Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Federalinių Tyrimų Biuro palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 valandas(-ų), Gintaras_Matiukas rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Gintaras_Matiukas
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 43 dienas

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Dingo noras žaisti sampą, atsirado kitų planų.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Žinokit man absoliučiai viskas patiko!
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus:

@Rokas_Ziper - Reikia pradėti nuo tavęs, geros širdies žmogus esi, tu mane apklausinėjai, suteikei šansą būti pirmą karta įgaliotiniu, todėl ačiū tau labai ir linkiu toliau būti pačiu geriausiu direktoriu, tikiuosi mes kartu užgersim ;)

@Jovaras_Rad - Nenaudėlį tu, mūsų pagrindinis nuskriaustasis :D uoj uoj uoj kaip man gaila tavęs, labai nepatiko, kad atsisakei pavaduotojo, bet ištiesų esi labai puikus draugas, tad tikrai mes bendrausim ir toliau!
@Luc_Ddose - Dirbi čia neilgai, bet į kolektyvą įsiliejai tikraiii labai greitai, išmokinai mane naudotis cleo, tikrai tą vertinu, labai esi draugiškas, todėl noriu palinkėti, kad tavo focusas niekada negestų :D ir sėkmės programuojant.
@Ponas_Senjoras - Klausyk tu, avigalvi, palikdamas darbą, pagalvojau apie tave, na ir blemba, gaila palikti tokius žmones, kaip tu, su kuo tu dabar kursi treniruotes? fuck it... Aš tau pasakysiu tikrai sėkmės laikytis naujas įgaliotinio pareigas, nors ir 1000 kartų man sakei, kad žadi išeiti, o aš tave atkalbinėjau, esi šaunuolis ir sėkmytės tau toliau, drauguži...
@Cesar_Cielo - FTB siaubas :DDD, klausyk, cesari, o tu pirma namų darbus padaryk, prieš skaitant šią palikimo anketą :DD ne ne, juokauju, esi tikrai mldc, tikras budelis, baudėjas, pasijuokdavom su tavim ir visą kitą, nenuleisk rankų, nušluok patį ddose, gauk pavaduotoją ir nežinau ką su juo daryk :D bet būtųm puikus lyderis mano akyse. Sėkmytės tau, drauguži.
@Ponas_Blinas - Kas gi čia, kas gi čia :D Mūsų slaptasis agentas 008. Blinai, tu dar vienas žmoguus, dėl kurio galbūt gailėsiuosi, kad palieku, su kuriuo tikrai labai smagu bendrauti ir galiu pasakyti, kad esi labai geras draugas, aš tau norėčiau palinkėti toliau likti FTB, nes įgaliotinis manau dabar bus tavo rankose, nenoriu nieko žadėti ;))) ir tau drauguži, sėkmės :*
@Stay_Aliveee - Nu blec, dzarowa pacani, malaci, tik kur tu prapuoles buvai, nes scameriu nebuvo tuo metu, ką aš tau galiu pasakyti, esi puiki ąsmenybė, smagu bendrauti su tavim ir aš pažadu, o pažadų aš laikausi, tikrai pakelsim taurę ar bokalą kartu vilniuje ir padarysim daug veiksmo :))))
@Tony_Tratata - Nu štai, dar vienas alivee kopija, bet vpš maladiec žmogelis, blemba, linksma su tavim :D buvo ir bus, laukiu tavęs gruodžio mėnesį, varysim gerti, drauguži!! :D o vat ten ir pakalbesim
@Darius_Velum - Tu tai grybas, palikai darba, liūdėjau, px kad ne ftb agentas, bet tavęs nepamirštu, lauksiu per naujaką brolau. Tikraiiiii po keturių :D
@Tevas__Katana - Nuožmusis ALFA patinas, klausyk svirpliau, jeigu tu neatvarysi per naujaka su Dariuku, as pats jus susirasiu ir nugirdysiu, ma px.
@Grove_Waiton - Pinigų nugrežėjęs :DDDD malaci, kada gražinsi?? dar pašnekėsim
@Arturas_Kent - Nu ką tavęs nelabai pažįstu, bet pasitikėjau ir daviau kvalifikatoriaus pareigas, perėjai pas mane kvalifikaciją, tai galiu sakyti, kad esi tikras FTB agentas, todėl su savo pareigomis manau susitvarkysi. Tikrai blagadariu
@Mug_Luokis - Nu, svirpliau, mažiukai, dar kuriam nuo lūpų pienukas nenudžiuvo, laikyk kardaną drauguži, esi tikrai puikus žmogus, bet gali dar būti ir puikesnis, tiesiog mažiau keikis ir rėkauk :D sėkmės tau armijoje

