Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Federalinių Tyrimų Biuro palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

prieš 21 valandas(-ų), Don_Baron rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Don_Baron
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 39 D.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Asmeninės priežastys

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas man patiko šiaip
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus:

@Rokas_ZiperTaigi galiu tik tiek pasakyti AČIŪ, kad leidai pabūti kažkiek įgaliotiniu, nežinau ar nuyliau tave ar ne, kol buvau pareigose, tai tau spręsti, buvo pykčių tarp mūsų, bet apie tave nuomonės nepakeičiau. Maladec esi žmogus, gerbiu tokius.

@Titas_TituxinasOhhh šitas žmogus toks mielas <3 Bet atleisk Titai, kad taip nutiko, bet vis tiek noriu padėkoti tau, kad kentėjai mano replikas kurias aš tau vis sakiau, vis mane palaikiai bėdoj. Didelis tau AČIŪ.

@Edv_DabSakoma, kad draugų sarg'e nerasi, bet aš radau kažkaip tave. Iš pradžių nebendravom, o paskui žiūrim, vienam channel sėdi ir kalba apie viską. Maladec žmogus esi tokius gerbiu ir moki gerai dainuoti be to xD. Sėkmės Tau gyvenime ir žaidime (jeigu žaisi dar xD)

@Robertas_GangNuu ir ką darželio vierchas? Daug nebendravom, bet pabazarinam tai linksmai, šiaip šaunus žmogus esi. Sėkmės Tau.

@Mug_LuokisNu ble penktokas, nu ką laisva kėdė į įgaliotinio postą, o šiaip mldc esi žmogus pabazarinti galėjom laisvai, smagu buvo pasijuokti iš tavęs, o tu iš manęs. Sėkmės Tau.

@Rokas_FieldDaug nebendravę esam daug sakyti neturiu ką, bet šaunus žmogus esi, moki vadovauti, nu turbūt tapsi vyr.įgal, ir tu kažkiek moki dainuoti XD. Tai sėkmės tau žaidime bei gyvenime.

@Kasparas_Boykasw trečiokas, gerą bairį dėjau ane, tai ką sėkmės tau, yra šansų ir tau dėl įgaliotinio posto, tai bandyk kaip ir sakiai imti. Sėkmės tau.

@Arnas_BarauskasSveikas, seniai tavęs nemačiau pamiršau kaip atrodai, atėjom beveik vienodai, bet tu vis buvo neaktyvus tai nemačiau tavęs daug :( O šiaip šaunus žmogus esi ir draugiškas bent su manim buvai XD. Sėkmės Tau

@Darius_VelumMūsų geriausias šaudytojas ir strategas ir geras dėdė XD, daug nebendravom, bet gerai šaudai, bet mane nuimi kai tau lieka puse hp, tai dar man reikia tobulėti. Sėkmės Tau

@Kamikaze_SkirmaDaug nebendravom, bet galiu pasakyti šaunus žmogus esi ir įdomus gaila nedaug kalbėjai, bent aš daug negirdėjau iš tavęs nieko. Galiu palinkėti tau tik sėkmės.

@Kasparas_DragNu ką matai ir mano dienos atėjo. Aš tavęs atsiminsiu kaip tyliausia bet geriausia darbuotoją FTB darbe. Ačiū tau, kad kentėjai mano rėkimus ant tavęs. Sėkmės Tau gyvenime.

@Stoners_FamilyVA ŠITAS TAI AUKSINIS ŽMOGUS, DĖL TAVĘS Į TS IR DC TIK ATEIDAVAU DĖL TAVO BAIRIŲ IR STUMIMŲ ANT @Erlas_MusicZJBS ŽMOGUS ESI STONERS, TAVE GALIU TIK GYRT IR GYRT, BET TURBŪT NEUŽTEKTŲ NET ŽODŽIAIS NUSAKYTI KIEK ŠAUNUS ŽMOGUS ESI. SĖKMĖS TAU GYVENIME.

@Aivaras_NightŠtai tas žmogus iš kurio ėmiau pavyzdį, iš kurio visko išmokau FTB, tik tavo dėka gavau įgaliotinio postą. AČIŪ tau labai, kad man padėjai ir leidai imti pavyzdį, su tavim galėjau kalbėti ne vien apie sarg'ą, bet ir apie gyvenimą. Sėkmės Tau.

ATLEISKIT KO NEPAMINĖJAU, BET STENGIAUSI GERIAUSIUS PAMINĖTI.

DISCORD'E GAL GERIAU BŪČIAU APIE VISUS PASAKĘS, AŠ ČIA TIK TRUMPIAU PARAŠIAU.

TAI KĄ SĖKMĖS VISIEMS ŽAIDIME IR GYVENIME.

VISO GERO VISIEMS, BUVO MALONU DIRBTI SU JUMIS. <3

Sveikas,

(vapše tu) kalbant apie darbą pas mus, jis buvo tikrai labai geras. Visuomet dirbdavai, vis kažką darydavai, vesdavai treniruotes. Pamenu tavo pirmąją treniruotę, kai poto tave šiek tiek bariau, bet pasitaisei. Tikiuosi į naudą buvo :D Gavęs įgaliotinį vėl darei veiklas, siūlei idėjas. Nusiskundimų apie tave niekuomet neesu gavęs, na nebent viduje buvo keletas, bet iš darbuotojų nebuvo. Discorde visuomet būdavai, bendravai, kalbėdavai su visais. Mėgsti paprika + cola = paprikolint, pabazarint liaudiškai tariant. Labai gaila, kad palikai mūsų kolektyvą. Priežasčių nežinau, bet tikiuosi čia būdamas buvai patenkintas tuo, ką pasiėmei iš mūsų, tuo, ką davei mums ir nepraleidai laiko veltui. Pasiilgsim tavęs ir sekmės!

