartą dirbau pas tave swat. Esi tikrai geras nuoširdus tikrai nori bendraut su visais manau supažinau prajuokinau su savo nesamonėm FTB darbe :D kaip tik atėjai tikrai šaunus esi, buvo gynču ir panašiai bet kaip jų gi nebus:D Sėkmės tau nuostabus žmogus esi. Ačiū tau be tavęs jau būtų renkamas naujas ftb drk. Ačiū <3

@Titas_Tituxinas - Sveikas draugas. Irgi pamenu dirbom pd tikrai ir tu maladecas esi gerbiu tave nebuvai pasikėlęs kaip tik pav gavai, gal tik prieš mane nežinau visad laikiau gera nuomone apie tave. Ačiū tau irgi ,kad nuostabus esi žmogus nors aktyvumas buvo jabal kaip buvai įgal :D ačiulis tau

@Darius_Velum - Mano zaicikas susiskambinsim susirašysim dar tikrai prižadu lil peep mano antrasis :D dėkui , kad leidai man palošt etts tikrai pakėliau normaliai aš ten :D Gerbiu tave draugeli , susipiešim fb ir t.t mum ne bėda. Myliu senyzas <3

@Arnas_Barauskas - Irgi Lil Peep fanas. Pats rašydamas klausau lil peep - downtown :D Geras paklausyk jeigu neklausęs tikrai ačiū jums hebra ir tau tikrai , kad nebuvo liūdna tikiuosi nepamiršim vienas kito . Dėkoju! <3

@Don_Baron - Ačiū ir tau tikrai buvom pradžiai vienas kitą apsigyrė ir dabar galiu pagyrt gyrt ir t.t pasakysiu trumpai ir aiškiai dar vienas žmogutis kuriam galėjau pasakyt , kad jis maladec nors iš manęs to sunkiai galima išgirt, tikrai gerbiu sveikinu tave su įgal gal pirmas čia tavo tssg nežinau . sėkmės laikyk ilgai . Ačiū tau už nuoširduma.

Ką pamiršau parašykit į foruma. Tikrai visu neatsimenu sunku atsimint. 

Ačiū jums visiem <3 Buvot nuostabūs.

Sveikutis!

Na, štai išėjo dar viena garsi asmenybė iš FTB. Tave puikiai žinojo visi darbuotojai. Atėjai savaitę po direktoriaus rinkimų, iškart kibai į darbus ir atlikai savas pareigas. Greitai gavai įgaliotinio pareigas bei vėl dirbai, bendravai. Buvai tikrai puikiai visiems žinomas su savo prikolais, su "tapkėm" ir "marozo stoike". Įnešei į mūsų kolektyvą šmaikštumo, lyderiškumo. Kartais tiek man, tiek kitai valdžiai ar darbuotojams nepatiko tavo šiurkštus elgesys su kitais, tačiau buvo tokių, kurie sugebėjo tau atsikirst ir galiausiai visi iš to saldžiai pasijuokdavome! :) Tačiau galiausiai vis dėlto išėjai į neaktyvumą ir protarpiais pasirodydavai ar discorde, ar žaidime, tačiau jau nebeatlikai savų pareigų ir ateidavai tik pašnekėt. Ačiū tau už darbą čia, už idėjas, už profesionalumą bei gerą laiką su tavimi. Linkiu sekmės Policijoje bei geros likusios vasaros!

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-08-20 at 20:57, Tomas_Winnetou rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Tomas_Winnetou
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:Gal 3 sav

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:Nes jau visi normalūs bachūrai paliko.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Nemažai dalykų, bet nesivelsiu į tai.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Dėkui, buvo ir normalių kolegų, pagirimo turėtų susilaukt žaidėjas @Mug_Luokis, kuris ir nedaug metų turintis žaidėjas, tačiau puikiai susitvarkantis su sau paskirtomis užduotimis, tik nežinau kodėl neįvartintos aukštenės valdžios ☺. Buvo ir dar keletas su kuriais gerai sutardavau, bet kaip ir sakiau, normalūs jau palikę darbą.

Sveikas, Tomai!

Kaip ir pats minėjai, pradirbai apie 3 savaites. Nebuvai tas darbuotojas, kuris darydavo vau dalykų, tačiau ir nebuvai tas darbuotojas, kuris nedarė nieko. Kiek stebėdavau tave, dirbdavai, gaudydavai bėglius, bausdavai. Taipogi, Discorde mėgdavai paplepėt ne tik apie darbus, tačiau ir apie kitus dalykus. Ačiū tau už buvimą FTB, už atkaklų darbą bei linkiu sekmės projekte bei asmeniniame gyvenime!

• Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Granata
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 7 dienas.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nebera laiko žaisti sarga.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Visi buvot maladėc, linkiu jums sekmės žaidime ir gyvenime. Jei dar grįšiu, manau tikrai vėl su mielu noru ateičiau į FTB. PEACE.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Deivis_Granata rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Granata
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 7 dienas.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nebera laiko žaisti sarga.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Visi buvot maladėc, linkiu jums sekmės žaidime ir gyvenime. Jei dar grįšiu, manau tikrai vėl su mielu noru ateičiau į FTB. PEACE.

Sveikas,

ačiū, kad išdirbai pas mus privalomą laiko tarpą ir tavęs neteko dėti į nalogą :D Jei apie darbą, tai buvai geras darbuotojas, neturėjai blogos reputacijos darbe. Paprasčiausiai dirbdavai, kartais pakalbėdavai diskorde. Lauksime sugrįžtant!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Boss_Carlos
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 7 ar 8d

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: ,,buginau narkus''

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Kad as ale ,,buginau narkus''
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: @Wolf_Rokas Savekas igl gavai sekmes tarnyboj eisim vstk ets pagrajint :D

@Rokas_Field Svkn su igl tikrai nusipelnei, gerai pasaudai kaip mg2 :D

@Mug_Luokis Graziai reki kai tave nusauna :D

@Kasparas_Boyka Kenty portugalai smagiai visus taranavom tik prisimink rocket league acc pw busim messi ir ronaldo :D

@Lolekbolek_Alhoholik Soriuka uz ta kicka per reida kai 1m netekai :D Susisiek game atiduosiu bsk prasimusiau ryboj @Wolf_Rokas pagalba :D

@Titas_Tituxinas tik nepasakyk lukoilu ,kad narkus ,,buginu'' nes mane all day all night dpzu darys ir gausiu isp uz narkotiku buginima :(

Pataginsiu dar su kuo dirbau ir buvot mldc tik neturiu ka pasakyt :D

@Airidas_Zumm @Zedd_Swift @Rokas_Ziper @Edv_Dab @Darius_Velum @Kasparas_Drag @Aivaras_Night @Don_Baron @Erlas_Music @Domas_Liuxas @Ryan_Worg @White_Moon 

Ko nepaminejau nepykit jusu buvo masofke :)

#CarlosOut

Redaguota , redagavo Boss_Carlos
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Liūdnas 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.