Na, o dabar ko nepaminėjau, tikrai atsiprašau, visą dieną rašyti irgi nenoriu :D tikrai ačiū jus visiems, tikrai blagadariu, susitvarkysit ir be manęs, o discorde galėsim pašnekėti, vyrukai, neapleiskit FTB, darykit pažangą, stebinkite ziperį kiekvieną dieną, nes jūs teisėsauga ir miesto likimas jūsų rankose :D Komanda, tikrai pasakysiu tą žodį, tikrai gaila jūs palikti, bet vistiek. ČIAU bambinos ;*

Dėkui :D bet šiaip gaila, kad palieki, nesitikėjau, kad kai nušausiu, jog paliksi, būčiau nenušovęs :/ Sėkmės tau "kituose planuose" :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 7 valandas(-ų), Gintaras_Matiukas rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Gintaras_Matiukas
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 43 dienas

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Dingo noras žaisti sampą, atsirado kitų planų.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Žinokit man absoliučiai viskas patiko!

@Rokas_Ziper - Reikia pradėti nuo tavęs, geros širdies žmogus esi, tu mane apklausinėjai, suteikei šansą būti pirmą karta įgaliotiniu, todėl ačiū tau labai ir linkiu toliau būti pačiu geriausiu direktoriu, tikiuosi mes kartu užgersim ;)

@Jovaras_Rad - Nenaudėlį tu, mūsų pagrindinis nuskriaustasis :D uoj uoj uoj kaip man gaila tavęs, labai nepatiko, kad atsisakei pavaduotojo, bet ištiesų esi labai puikus draugas, tad tikrai mes bendrausim ir toliau!
@Luc_Ddose - Dirbi čia neilgai, bet į kolektyvą įsiliejai tikraiii labai greitai, išmokinai mane naudotis cleo, tikrai tą vertinu, labai esi draugiškas, todėl noriu palinkėti, kad tavo focusas niekada negestų :D ir sėkmės programuojant.
@Ponas_Senjoras - Klausyk tu, avigalvi, palikdamas darbą, pagalvojau apie tave, na ir blemba, gaila palikti tokius žmones, kaip tu, su kuo tu dabar kursi treniruotes? fuck it... Aš tau pasakysiu tikrai sėkmės laikytis naujas įgaliotinio pareigas, nors ir 1000 kartų man sakei, kad žadi išeiti, o aš tave atkalbinėjau, esi šaunuolis ir sėkmytės tau toliau, drauguži...
@Cesar_Cielo - FTB siaubas :DDD, klausyk, cesari, o tu pirma namų darbus padaryk, prieš skaitant šią palikimo anketą :DD ne ne, juokauju, esi tikrai mldc, tikras budelis, baudėjas, pasijuokdavom su tavim ir visą kitą, nenuleisk rankų, nušluok patį ddose, gauk pavaduotoją ir nežinau ką su juo daryk :D bet būtųm puikus lyderis mano akyse. Sėkmytės tau, drauguži.
@Ponas_Blinas - Kas gi čia, kas gi čia :D Mūsų slaptasis agentas 008. Blinai, tu dar vienas žmoguus, dėl kurio galbūt gailėsiuosi, kad palieku, su kuriuo tikrai labai smagu bendrauti ir galiu pasakyti, kad esi labai geras draugas, aš tau norėčiau palinkėti toliau likti FTB, nes įgaliotinis manau dabar bus tavo rankose, nenoriu nieko žadėti ;))) ir tau drauguži, sėkmės :*
@Stay_Aliveee - Nu blec, dzarowa pacani, malaci, tik kur tu prapuoles buvai, nes scameriu nebuvo tuo metu, ką aš tau galiu pasakyti, esi puiki ąsmenybė, smagu bendrauti su tavim ir aš pažadu, o pažadų aš laikausi, tikrai pakelsim taurę ar bokalą kartu vilniuje ir padarysim daug veiksmo :))))
@Tony_Tratata - Nu štai, dar vienas alivee kopija, bet vpš maladiec žmogelis, blemba, linksma su tavim :D buvo ir bus, laukiu tavęs gruodžio mėnesį, varysim gerti, drauguži!! :D o vat ten ir pakalbesim
@Darius_Velum - Tu tai grybas, palikai darba, liūdėjau, px kad ne ftb agentas, bet tavęs nepamirštu, lauksiu per naujaką brolau. Tikraiiiii po keturių :D
@Tevas__Katana - Nuožmusis ALFA patinas, klausyk svirpliau, jeigu tu neatvarysi per naujaka su Dariuku, as pats jus susirasiu ir nugirdysiu, ma px.
@Grove_Waiton - Pinigų nugrežėjęs :DDDD malaci, kada gražinsi?? dar pašnekėsim
@Arturas_Kent - Nu ką tavęs nelabai pažįstu, bet pasitikėjau ir daviau kvalifikatoriaus pareigas, perėjai pas mane kvalifikaciją, tai galiu sakyti, kad esi tikras FTB agentas, todėl su savo pareigomis manau susitvarkysi. Tikrai blagadariu
@Mug_Luokis - Nu, svirpliau, mažiukai, dar kuriam nuo lūpų pienukas nenudžiuvo, laikyk kardaną drauguži, esi tikrai puikus žmogus, bet gali dar būti ir puikesnis, tiesiog mažiau keikis ir rėkauk :D sėkmės tau armijoje