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Zedd_Swift
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:25d kažkur

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:Nebeturiu laisvo laiko ,o vien su tais savo neaktyvumais nenoriu užimti vietos kurios gali norėti kitas.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Viskas ok smagu kad mugvaikis pagaliau pasimė tą įgaliotinį :D

@Mug_Luokis - vaikas kuris labai mėgsta rėkti :D Pažystami nuo senų laikų kai dar dirbom pas giedriu :D Sveikinu pagaliau pasiekus vėl tą įgaliotinio posta žinau ,kad jo norėjei :D

@Jovaras_Rad - Ateis ir tavo laikas ir pasimsi tą įgaliotini tiesiog šįkart laimėjo mugvaikis nes ilgiau dirbo nei tu ps sveikinu su *****

@Rokas_Ziper - Nepyk ,kad nebaigiau statyti to namuko nedaug beliko tai mugas dabaigs. Ps sėkmės laikyti toliau direktorių tik pasistenkit labiau gaudyti ir trv ,o ne vien pasistengti atimti kuo daugiau narkotikų.

@Titas_Tituxinas - su tavim kalbėjau nedaug nebent tada kai emigravau iš kito acc:D Sėkmės toliau laikyti pavaduotojo posta ir taipat skatink darbuotojus labiau gaudyti trv.

@Don_Baron - sakiau ,kad paliksiu lol. Sėkmės tau tarp pd.

O kitiems linkiu sėkmės.

Zedd_Swift out.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-09-10 at 15:17, Zedd_Swift rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Zedd_Swift
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?:25d kažkur

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?:Nebeturiu laisvo laiko ,o vien su tais savo neaktyvumais nenoriu užimti vietos kurios gali norėti kitas.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :Viskas ok smagu kad mugvaikis pagaliau pasimė tą įgaliotinį :D

@Mug_Luokis - vaikas kuris labai mėgsta rėkti :D Pažystami nuo senų laikų kai dar dirbom pas giedriu :D Sveikinu pagaliau pasiekus vėl tą įgaliotinio posta žinau ,kad jo norėjei :D

@Jovaras_Rad - Ateis ir tavo laikas ir pasimsi tą įgaliotini tiesiog šįkart laimėjo mugvaikis nes ilgiau dirbo nei tu ps sveikinu su *****

@Rokas_Ziper - Nepyk ,kad nebaigiau statyti to namuko nedaug beliko tai mugas dabaigs. Ps sėkmės laikyti toliau direktorių tik pasistenkit labiau gaudyti ir trv ,o ne vien pasistengti atimti kuo daugiau narkotikų.

@Titas_Tituxinas - su tavim kalbėjau nedaug nebent tada kai emigravau iš kito acc:D Sėkmės toliau laikyti pavaduotojo posta ir taipat skatink darbuotojus labiau gaudyti trv.

@Don_Baron - sakiau ,kad paliksiu lol. Sėkmės tau tarp pd.

O kitiems linkiu sėkmės.

Zedd_Swift out.

Sveikas,

liūdna, kad palikai :( Išdirbai, palyginus, daug - 25 dienas. Beveik mėnesis. Tikrai gražus skaičius. Darbuose nepastebėjau didelės pažangos. Kiek stebėdavau tai dirbdavai, gaudydavai TRV ir panašiai. Dažniausiai kartu kalbėdavote su Luokiu discord kanale ir statėt mums bazę :D Ačiū už gražias 3 savaites. Sėkmės, lauksim sugrįžtant!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Benas_Drag
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 1 Men 4 Dienas

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nebera noro daugiau man cia dirbti.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : @Mug_Luokis ir dar keletas darbuotoju bet visa kita patiko.

@Rian_Garcia @Stay_Aliveee geri darbuotojai taip pat kaip ir draugai laukiu susitikimo su jumis :).

@Rokas_Ziper Pats zinojai kaip bus turejei pasirinkima to isvengti bet seip buvai geras direktorius.

@Titas_Tituxinas Buvai geras pavaduotojas gaila kad del laiko stokos turejai palikti pavaduotojo pareigas.

@Don_Baron Su tavimi buvo linksma dirbti ftb gaila kad palikai.

@Tony_Mony Buvai taipogi geras draugelis gaila kad palikai.

@Rokas_Field Buvai labai draugiskas padejai daug kuo.

@Ponas_Blinas Taves gerai nepazinojau bet kiek teko bendrauti tai patiko.

@Kasparas_Boyka Net nezinau ka apie tave pasakyti buvo ir geru ir blogu dalyku kol kas apie tave mano nuomone neutrali.

Ko nepataginau tikriausiai jau uzmirsau.

Taipogi noreciau pacituoti buvusi bendradarbi Kasparas_Drag

@Mug_Luokis Uoj tu rėkiantis kiddo, kurio niekas neklauso :D Gaila ir užuojauta FTB kolektyvui,kad nepatekai į PD,  Jūsų DC dar kurį laiką bus garsus dėl jo. O jeigu rimtai, tai prieš tave nieko neturiu , toliau rėk, visiems vadovauk ir siek kažko daugiau.

Dragas Out

• Ačiū 2
  • Haha 1
  • Liūdnas 4
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 58 minutes(-ių), Benas_Drag rašė:

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : @Mug_Luokis ir dar keletas darbuotoju bet visa kita patiko.

