Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Federalinių Tyrimų Biuro palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Deivis_Hype rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Hype
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Beveik 2 mėnesius.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Atsibodo ir noriu išbandyt kažką naujo.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Viskas patiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus:

@Rokas_Ziper Turbūt esi geriausias teisėsaugos direktorius, buvo tikrai smagu dirbti pas tave, ačiū už suteiktą šansą būti įgaliotiniu pas tave, stengiausi nenuvilti, bet jau taip išėjo, kad pabodo ir buvo tos nesąmonės, bet kas buvo tas pražuvo. Labai įsiminė treniruotė kuria vedei kur prie tpbullo tiltas ir pereit ta kliūčių ruožas patiko šitą treniruotė :D.  Linkiu sėkmės laikyk direktorių ir gal dar kažkada čia grįšiu.

@Ponas_Senjoras Puikus pavaduotojas, gerai prižiūri tvarka, darai viską kas geriausiai. Daug gal nebendravom, bet tikrai esi bendraujantis, pareigingas ir sėkmės būnant pavaduotoju nenuvilk Zaiperio ir Mibr laimės majora.

@Luc_Ddose Buvai pavaduotojas, toks pat geras kaip ir senjoras, priėmei į muitinė, buvo smagu pagaudyt TRV, per šaudymo treniruotes sutikdavai būti už mėsą, labai praversdavo,  vadovavai puikiai irgi prižiūrėdavai tvarka. Na o dabar sėkmės dirbant PD siekiant aukštų pareigų.

@Laurynoska_Atv Buvai mldc Įgaliotinis, priėmei į slaptą,, kad ir jau nebedirbi FTB vistiek ateini į pagrindinį pašnekėt :D, visai daug bendravom. Tikrai kaip įgaliotinis darbą atlikdavai puikiai reikia imti pavyzdį :D Sėkmės.

@Arturas_Kent  Buvai mldc, buvau kvalifikatorius pas tave ir tikrai nesigailiu, puikus įgaliotinis atlikdavai puikiai savo pareigas, tik gaila, kad nedaug su tavim bendravau tai nelabai ką ir daugiau turiu pasakyt. Sėkmės ir tau.

@Rokas_Field Esi bendraujantis ir tikrai mldc, tavo treniruotės turbūt pačios geriausios, nežinau kaip tu jas sugalvoji, bet taip ir toliau, esi įgaliotinis ir sėkmės tau kilti aukščiau įgaliotinio :)

@Rafalas_Toderro Gal 10 kartų girdėjau, kad paliksi, paliksi, bet nepasidavei ir gavai įgaliotinį, buvo smagu dirbti su tavim, nes nemėgsti vaikų discorde, bet poto vėl palikai. Linkiu sėkmės dirbti PD ir ten pasiekti įgaliotinį.

@Lukas_Sue Gaila, kad negavai įgaliotinio, nes pakišo koją blistas, bet sėkmės žinau, kad grįši kažkada į FTB ir tikrai pasieksi įgaliotini sėkmės :)

@Lumuxxas_Heat Daug su tavimi nebendravau, bet sveikinu gavus įgaliotinį, manau puikiai susitvarkysi su savo pareigomis, kaip ir sakiau daug nebendravau su tavimi tai neturiu ką ir daugiau pasakyti. Sėkmės.

@Justas_Ice Stenkis esi kvalifikatorius kurį tau daviau. Esi mldc, esi FTB fotografuotojas, visą dieną fotkini ir fotkini, sėkmės siek įgaliotinio.

@Arnas_Fruktas Kitas mano kvalifikatorius. Irgi puikiai viskas su tavimi sėkmės.

@Wolf_Rokas Siek įgaliotinio tau nedaug trūksta, pasistenk ir jis tavo sėkmės :D

@Mug_Luokis Žinau tiek kad esi nervininkų nervininkas, :D Greit pasiduodi :D

@Karko_Space Ką galiu pasakyt, galėjai FTB nepalikti, nes manau čia būtum tikrai daug pasiekęs, bet įsidarbinai radistu sėkmės ten bandyk gaut įgaliotini :D.