Na, o dabar ko nepaminėjau, tikrai atsiprašau, visą dieną rašyti irgi nenoriu :D tikrai ačiū jus visiems, tikrai blagadariu, susitvarkysit ir be manęs, o discorde galėsim pašnekėti, vyrukai, neapleiskit FTB, darykit pažangą, stebinkite ziperį kiekvieną dieną, nes jūs teisėsauga ir miesto likimas jūsų rankose :D Komanda, tikrai pasakysiu tą žodį, tikrai gaila jūs palikti, bet vistiek. ČIAU bambinos ;*

Sad, kad palieki, sėkmės gyvenime Tau ;). O gruodį, tai būtinai Vln apsilankysiu, nes vistiek nėra toli :D. Išlenksim, po bokalą, po kokią mažiukę 0.7 :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Artuas_Kent
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 21 diena.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Biški pridariau nesąmonių, todėl DPKT išmetė. 

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas nuostabu.

@Rokas_Ziper - Esi nuostabus direktorius, turbūt geriausias, pas kurį dirbau. Esi labai draugiškas pareigingas, o kas svarbiausia, kad nerodai savo privalumų prieš savo darbuotojus ir stengies suburti labai gerą kolektyvą. Tikiuosi pas tave grižti, nesvarbu į kokį darbą.

@Luc_Ddose - Su tavim įsidarbinom vieną dieną. Tu pakilai į pavaduotojus, o aš į kitą rangą :D. Esi draugiškas ir gudrus žmogus, visada rsdavai būdą, kaip apeiti daromus eventus ir laimėti pliusą. Tikiuosi seksi Ziperio pėdomis ir gausi direktorių.

@Tony_Tratata - Turbut juokingiausias žmogus FTB. Visada, kada ateidavau į kanalą, prisižvengdavau belenkaip. Varysim kada nors žiūrėti dar Lejuko stream'ų.

@Ponas_Senjoras - Labai ramus draugiškas žmogus, su tavim nelabai bendravom, esi tylenis, bet tyliai pasiekiai gan aukštas pareigas.

@Gintaras_Matiukas - Davei kvalifikatorių, bet dėl savo durnumo praradau, bet vistiek esu labai dėkingas tau už šia galimybę.