@Rian_Garcia @Stay_Aliveee geri darbuotojai taip pat kaip ir draugai laukiu susitikimo su jumis :).

@Rokas_Ziper Pats zinojai kaip bus turejei pasirinkima to isvengti bet seip buvai geras direktorius.

@Titas_Tituxinas Buvai geras pavaduotojas gaila kad del laiko stokos turejai palikti pavaduotojo pareigas.

@Kasparas_Boyka Net nezinau ka apie tave pasakyti buvo ir geru ir blogu dalyku kol kas apie tave mano nuomone neutrali.

@Mug_Luokis Uoj tu rėkiantis kiddo, kurio niekas neklauso :D Gaila ir užuojauta FTB kolektyvui,kad nepatekai į PD,  Jūsų DC dar kurį laiką bus garsus dėl jo. O jeigu rimtai, tai prieš tave nieko neturiu , toliau rėk, visiems vadovauk ir siek kažko daugiau.

Dragas Out

Žiauriai gaila, kad palikai. Buvai šaunus darbuotojas ir kandidatas į šios savaitės darbuotoją. Planavau tau duoti apmokymų centro mokytoja. Na, bet čia jau buvo tavo pasirinkimas. Sėkmės kitur ir lauksim grįžtančio!!!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rian_Garcia
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Lygiai 1 mėnesį

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Laiko trūkumas, mokslai ir teisės.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Nepatiko tai tik valdžia (Juokauju)

1. @Stay_Aliveee Labuka, mažiuk. Laukiu susitikimo su tavim, miliu, bučiuoju, pasiimk kvalifikatorių :) Bahuras, tik nemoka išsirinkt auto iki 30k€. antiSWAT gyvuos ilgai :)

2. @Benas_Drag Su tavim irgi yra kita kalba, susitiksim, bet ne FTB, nors ir tu palikai. Tavi taip pat miliu, bučiuoju. Išsilaikyk teises :) antiSWAT gyvuos ilgai :)

3. @Mug_Luokis Sveikas. Noriu palinkėt tau stiprybės darbe, dėl stumimų, kuriuos patiri dėl amžiaus, ir jei kažką iš manęs išgirdai blogo, aš atsiprašau. Laikykis, kad ir kas nutiktų.

4. @Eimuks_Black a.k.a @Ponas_Blinas. Reikės man tavo paslaugų Šls, jeigu kas, susirašysim, beje, manau, kad susitiksim taip pat. E38, mldc bahūras, prisiminsiu tave dar kaip ir JERT būrio narį.

5. @Jovaras_Rad o labas, nebevartok alkoholio savaitgaliais :) Vienas iš geriausių pavaduotojų, kuriuos man teko sutikt. JERT būrys išliks amžinai mūsų širdyse, B6.

6. @Rokas_Ziper labas ir tau. Kokią dieną parodysiu koks pas mane kilometražas :) Valdyk savo gyvulius, kitaip žinomus kaip FTB :)

7. @Rokas_Field Dar vienas JERT būrio narys :) a.k.a E60. Dažniau prisijunk į serverį, gyvuly, o ne gaudyk balandžius Panevėžy. Gal kokią dieną ir tu gausi pavaduotoją :) GL

8. @Don_Baron sveiks. Jei ne tu, net nebūčiau patekęs ir susipažinęs su tokiais žmonėm, kaip tu, Ziperis, Jovaras, Dragas ir t.t, labai daug vardyt. Įsiminei tuom, kad ateidavai iš niekur nieko iš pizdavojaisi iš vaikų (nesiginčysiu, prisijungdavau).

9. @Titas_Tituxinas ex pavaduotojas. Labuką. Turėjom su tavim keletą akistatų dėl mano elgesio, bet iš šono atrodei per daug tylus. Sėkmės tau tolimesniam gyvenime :)

10. @Kasparas_Boyka antiSWAT; antiRUSAS. Kaip kada buvai ir geras, ir blogas. Man neužkliuvai, bet visgi buvo linksma praleist laiką su tavimi (Bullet ar FBI Rancher /tpdrag)

Sorry, ko nepaminėjau, reiškiasi, su manim nebuvot, manęs nepažįstat, aš jūsų taip pat.

Sėkmės visiems, IKI!!!!

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Liūdnas 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 28 minutes(-ių), Rian_Garcia rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. @Stay_Aliveee Labuka, mažiuk. Laukiu susitikimo su tavim, miliu, bučiuoju, pasiimk kvalifikatorių :) Bahuras, tik nemoka išsirinkt auto iki 30k€. antiSWAT gyvuos ilgai :)

2. @Benas_Drag Su tavim irgi yra kita kalba, susitiksim, bet ne FTB, nors ir tu palikai. Tavi taip pat miliu, bučiuoju. Išsilaikyk teises :) antiSWAT gyvuos ilgai :)

3. @Mug_Luokis Sveikas. Noriu palinkėt tau stiprybės darbe, dėl stumimų, kuriuos patiri dėl amžiaus, ir jei kažką iš manęs išgirdai blogo, aš atsiprašau. Laikykis, kad ir kas nutiktų.

4. @Eimuks_Black a.k.a @Ponas_Blinas. Reikės man tavo paslaugų Šls, jeigu kas, susirašysim, beje, manau, kad susitiksim taip pat. E38, mldc bahūras, prisiminsiu tave dar kaip ir JERT būrio narį.

5. @Jovaras_Rad o labas, nebevartok alkoholio savaitgaliais :) Vienas iš geriausių pavaduotojų, kuriuos man teko sutikt. JERT būrys išliks amžinai mūsų širdyse, B6.