@Dovydas_Dieselis Esi žiauriai mldc, labai dosnus, išdalini kai negaila :). Sėkmės kilk auksčiau.

@Zorik_Vortanov Man tu labai patikai, discorde daug nešnekėdavai, bet buvai rimtas ir stengeisi savo darbą atlikti kuo geriau, buvai kandidatas į įgaliotini, bet gaila jo negavai sėkmės tau grįžk į FTB gal antras kartas nemeluos. Sėkmės.

@Ponas_Blinas Nežinau ką apie tave rašyt :D, Mldc esi, labai moki prajuokint :D. Daug nebendravau su tavim tad neturiu ką daug parašyt. Sėkmės.

@Cesar_Cielo Mldc esi mišrainė, parašyk kada iškviest medikus visada esu pasiruošęs iškviesti :D.

@Danger_Dovydas Cyplius, bet toks mldc cyplius :D, labai mėgsti ginčytis :D

@Mantas_Juzenas Dirbk FTB tau čia gali nusisekti, nepasiduok sėkmės.

@Sarg_Bicas Greičiau blistą išsipirk ir grįžk į FTB, neįdomu kitems be tavęs.

@Pauliux_Sauliuxx Mldc padėjo scamint bagažines +rep,  ir palik PD bazę ramybėj.

@Misk_Inis Tu irgi PD bazę ramybėj palik.

SORRY KO NEPAMINĖJAU, JŪSŲ TIEK DAUG, VISI ESAT MLDC SĖKMĖS VISIEMS

Seniuk gaila, kad palikai :( Kaip ir sakiau mldc esi, busi ir liksi mano sirduteje tevai ;)  Sekmytes :* <3

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 1 valandą, Deivis_Hype rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Hype
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Beveik 2 mėnesius.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Atsibodo ir noriu išbandyt kažką naujo.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Viskas patiko.

@Rokas_Ziper Turbūt esi geriausias teisėsaugos direktorius, buvo tikrai smagu dirbti pas tave, ačiū už suteiktą šansą būti įgaliotiniu pas tave, stengiausi nenuvilti, bet jau taip išėjo, kad pabodo ir buvo tos nesąmonės, bet kas buvo tas pražuvo. Labai įsiminė treniruotė kuria vedei kur prie tpbullo tiltas ir pereit ta kliūčių ruožas patiko šitą treniruotė :D.  Linkiu sėkmės laikyk direktorių ir gal dar kažkada čia grįšiu.

@Ponas_Senjoras Puikus pavaduotojas, gerai prižiūri tvarka, darai viską kas geriausiai. Daug gal nebendravom, bet tikrai esi bendraujantis, pareigingas ir sėkmės būnant pavaduotoju nenuvilk Zaiperio ir Mibr laimės majora.

@Luc_Ddose Buvai pavaduotojas, toks pat geras kaip ir senjoras, priėmei į muitinė, buvo smagu pagaudyt TRV, per šaudymo treniruotes sutikdavai būti už mėsą, labai praversdavo,  vadovavai puikiai irgi prižiūrėdavai tvarka. Na o dabar sėkmės dirbant PD siekiant aukštų pareigų.

@Laurynoska_Atv Buvai mldc Įgaliotinis, priėmei į slaptą,, kad ir jau nebedirbi FTB vistiek ateini į pagrindinį pašnekėt :D, visai daug bendravom. Tikrai kaip įgaliotinis darbą atlikdavai puikiai reikia imti pavyzdį :D Sėkmės.

@Arturas_Kent  Buvai mldc, buvau kvalifikatorius pas tave ir tikrai nesigailiu, puikus įgaliotinis atlikdavai puikiai savo pareigas, tik gaila, kad nedaug su tavim bendravau tai nelabai ką ir daugiau turiu pasakyt. Sėkmės ir tau.