6. @Rokas_Ziper labas ir tau. Kokią dieną parodysiu koks pas mane kilometražas :) Valdyk savo gyvulius, kitaip žinomus kaip FTB :)

7. @Rokas_Field Dar vienas JERT būrio narys :) a.k.a E60. Dažniau prisijunk į serverį, gyvuly, o ne gaudyk balandžius Panevėžy. Gal kokią dieną ir tu gausi pavaduotoją :) GL

8. @Don_Baron sveiks. Jei ne tu, net nebūčiau patekęs ir susipažinęs su tokiais žmonėm, kaip tu, Ziperis, Jovaras, Dragas ir t.t, labai daug vardyt. Įsiminei tuom, kad ateidavai iš niekur nieko iš pizdavojaisi iš vaikų (nesiginčysiu, prisijungdavau).

9. @Titas_Tituxinas ex pavaduotojas. Labuką. Turėjom su tavim keletą akistatų dėl mano elgesio, bet iš šono atrodei per daug tylus. Sėkmės tau tolimesniam gyvenime :)

10. @Kasparas_Boyka antiSWAT; antiRUSAS. Kaip kada buvai ir geras, ir blogas. Man neužkliuvai, bet visgi buvo linksma praleist laiką su tavimi (Bullet ar FBI Rancher /tpdrag)

Sorry, ko nepaminėjau, reiškiasi, su manim nebuvot, manęs nepažįstat, aš jūsų taip pat.

Sėkmės visiems, IKI!!!!

Laukiu laukiu pirmadienio draugeli :D sekmes ir tau laikantys teises

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Kasparas_Boyka rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Kasparas_Boyka
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: galim sakyt 2men

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Daug negatyvumo ir panašiai, o taip tai laiko nėra

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : nevardinsiu čia veliau gaudys mane, kad teises atimt

@Rokas_Ziper ačiū už viską, visas pareigas kurias davei.
@Titas_Tituxinas bahuras mldc buvai pavuose, per daug malonus esi :D
@Mug_Luokis ftb vadovas ir rėksnys toliau vadovauk ir laikyk igl :D
@Rokas_Field kaziol(meeeeeeeeeee)
@Darius_Velum įsidarbinom ta pačia atranką, bet tu sugebėjai greičiau pasiekt negu aš
@Benas_Drag SORY :DDD,  bet taip tai bahuras
@Stay_Aliveee hakeris kažkoks geriau neprasidėt, bet taip mldc sekmes pasiekt slaptą rangą :D
@Gintaras_Matiukas Tau irgiu linkiu pasiekt slapto rango :)
@Cesar_Cielo @Ponas_Senjoras Sveikinu pasiekus slaptą ranga žiekit man nepražaiskit :D
@Rian_Garcia sveikinu ir tave ex-slaptas rangas, ir ex-darbuotojas, o taip tai bahuras irgi sedim kartu gs
@Wolf_Rokas prikolistas ir ex igl, buvo fainei su Boss_Carlos padainuot ten iš ryto :D
@Boss_Carlos mokinkis toliau septintokas
@Stoners_Family discordo rėksnys ir taip tai bahuras mėgsti vis gi pabazarint
@Don_Baron :D:D patiko tavo magija tai tau patinka manoji turbut
@Lumuxxas_Heat dont ban me plz, o taip tai ex anticheatas kuris mėgdavo jau panaudoti arbotas2-3 :D
visu nepamenu tai ką dar patagint rašykit į dc :D

Pagaliau palikai, nebebus tavo vaikiško rėkiančio balso discorde...

• Patinka 1
  • Liūdnas 1
  • Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-09-30 at 21:52, Benas_Drag rašė:

Dragas Out

Gaila kad palieki, nes būtent šiuo metu stengeisi dirbt, scaminai bagažines, konfiskuodavai apskritai daug narkotikų, manau komanda turetų tau dėkot, nes pastarosiom dienom dėl tavęs ir dar kelių darbuotojų buvo įvykdomos visos dienos užduotys :D O šiaip tai manau kad kartais per daug iškeldavai save į viršų, stumdavai ant daug ko, nzn ar ten būdavo tokie prikolai tavo, bet man tai nelabai patiko. Manau jei to nebūtų buvę būtum tą slaptą rangą gavęs :D Bet nepaisant neigiamų dalykų, FTB tavęs trūks. Sėkmės kitur

2018-10-01 at 21:09, Rian_Garcia rašė:

PALIKIMO ANKETA

Sėkmės visiems, IKI!!!!

Nu gaila kad nebeturi laiko, nes su tavim ftb smagu budavo dirbt, ir pajuokaudavom, ir rimtai pakalbedavom. FTB tapom gerais draugais, ir turbut pats jau supranti kad gaila jog palikai :D Dirbdavai gerai, aktyvus būdavai, kai gavai slapta ranga, aktyvumas sumazejo, bet gerai kad supratai kad butu geriau vieta uzleisti aktyvesniam zaidejui. Pasiilgsiu, sekmes pas Khabiba :18_kissing_heart:

prieš 2 valandas(-ų), Kasparas_Boyka rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Kasparas_Boyka
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: galim sakyt 2men

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Daug negatyvumo ir panašiai, o taip tai laiko nėra

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : nevardinsiu čia veliau gaudys mane, kad teises atimt

@Rokas_Ziper ačiū už viską, visas pareigas kurias davei.
@Titas_Tituxinas bahuras mldc buvai pavuose, per daug malonus esi :D
@Mug_Luokis ftb vadovas ir rėksnys toliau vadovauk ir laikyk igl :D
@Rokas_Field kaziol(meeeeeeeeeee)
@Darius_Velum įsidarbinom ta pačia atranką, bet tu sugebėjai greičiau pasiekt negu aš
@Benas_Drag SORY :DDD,  bet taip tai bahuras
@Stay_Aliveee hakeris kažkoks geriau neprasidėt, bet taip mldc sekmes pasiekt slaptą rangą :D
@Gintaras_Matiukas Tau irgiu linkiu pasiekt slapto rango :)
@Cesar_Cielo @Ponas_Senjoras Sveikinu pasiekus slaptą ranga žiekit man nepražaiskit :D
@Rian_Garcia sveikinu ir tave ex-slaptas rangas, ir ex-darbuotojas, o taip tai bahuras irgi sedim kartu gs
@Wolf_Rokas prikolistas ir ex igl, buvo fainei su Boss_Carlos padainuot ten iš ryto :D
@Boss_Carlos mokinkis toliau septintokas
@Stoners_Family discordo rėksnys ir taip tai bahuras mėgsti vis gi pabazarint
@Don_Baron :D:D patiko tavo magija tai tau patinka manoji turbut
@Lumuxxas_Heat dont ban me plz, o taip tai ex anticheatas kuris mėgdavo jau panaudoti arbotas2-3 :D
visu nepamenu tai ką dar patagint rašykit į dc :D

Pasakysiu priesingai nei kitiems, negaila kad palikai. Dirbdavai gal ir gerai(iki kol negavai slapto rango vado), bet jau taip iskelei save i virsu ir susireiksminai, kad vezio man vos neivarei. Grasint pradejai man, kad nuimciau ispejima, arba kitaip paliksi darba :D Tai parodo kad esi toks, kuris mano kad jau mes be taves neisgyventume. Taip pat nepatiko tavo ozinimai ir vertimai, stumimai ant zmoniu, kol jie neateidavo i discorda ir tu neturejai ka jiems pasakyt. Tai va daryk isvadas kad apie tave teigiamiu dalyku paskutiniu metu neradau. Sekmes tau :))

• Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 3
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Titas_Tituxinas
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018-06-23 - 2018-10-04 . T.y. 104 dienos.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Neturiu tiek laiko, kad spėčiau kaip reikiant atlikti teisėsaugos darbą.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? :

Na, iš esmės, tai buvo turbūt vienas geriausių mano dirbtų darbų čia, sarge. Anksčiau FTB laikiau nuobodžiausiu darbu teisėsaugoje, tačiau - klydau. Patyriau FTB visko - nuosmukių ir pakilimų, rėkimų ir malonių komplimentų, sėkmių ir nesėkmių. Gavau pirmąją aukštesnę valdžią - pavaduotoją, kurį tikėjausi laikyti žymiai ilgiau. Tačiau jis buvo perleistas į geras rankas.

Na, ir keletas paminėjimų:

@Lenny_Mob derėtų pradėti nuo tavęs. Nežinau, skaitysi ar ne, bet sarge esi mano autoritetas. Nežinau, ar čia tokių gali būti, bet darei viską beprotiškai gerai. Pas tave visuomet buvo gerą dirbti, visuomet laukdavom susirinkimų, kurie buvo stulbinami. Tavo iškalba yra nereali. Sugebi visus taip užmotyvuot, kad ne tas žodis. Jei dar kada grįši, būtinai lauksiu tavo žinutės ;)

P.S. ačiū už patarimus :D

@Rokas_Ziper Iš manęs jau gavai pastebėjimus ir palinkėjimus. :D Iš esmės, esi laaabai įdomus žmogus. Įdomus tuo, kad pas tave yra tokie nušvitimai - kartais šauni tokią idėją, kuri būna labai gera, o kartais vadovaujasi tokiu senumu, kad primeni 1980 metus. :D Bet nepaisant to, sugebi valdyt, sugebi daryti. Dar kartą palinkėsiu - nebijok riziuot. Nesigaus - nesvarbu, tačiau būsi pabandęs. Galbūt gausis ir taip bus visiškai naujas dalykas teisėsaugoje ar sarge. Sekmės laikant direktorių!

@Darius_Velum derėtų ir tave paminėti. Po tavo neaktyvumo taip ir nebuvom susitikę. Reiks kada :D Šiaip, esi labai protingas. Bent jau žodžiais, sugebi taip apibūdint FTB darbą, kad ne tas žodis! Tačiau jau kai prasideda darbai.. Dar prisimenu, kai mes diskutavom, ar tu vertas tų pareigų ar ne. Užbūrei savo iškalba, pažadais, tačiau ne darbais. Tau tiktų seimo nario vieta ;)

@Mug_Luokis Heyy. Nesame daug bendravę, daug kalbėję, tačiau, nepaisant tavo amžiaus, tavyje yra perspektyvos ir gerų savybių. Nesustok, daryk bei siek neįmanomo!

@Rokas_Field derėtų ir tave paminėti, tačiau, deja, daug negaliu parašyti. Nesame itin daug bendravę, tačiau kiek kalbėjom, buvo tikrai įdomu su tavimi. Esi puikus žmogus, nebijai iššūkių, tačiau, kiek žinau, pas tave laiko stoka. Galbūt situacija pasikeitė (valio), tačiau, kaip bebūtų, sekmės tau!