@Rokas_Field Esi bendraujantis ir tikrai mldc, tavo treniruotės turbūt pačios geriausios, nežinau kaip tu jas sugalvoji, bet taip ir toliau, esi įgaliotinis ir sėkmės tau kilti aukščiau įgaliotinio :)

@Rafalas_Toderro Gal 10 kartų girdėjau, kad paliksi, paliksi, bet nepasidavei ir gavai įgaliotinį, buvo smagu dirbti su tavim, nes nemėgsti vaikų discorde, bet poto vėl palikai. Linkiu sėkmės dirbti PD ir ten pasiekti įgaliotinį.

@Lukas_Sue Gaila, kad negavai įgaliotinio, nes pakišo koją blistas, bet sėkmės žinau, kad grįši kažkada į FTB ir tikrai pasieksi įgaliotini sėkmės :)

@Lumuxxas_Heat Daug su tavimi nebendravau, bet sveikinu gavus įgaliotinį, manau puikiai susitvarkysi su savo pareigomis, kaip ir sakiau daug nebendravau su tavimi tai neturiu ką ir daugiau pasakyti. Sėkmės.

@Justas_Ice Stenkis esi kvalifikatorius kurį tau daviau. Esi mldc, esi FTB fotografuotojas, visą dieną fotkini ir fotkini, sėkmės siek įgaliotinio.

@Arnas_Fruktas Kitas mano kvalifikatorius. Irgi puikiai viskas su tavimi sėkmės.

@Wolf_Rokas Siek įgaliotinio tau nedaug trūksta, pasistenk ir jis tavo sėkmės :D

@Mug_Luokis Žinau tiek kad esi nervininkų nervininkas, :D Greit pasiduodi :D

@Karko_Space Ką galiu pasakyt, galėjai FTB nepalikti, nes manau čia būtum tikrai daug pasiekęs, bet įsidarbinai radistu sėkmės ten bandyk gaut įgaliotini :D.

@Dovydas_Dieselis Esi žiauriai mldc, labai dosnus, išdalini kai negaila :). Sėkmės kilk auksčiau.

@Zorik_Vortanov Man tu labai patikai, discorde daug nešnekėdavai, bet buvai rimtas ir stengeisi savo darbą atlikti kuo geriau, buvai kandidatas į įgaliotini, bet gaila jo negavai sėkmės tau grįžk į FTB gal antras kartas nemeluos. Sėkmės.

@Ponas_Blinas Nežinau ką apie tave rašyt :D, Mldc esi, labai moki prajuokint :D. Daug nebendravau su tavim tad neturiu ką daug parašyt. Sėkmės.

@Cesar_Cielo Mldc esi mišrainė, parašyk kada iškviest medikus visada esu pasiruošęs iškviesti :D.

@Danger_Dovydas Cyplius, bet toks mldc cyplius :D, labai mėgsti ginčytis :D

@Mantas_Juzenas Dirbk FTB tau čia gali nusisekti, nepasiduok sėkmės.

@Sarg_Bicas Greičiau blistą išsipirk ir grįžk į FTB, neįdomu kitems be tavęs.

@Pauliux_Sauliuxx Mldc padėjo scamint bagažines +rep,  ir palik PD bazę ramybėj.

@Misk_Inis Tu irgi PD bazę ramybėj palik.

SORRY KO NEPAMINĖJAU, JŪSŲ TIEK DAUG, VISI ESAT MLDC SĖKMĖS VISIEMS

Vyr. Igaliotinis zebas žmogus esi faina buvo dc pasėdėt, bet visgi ir tu palikai neužilgo kaip ir aš:)) Tikrai buvai geras igaliotinis ir patikimas pinigų persimetimui:DDDD Dėkui tau už tas linksmas dienas sekmės tau:D Ir baik kviest ta PD nes jau racijoje rašo, kad užknisai:DD Suprantu reikia pasišaudyt:D Sekmės youtubery

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Winston_Winston
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:  16d

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nes truputi užkniso tas pats darbas norisi pasišaudit prieš civilius. Ir buvau surinkes bsk per daug ispejimų.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko

@Danger_Dovydas Tikrai geras žmogelis nusipelnes paukštinimo gal net drk posto nuolatos padedėdavo. Labai norėčiau kad užimtu jis mano buvusia vieta FTB kvalifikatoriaus.

@Realtic_Flush Tikrai geras žmogus prieme i muitine nuolatos koncultavo, geras dede.

@Ponas_Senjoras Blogas dėde

@Lumuxas_Heat Geriausias igaliotinis geras žmogus nuolatos padedavo.

@Rokas_Ziper Mldc ciuvelis is 10klausimu padariau 10klaidu bet vstk patekau i ftb net 100nereęikejo persiust...

Jei apšaudisiu nebauskit gerieji agentai....

Redaguota , redagavo Winston_Winston
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 minutes(-ių), Winston_Winston rašė:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nes truputi užkniso tas pats darbas norisi pasišaudit prieš civilius. Ir buvau surinkes bsk per daug ispejimų.

@Danger_Dovydas Tikrai geras žmogelis nusipelnes paukštinimo gal net drk posto nuolatos padedėdavo. Labai norėčiau kad užimtu jis mano buvusia vieta FTB kvalifikatoriaus.

@Realtic_Flush Tikrai geras žmogus prieme i muitine nuolatos koncultavo, geras dede.

KĄ TU

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Erikas_Ernis
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 16 d.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nes kai kurie ėmė uzsisedinėti ant manęs, dar nesamonė kažkokia su išmetimu iš Discord ir šiaip pradėjo daug kas užknisinėt.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas daugumoj gerai, nors kartais kolektyve trūksta draugiškumo su kitais.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Nors irnebėra bet labai dėkingas Ponas_Senjoras super pavaduotojas buvo daug man padėjo įvairias klausimais. 

@Rokas_Ziper Tikrai geras direktorius rupinasi F.T.B kaip šeima tikrai pagirtinas žmogus. @Lumuxxas_Heat taip pat dėkui uz pagalba.

• Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Arnas_Fruktas
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 01-17 iki 03-15

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:  Noriu save išbandyti kitur , taip pat neturiu daug laiko žaisti

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :  Viskas patiko , bet dar reikia ,kur pataisyti spragas taisyklėse :D 
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus Pirmiausia norėčiau padėkoti  @Emilio_Escobaras kuris mane apklausinėjo ir suteikė šansą. @Rokas_Ziper Buvai geras direktorius , kaip antras tėvas. @Laurynoska_Atv rimtas pacanas , kuris suteikė šansą pabūti slaptam range. @Deivis_Hype pagarba tau ,kad suveikei man kvalifikatorių @Luc_Ddose rimtas pavaduotojas , rimtas teisėsaugininkas @Ponas_Senjoras gaila ,kad nuverte tave nuo pavaduotojaus ,bet auksini zmogus buvai kaip ir Ziperis @Rokas_Field Dėkui ,kad buvai geras zmogus linkiu but geru pavaduotoju

Kitiems dėkui už gerai praleistą laiką :))))

Redaguota , redagavo Arnas_Fruktas
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Arnas_Fruktas rašė:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:  Noriu save išbandyti kitur , taip pat neturiu daug laiko žaisti

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :  Viskas patiko , bet dar reikia ,kur pataisyti spragas taisyklėse :D 
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus Pirmiausia norėčiau padėkoti  @Emilio_Escobaras kuris mane apklausinėjo ir suteikė šansą. @Rokas_Ziper Buvai geras direktorius , kaip antras tėvas. @Laurynoska_Atv rimtas pacanas , kuris suteikė šansą pabūti slaptam range. @Deivis_Hype pagarba tau ,kad suveikei man kvalifikatorių @Luc_Ddose rimtas pavaduotojas , rimtas teisėsaugininkas @Ponas_Senjoras gaila ,kad nuverte tave nuo pavaduotojaus ,bet auksini zmogus buvai kaip ir Ziperis @Rokas_Field Dėkui ,kad buvai geras zmogus linkiu but geru pavaduotoju

Parodyti paslėptą turinį

@Rafalas_Toderro

pisk ** ozy jibanas tokie ant zemes ilgai nevaiksto , suka pagausiu imesiu i pruda 

SĖKMĖS TAU KITUR MLDC

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-03-14 at 20:19, Winston_Winston rašė:

@Rokas_Ziper Mldc ciuvelis is 10klausimu padariau 10klaidu bet vstk patekau i ftb net 100nereęikejo persiust...