@Jovaras_Rad iškylai čia kaip kokia saulė ryte :D Kol dirbau, buvau įgaliotinis, pavaduotojas, nebuvai tas žmogus, kuris reikšdavosi taip vau. Tačiau, tavyje mačiau tą liepsnėlę, tą žiburį, kuris, matyt, ir privedė iki pavaduotojo kedės. Su Roku apie tave kalbėjom, kai aš palikau pavaduotoją ir jis mąstė apie tave. Tikiuosi, sprendimas buvo geras. Sekmės tau! Nuversk kalnus :D

Žmonės, kurie dirbo kartu ir įstrigo atmintyje, tačiau apie juos nuomonės labai didelės neturiu: @Nedas_Capnap, @Beliunas_Justas, @Deivis_Svr, @Aivaras_Night, @Stoners_Family, @Edv_Dab, @Don_Baron, @Gytis_Liftai@Erlas_Music , @Kasparas_Drag, @Kenneth_Smith. Linkiu sekmės jums!

Titas out!

• Patinka 1
  • Ačiū 3
  • Liūdnas 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 valandas(-ų), Titas_Tituxinas rašė:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Neturiu tiek laiko, kad spėčiau kaip reikiant atlikti teisėsaugos darbą.

Na, iš esmės, tai buvo turbūt vienas geriausių mano dirbtų darbų čia, sarge. Anksčiau FTB laikiau nuobodžiausiu darbu teisėsaugoje, tačiau - klydau. Patyriau FTB visko - nuosmukių ir pakilimų, rėkimų ir malonių komplimentų, sėkmių ir nesėkmių. Gavau pirmąją aukštesnę valdžią - pavaduotoją, kurį tikėjausi laikyti žymiai ilgiau. Tačiau jis buvo perleistas į geras rankas.

@Lenny_Mob derėtų pradėti nuo tavęs. Nežinau, skaitysi ar ne, bet sarge esi mano autoritetas. Nežinau, ar čia tokių gali būti, bet darei viską beprotiškai gerai. Pas tave visuomet buvo gerą dirbti, visuomet laukdavom susirinkimų, kurie buvo stulbinami. Tavo iškalba yra nereali. Sugebi visus taip užmotyvuot, kad ne tas žodis. Jei dar kada grįši, būtinai lauksiu tavo žinutės ;)

@Rokas_Ziper Iš manęs jau gavai pastebėjimus ir palinkėjimus. :D Iš esmės, esi laaabai įdomus žmogus. Įdomus tuo, kad pas tave yra tokie nušvitimai - kartais šauni tokią idėją, kuri būna labai gera, o kartais vadovaujasi tokiu senumu, kad primeni 1980 metus. :D Bet nepaisant to, sugebi valdyt, sugebi daryti. Dar kartą palinkėsiu - nebijok riziuot. Nesigaus - nesvarbu, tačiau būsi pabandęs. Galbūt gausis ir taip bus visiškai naujas dalykas teisėsaugoje ar sarge. Sekmės laikant direktorių!

@Darius_Velum derėtų ir tave paminėti. Po tavo neaktyvumo taip ir nebuvom susitikę. Reiks kada :D Šiaip, esi labai protingas. Bent jau žodžiais, sugebi taip apibūdint FTB darbą, kad ne tas žodis! Tačiau jau kai prasideda darbai.. Dar prisimenu, kai mes diskutavom, ar tu vertas tų pareigų ar ne. Užbūrei savo iškalba, pažadais, tačiau ne darbais. Tau tiktų seimo nario vieta ;)

@Mug_Luokis Heyy. Nesame daug bendravę, daug kalbėję, tačiau, nepaisant tavo amžiaus, tavyje yra perspektyvos ir gerų savybių. Nesustok, daryk bei siek neįmanomo!

@Rokas_Field derėtų ir tave paminėti, tačiau, deja, daug negaliu parašyti. Nesame itin daug bendravę, tačiau kiek kalbėjom, buvo tikrai įdomu su tavimi. Esi puikus žmogus, nebijai iššūkių, tačiau, kiek žinau, pas tave laiko stoka. Galbūt situacija pasikeitė (valio), tačiau, kaip bebūtų, sekmės tau!

@Jovaras_Rad iškylai čia kaip kokia saulė ryte :D Kol dirbau, buvau įgaliotinis, pavaduotojas, nebuvai tas žmogus, kuris reikšdavosi taip vau. Tačiau, tavyje mačiau tą liepsnėlę, tą žiburį, kuris, matyt, ir privedė iki pavaduotojo kedės. Su Roku apie tave kalbėjom, kai aš palikau pavaduotoją ir jis mąstė apie tave. Tikiuosi, sprendimas buvo geras. Sekmės tau! Nuversk kalnus :D

Žmonės, kurie dirbo kartu ir įstrigo atmintyje, tačiau apie juos nuomonės labai didelės neturiu: @Nedas_Capnap, @Beliunas_Justas, @Deivis_Svr, @Aivaras_Night, @Stoners_Family, @Edv_Dab, @Don_Baron, @Gytis_Liftai@Erlas_Music , @Kasparas_Drag, @Kenneth_Smith. Linkiu sekmės jums!

Titas out!

Nu tu cia kietai pirmos 4 eilutes baxurai sekmes tau tituk sustiksim kada duosiu bazaro as tau mua

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-10-04 at 23:08, Titas_Tituxinas rašė:

Titas out!