Labas Winstinai. Neslėpsiu turėjome šiek tiek konfliktų su tavimi, kai neklausei per treniruotę. Pradžioje labai gerai dirbai, stengeisi, netgi pasiekei kvalifikatorių, kas FTB yra vienos aukščiausios pareigos, bet gavęs pareigas naudojaisi tik privilegijomis, o savo pareigos vesti kvalifikacijas nelabai ir be vykdei. Kalbant bendrai dirbai neblogai, bet tobulėti buvo kur. Ačiū, kad pas mus dirbai ir tau viskas labai čia patiko sėkmės šaudant į civilius ir nepyk jei teks pasėdėti jaile nuo mūsų, nes mes gaudom persekiojam ir baudžiam įstatymų laužytojus. Lauksime grįžtančio.

2019-03-15 at 18:31, Erikas_Ernis rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Erikas_Ernis
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 16 d.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nes kai kurie ėmė uzsisedinėti ant manęs, dar nesamonė kažkokia su išmetimu iš Discord ir šiaip pradėjo daug kas užknisinėt.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas daugumoj gerai, nors kartais kolektyve trūksta draugiškumo su kitais.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Nors irnebėra bet labai dėkingas Ponas_Senjoras super pavaduotojas buvo daug man padėjo įvairias klausimais. 

@Rokas_Ziper Tikrai geras direktorius rupinasi F.T.B kaip šeima tikrai pagirtinas žmogus. @Lumuxxas_Heat taip pat dėkui uz pagalba.

Sveikas Erikai. Atsimenu sunkokai patekai į FTB, bet nenuvylei manęs dirbai tikrai gerai, nors pradžioje sekėsi sunkiai, bet po kurio laiko viską išmokai ir tapai puikus FTB agentas, kuris kėlė siaubą narkotikų turintiems mafijozams. AČIŪ, kad dirbai pas mus ir praleidai čia daugiau negu 2 savaites, jeigu bus noro grįžti visada gali čia ateiti tokiems, kaip tu visada atsiras vietos mūsų kolektyve. Kas liečia draugiškumą, tai galbūt tu teisus per mažai laiko praleidžiu pagrindiniame kanale ir nesudrausminu kaip pridera visų, bet stengsiuosi tam skirti daugiau laiko. Sėkmės tau!

2019-03-15 at 20:15, Arnas_Fruktas rašė:

Nu va atėjo laikas ir tau palikti darbą Arnai. Praleidai čia tikrai daug laiko net 2 mėn. Per tuos 2mėn čia pasiekei labai. Buvai kvalifikatorius, slapto rango narys, bet gaila tik vieno, kad nepavyko padaryti lūžio ir pasiekti įgaliotinio iki kurio tau vienu metu trūko ne tiek ir daug. Turėjai ir konfliktų ir gerų momentų FTB darbe. Kartais nervindavai su savo nesąmonėm ir atsijungimais iš veiklų. Kaip dirbai stengeisi kėleisi rangą su tavimi nebuvo jokių problemų, bet greičiausiai pabodo viskas todėl ir prasidėjo nesąmonės:D. Sėkmės tau Arnai tiek žaidime tiek gyvenime, jeigu rasi laiko sugrįžk pas mus ir siek aukštumų!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Arnas_Drift
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Virš savaitės, gal dvi, neatkreipiau dėmėsio, pliusų nė vieno neturėjau, nes tingėjau pildyti tas varginančias anketas. Bet per trumpą laiką spėjau ir susilaukti grasinimų ddos atakomis ir skundų su padirbtais įrodymais ( tai gal parodo, kad dirbau :D )

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nesijaučiau jaukiai kolektyve, paklausus klausimo, kad ir į raciją nelabai kas atsakydavo, žmonės nesisveikina ir panašiai (ne valdžios problema ar kas, tiesiog žaidėjų skirtingas požiūris). Vienu žodžiu ne itin jauki aplinka. Na aišku prie to prisidėjo noras pažiūrėti kaip kitoms teisėsaugos sritims sekasi ir kaip man ten sektųsi. 