Sveikas, Titukai. Pasitarėm su Jovaru ir nusprendžiau aš atsakyti į palikimą, nes geriau tave pažįstu. Kaip jau atėjau į F.T.B valdžia tu jau buvau vienas ilgiausiai dirbančių darbuotojų ir turėjai įgaliotinio pareigas. Iš karto man pasirodei labai draugiškas, turintis savo tvirtą nuomonę žmogus. Gavęs direktorių nieko kito nemačiau savo pavaduotoju tik tave. Pavaduotoju tau būti sekėsi labai gerai, kol tu buvai pavaduotojas FTB vyko labai įdomūs susirinkimai, nes tu buvai toks žmogus, kuris neieško žodžio kišenėje, žinai kada galima truputį nusileisti ir padurniuoti, o kada reikia būti labai rimtam. Aišku nesakau, kad dabar susirinkimai lievi. Keletoje situacijų aš matydavau, kaip tu bandei kopijuoti Lenny idėjas daryti, taip kaip jis darė, aišku ne viskas pavyko pvz su sargais ir skyrių vadai, o kaip kas ir pavyko pvz skatinti darbuotojus scaminti bagažines, spintas, sodinti NP į jail, kad jie daugiau niekam negalėtų parduoti narkotinių medžiagų. Apibendrindamas galiu pasakyti, tu čia praleidai labai daug laiko, užsitarnavai visų pagarbą. Džiaugiuosi, kad man teko galimybė pabūti kartu su tavimi valdžioje ir vesti F.T.B darbą į aukštumas. Sėkmės tau moksluose suprantu tave reikia susidėlioti prioritetus. Good luck mate.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rokas_Field
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018-08-13 iki 2018-10-07

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Pabodo sampas.

Nesiseka man rašyti ilgus tekstus, bet pabandysiu.

@Rokas_Ziper - Pradėsiu nuo tavęs. Esi puikus direktorius ir draugas, visada padėdavai ir su tavimi visada būdavo galima linksmai pakalbėti. Ne kartą esu dirbęs pas tave, visąlaik grįžtu, nes tiesiog pas tave yra linksmą dirbti. Sėkmės tau ir laikyk postą dari ilgai, kažkada grįšiu.

@Jovaras_Rad - Kai tik įsidarbinai buvai gan tylus, nelabai bendraudavai, bet gavęs įgaliotinį visiškai pasikeitiai ( į gerają pusę). Išdrasėjai pradėjai su visais gerai sutarti ir šiaip buvai linksmas žmogus, vėliau gavai pavaduotoją. Nesitikėjau visiškai, kad tu jį gausi, bet tikrai parodiai, kad moki tvarkytis su šiuo postu gerai. Kaip žmogus žiauriai patikai. Sėkmės tau, ir dar tikiuos susirašysim FB.

@Kasparas_Drag - Kai tik įsidarbinau buvai pirmas žmogus su kuriuo gerai susibendravau, užknisdavai, kad negalėdavai kalbėti, bet vistiek buvai belenkaip mldc.

@Edv_Dab @Don_Baron - Su jumis irgi buvo žiauriai linksma, visada galėdavai pagalbėti, patikdavo jūsu karaoke vakarai :D, Sėkmės jums.

@Rian_Garcia Žiauriai gaila, kad ir tu palikai :\ butum galėjas daug pasiekti, bet šiaip su tavim irgi labai gerai bendravom ir buvai belenkaip mldc, sėkmes tau.

@Titas_Tituxinas - Kaip pavaduotojas man labai patikai, būdavai labai ramus, bet vistiek suvaldydavai komandą, šiaip per daug nebendravom, bet kai bendraudavom visada rasdavom bendrą kalbą

@Darius_Velum - Mūsu ahujieniausias šaulys, per daug nebendravom, bet buvai šaunus darbuotojas, ko pasekoje gavai įgaliotinį, sėkmės tau su juo.

@Mug_Luokis - Nepyk dėl tų stumimų :D viskas buvo juoko forma, buvai ahujienas įgaliotinis vienintelis kažką dariai, sėkmės ir sveikinų su Vyr. įgl.

@Gintaras_Matiukas @Ponas_Blinas - Su jumis irgi bendravau, esat puikūs darbuotojai tikiuos kažkuris pasiimsit įgaliotinio vietą :D, sėkmės jums.

@Benas_Drag - Baisiai mldc žmogus, visada galėdavai su tavim paprikolinti ar šiaip pabendrauti. Buvo žiauriai gaila kai palikai :(

@Kasparas_Boyka - Visiškas vaikas cypenčiu balsu, taip užknisdavai, bet motyvuodavai mane nepalikt darbo ilgiau, nes nenorėjau, kad gautum įgaliotinį. Nu žodžiu nusižudyk nevykeli.

Redaguota , redagavo Rokas_Field
  • Patinka 2
  • Ačiū 3
  • Liūdnas 1
  • Už 3
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 24 minutes(-ių), Rokas_Field rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rokas_Field
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 2018-08-13 iki 2018-10-07

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Pabodo sampas.

Nesiseka man rašyti ilgus tekstus, bet pabandysiu.

@Rokas_Ziper - Pradėsiu nuo tavęs. Esi puikus direktorius ir draugas, visada padėdavai ir su tavimi visada būdavo galima linksmai pakalbėti. Ne kartą esu dirbęs pas tave, visąlaik grįžtu, nes tiesiog pas tave yra linksmą dirbti. Sėkmės tau ir laikyk postą dari ilgai, kažkada grįšiu.

@Jovaras_Rad - Kai tik įsidarbinai buvai gan tylus, nelabai bendraudavai, bet gavęs įgaliotinį visiškai pasikeitiai ( į gerają pusę). Išdrasėjai pradėjai su visais gerai sutarti ir šiaip buvai linksmas žmogus, vėliau gavai pavaduotoją. Nesitikėjau visiškai, kad tu jį gausi, bet tikrai parodiai, kad moki tvarkytis su šiuo postu gerai. Kaip žmogus žiauriai patikai. Sėkmės tau, ir dar tikiuos susirašysim FB.

@Kasparas_Drag - Kai tik įsidarbinau buvai pirmas žmogus su kuriuo gerai susibendravau, užknisdavai, kad negalėdavai kalbėti, bet vistiek buvai belenkaip mldc.

@Edv_Dab @Don_Baron - Su jumis irgi buvo žiauriai linksma, visada galėdavai pagalbėti, patikdavo jūsu karaoke vakarai :D, Sėkmės jums.

@Rian_Garcia Žiauriai gaila, kad ir tu palikai :\ butum galėjas daug pasiekti, bet šiaip su tavim irgi labai gerai bendravom ir buvai belenkaip mldc, sėkmes tau.

@Titas_Tituxinas - Kaip pavaduotojas man labai patikai, būdavai labai ramus, bet vistiek suvaldydavai komandą, šiaip per daug nebendravom, bet kai bendraudavom visada rasdavom bendrą kalbą

@Darius_Velum - Mūsu ahujieniausias šaulys, per daug nebendravom, bet buvai šaunus darbuotojas, ko pasekoje gavai įgaliotinį, sėkmės tau su juo.

@Mug_Luokis - Nepyk dėl tų stumimų :D viskas buvo juoko forma, buvai ahujienas įgaliotinis vienintelis kažką dariai, sėkmės ir sveikinų su Vyr. įgl.

@Gintaras_Matiukas @Ponas_Blinas - Su jumis irgi bendravau, esat puikūs darbuotojai tikiuos kažkuris pasiimsit įgaliotinio vietą :D, sėkmės jums.

@Benas_Drag - Baisiai mldc žmogus, visada galėdavai su tavim paprikolinti ar šiaip pabendrauti. Buvo žiauriai gaila kai palikai :(

@Kasparas_Boyka - Visiškas vaikas cypenčiu balsu, taip užknisdavai, bet motyvuodavai mane nepalikt darbo ilgiau, nes nenorėjau, kad gautum įgaliotinį. Nu žodžiu nusižudyk nevykeli.

na ka galiu pasakyt esi taipogi ziauriai mldc buvai labai draugiskas ir malonus zmogus buvo malonu su tavimi dirbti

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Darius_Velum
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Du mėnesius ir penkias dienas.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Na išėjau į SWAT kolektyvą, bandyti ieškoti kažko daugiau, siekti vis daugiau ir daugiau, siekti susipažinti ir su kitomis teisėsaugos sritimis.

@Rokas_Ziper - Tai ka direktoriau, pradėsiu nuo tavęs. Ačiū tau už suteiktą šansą pabūti Būrio vadu, bei Įgaliotiniu. Nežinau ar tave nuvyliau ar ne, bet labai esu tau dėkingas, kad praleidau du mėnesius labai geram kolektyve, prie tikrai puikiu žmonių, bei pasisėmiau puikios patirties. Ačiū myliu ir būtinai dar susitiksim.

@Titas_Tituxinas - Taip, mano bičiukas, labai tau dėkoju už suteiktą taipogi šansą, kad leidai šiek tiek pasireikšti ir man, aišku esu piktas ant savęs, kad gal būt nedariau labai kažko wow, bet stengiaus kiek galėjau, labai būdavo smagu su tavimi padiskutuoti apie darbą, bei daugiau. Labai gaila, kad palikai mūsų kolektyvą, nes tavęs tikrai trūko, ir gan stipriai. Susimatysime beabejo ir su tavimi, manau tai mūsų keliai dar nesibaigė, ir visada būtu malonu vėl sugryžti kartu į vieną sritį.

@Jovaras_Rad - Nu ka Jovarai, neatsisveikinu, visgi būsiu discorde ir tikrai sueisim pakalbėt, o dėl FTB. Tikrai stenkis, mačiau tavyje ugnele, tikrai pasieksi dar daugiau. Vadovauti gan moki, šneki tvirtu balsu, savimi neabejoji, tai kas ir yra svarbiausia. Stenkitės vis kelti ir kelti FTB darbą į viršų. SĖKMĖS!

@Mug_Luokis - sveikas vaikas, tau linkėjimai, bei gražink role discorde, šaunuolis esi. Į pareigas gan žiūri atsakingai, treniruotės vedi, TRV gaudyt moki, reidus statyt moki, ko daugiau reikia? Stenkis taip pat ir siek kuo daugiau! 

@Edv_Dab  -  Tai ka mūsų būrio vade, gaila, kad dingai kažkur, nes būdavo taip pat labai smagu su tavimi pakalbėti, esi malačius, laukiu tavęs gryžtat.

@Rokas_Field - Nu per daug kaip ir nebendravom, bet esi tikrai nuostabus žmogus ir su tavimi galima pakalbėti ne tik apie žaidimą, bei ir apie realius dalykus, sėkmės ir tau, gaila kad išėjai trūks tavęs.

@Stoners_Family - sveikas stoneriukai, nerašau per daugiausiai tau nieko rip x and miss you, ačiū kad priėmei į savo FTB gretas, susitiksim mua.

@Gintaras_Matiukas - Tai ka matiukai, lauk mūsų su katana per naujaka būtinai pakelsim taurę į viršų, siek ir pasieksi tikrai daug daugiau šiame žaidime. Susitiksim pakalbėt, mua seni.

Ir visi kiti, su kuriais nelabai daug bendravom, bet paliko prisiminimus. AČIŪ ir jums!

@Ponas_Senjoras @Froshh_Lukas @Ponas_Blinas @Cesar_Cielo @Fire_Tvon @Erlas_Music 

• Patinka 5
  • Liūdnas 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...