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Svarbiausias dalykas tikriausiai, kad yra per daug limituotas darbas. Taip, ši vienintelė sritis gali tikrinti narkotikus, bet juos surasti šiais laikais retas atvejis. Be to, paprastas FTB darbuotojas nieko daugiau neturi palyginus su kitomis sritimis, bei turi lėtas transporto priemones (daug laiko skyriau dirbimui su sraigtasparniu, nes tinkamai naudojant tai yra greitesnė transporto priemonė), nebent užsikeli rangą. Krovinių tikrinimas turėtų būti išskirtinis FTB itin prižiūrimas dalykas, tačiau turime kažkokią nereikalingą "Muitinės" rango sistemą ir naudos iš jos nėra, kadangi kaip matome, pilna krovinių suvežama su nelegaliomis prekėmis, o per savaitę konfiskuojama gal 10% visko kas vežama. Paprasti darbuotojai, nors ir mato, kad nelegalios prekės vežamos, negali nieko padaryti, nes jiem to rangas neleidžia. Tada ir atsiranda klausimas, dėl kokios priežasties noriu eiti į FTB? 

Abejoju ar bus kažkas keičiama, tačiau čia tokie mano pastebėjimai.

Redaguota , redagavo Arnas_Drift
  • Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Arnas_Drift rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Arnas_Drift
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Virš savaitės, gal dvi, neatkreipiau dėmėsio, pliusų nė vieno neturėjau, nes tingėjau pildyti tas varginančias anketas. Bet per trumpą laiką spėjau ir susilaukti grasinimų ddos atakomis ir skundų su padirbtais įrodymais ( tai gal parodo, kad dirbau :D )

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nesijaučiau jaukiai kolektyve, paklausus klausimo, kad ir į raciją nelabai kas atsakydavo, žmonės nesisveikina ir panašiai (ne valdžios problema ar kas, tiesiog žaidėjų skirtingas požiūris). Vienu žodžiu ne itin jauki aplinka. Na aišku prie to prisidėjo noras pažiūrėti kaip kitoms teisėsaugos sritims sekasi ir kaip man ten sektųsi. 

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Svarbiausias dalykas tikriausiai, kad yra per daug limituotas darbas. Taip, ši vienintelė sritis gali tikrinti narkotikus, bet juos surasti šiais laikais retas atvejis. Be to, paprastas FTB darbuotojas nieko daugiau neturi palyginus su kitomis sritimis, bei turi lėtas transporto priemones (daug laiko skyriau dirbimui su sraigtasparniu, nes tinkamai naudojant tai yra greitesnė transporto priemonė), nebent užsikeli rangą. Krovinių tikrinimas turėtų būti išskirtinis FTB itin prižiūrimas dalykas, tačiau turime kažkokią nereikalingą "Muitinės" rango sistemą ir naudos iš jos nėra, kadangi kaip matome, pilna krovinių suvežama su nelegaliomis prekėmis, o per savaitę konfiskuojama gal 10% visko kas vežama. Paprasti darbuotojai, nors ir mato, kad nelegalios prekės vežamos, negali nieko padaryti, nes jiem to rangas neleidžia. Tada ir atsiranda klausimas, dėl kokios priežasties noriu eiti į FTB? 

Abejoju ar bus kažkas keičiama, tačiau čia tokie mano pastebėjimai.

Sveikas, Arnai. Kaip pats sakei nerinkai pliusų, atėjai tiesiog padirbti ir gerai praleisti laiką, kas matau gal ir nelabai pavyko. Apie tave labai nieko daug negaliu pasakyti gal tiesiog mūsų laikai kada žaisdavome serveryje prasilenkdavo ir nelabai teko pastebėti tavęs žaidime. Nelabai smagu girdėti, jog sakai, kad darbas limituotas. Mes irgi manome, kad muitinė yra trumpai tariant "šūdas", nes TRV gaudyti gali tik 5 darbuotojai ir viskas.. Reikėjo parodyti iniciatyvos, aktyvumo ir būtum patekęs į muitinę, nes ten tikrai dažnai rotuojasi nariai ir vietos visą laiką naujiems nariams atsiras. Gaila, bet tai buvo DPKT idėja, kurios panaikinti taip lengvai ir negalime. Buvo kalbėta daug kartų, kad leistų visiems gaudyti tuos TRV, bet deja to padaryti DPKT nariai neleido. Dėl bendravimo ir draugiškumo, tai pagrindinis veiksmas ir bendravimas vyksta discord'e. Serveryje prisipažinsiu ne visada pastebiu kas ką rašo į raciją, bet jeigu paklaustum manęs ko nors discord`e visą laiką tau bus normaliai atsakyta ir viskas paaiškinta.. Čia teisėsauga visi bendrauja kalbasi ir mažai dėmesio yra skiriama racijai. Nors sutinku darbuotojai ir visi žaidėjai turėtų būti supratingesni, draugiškesni ir bent jau visą laiką pasisveikinti per /r ar /rv, nes tai iškarto sudaro gerą nuomonę apie darbą, kad čia žmonės draugiški. Būtinai apie tai pakalbėsiu per susirinkimą ir paskatinsiu juo būti draugiškesniais. Ačiū, kad dirbai bei nepatingėjai ir išsakei savo nuomonę, mes FTB valdžia atkreipsime į tai dėmesį ir stengsimės ištaisyti savo klaidas ir judėti į priekį. Sėkmės, tau esi čia laukiamas.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: John_Glory
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2 dienas.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Paskutinę darbo diena, visi tyčiojosi iš manęs, keikė, juokės, neatlaikiau spaudimo ir palikau.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas labai patiko. Tik nepatiko darbuotojai, neauklėti.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: @Dievas_Dievaitis geras kval padėjai, mldc. 

@Rokas_Field mldc drk,tikrai sugryšiu dar.

@Just_Arnelis geras igl, padėjai pagelbėjai.

@Lumuxxas_Heat best igl;

• Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 valandas(-ų), John_Glory rašė:

PALIKIMO ANKETA

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Paskutinę darbo diena, visi tyčiojosi iš manęs, keikė, juokės, neatlaikiau spaudimo ir palikau.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas labai patiko. Tik nepatiko darbuotojai, neauklėti.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: @Dievas_Dievaitis geras kval padėjai, mldc. 

@Lumuxxas_Heat best igl;

Sveikas, liudna, kad išėjai lauuksiu sugryštančio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Just_Arnelis rašė:

Sveikas, liudna, kad išėjai lauuksiu sugryštančio.

prieš 10 valandas(-ų), John_Glory rašė:

PALIKIMO ANKETA

@Lumuxxas_Heat best igl;

Nu sv Glory, blogai čia gavos.. xd, bet dėkui už gerą atsiliepimą, lauksiu gryžtančio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 valandas(-ų), John_Glory rašė:

PALIKIMO ANKETA

@Lumuxxas_Heat best igl;

Sveikas, malonu, kad padėjau, labai gailą, kad teko tau įšeiti, lauksim gryžtant..:(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rafalas_Toderro
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2 dienas :70_poop:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nes leavinu sargą, o kas dar lošia tai pasižiūrėkit koks oras eikit į lauką.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : DCU viskas apie jį.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus:

@Dievas_Dievaitis Atrodo tu veidei klav tai dėkui už ją.

@Arturas_Kent Davaj kokį rudenį ar žiemą pareinam i FTB.

@Laurynoska_Atv Nu tu loši dar sargą tai imk valdžia TRV gal veliau Žiemą, Rudenį susitiksim kur nors gal FTB;D

@Deivis_Hype Susitiksim kadanors :DD Youtuberyy

@Just_Arnelis Ačiū už apklausą laikyk igl.

Davaj vyrai :DDD Palikau nes na ta sargą tokiu metu laiku lošt                     _PEACE_

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...