Sorry ko nepaminėjau, nėra nuotaikos rašyti litanijų. Visi buvot šaunuoliai ir būkit toliau. Myliu, bučiuojiu ir iki

• Ačiū 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Arturas_Kent rašė:

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Biški pridariau nesąmonių, todėl DPKT išmetė. 

@Rokas_Ziper - Esi nuostabus direktorius, turbūt geriausias, pas kurį dirbau. Esi labai draugiškas pareigingas, o kas svarbiausia, kad nerodai savo privalumų prieš savo darbuotojus ir stengies suburti labai gerą kolektyvą. Tikiuosi pas tave grižti, nesvarbu į kokį darbą.

@Luc_Ddose - Su tavim įsidarbinom vieną dieną. Tu pakilai į pavaduotojus, o aš į kitą rangą :D. Esi draugiškas ir gudrus žmogus, visada rsdavai būdą, kaip apeiti daromus eventus ir laimėti pliusą. Tikiuosi seksi Ziperio pėdomis ir gausi direktorių.

@Tony_Tratata - Turbut juokingiausias žmogus FTB. Visada, kada ateidavau į kanalą, prisižvengdavau belenkaip. Varysim kada nors žiūrėti dar Lejuko stream'ų.

@Ponas_Senjoras - Labai ramus draugiškas žmogus, su tavim nelabai bendravom, esi tylenis, bet tyliai pasiekiai gan aukštas pareigas.

@Gintaras_Matiukas - Davei kvalifikatorių, bet dėl savo durnumo praradau, bet vistiek esu labai dėkingas tau už šia galimybę.

Sorry ko nepaminėjau, nėra nuotaikos rašyti litanijų. Visi buvot šaunuoliai ir būkit toliau. Myliu, bučiuojiu ir iki

Gaila, kad taip čia Tau išėjo, buvo smagu pažvengt DC ir pastūmt žaidime :D. Būtinai dar paprikolinsim, sėkmės Tau, tikėkimės, kad sugrįši šiuo ar gal kitu acc :D

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Granata
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Apie 40 dienų.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nebėra noro žaisti.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Visi buvot mldc, šaunus kolektyvas, sekmės jums!

• Ačiū 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-11-01 at 13:26, Arturas_Kent rašė:

Sveikas Artūrai, 

Labai gaila, kad tokio būdu Tau teko palikti mūsų kolektyvą, tačiau džiugu, kad FTB palieki gerom nuotaikom. Buvai tikrai geras darbuotojas. Visada linksmas, bendraujantis, kai reikėdavo pagalbos - padėdavai ne tik serverio klausimais. Kai palieka tokie darbuotojai kaip Tu, visada atrodo, kad kartu išsineši ir dalį FTB darbo. Nors mūsų kolektyve išdirbai tik 21 dieną, bet tapai mūsų šeimos nariu.

Didžiausios sėkmės tavo ateities planuose ir iki pasimatymo serveryje!

• Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 valandas(-ų), Deivis_Granata rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Deivis_Granata
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Apie 40 dienų.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Nebėra noro žaisti.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas patiko.
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: Visi buvot mldc, šaunus kolektyvas, sekmės jums!

Sveikas Deivi,

Kaip bebūtų gaila, bet FTB paliko dar vienas puikus agentas! :( Džiugu girdėti, kai išeidami darbuotojai FTB palieka su geromis emocijomis. Kaip ir dauguma mūsų kolektyvo narių, buvai labai fainas žmogus ir puikus darbuotojas. Niekada netinginiavai, visad padėdavai kolegoms gaudyti bėglius, o paskutinėmis savaitėmis atiminėdavai ir didelius kiekius narkotinių medžiagų. Vien ko vertas vakar vakaro bėglio gaudymas ir jo narkotinių medžiagų konfiskavimas!

Mūsų kolektyve išdirbai tikrai nemažai ir visada yra gaila, kai išeina senbuviai. Per tą laiką spėjai tapti FTB šeimos nariu!
Didžiausios sėkmės tavo ateities planuose ir visada laukiam sugrįžtant!

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Grove_Waiton
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: Laimingi laiko neskaičiuoja.

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: Komandos narių diskriminacija.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas buvo gerai beveik iki poros žmonių atėjimo.

Tai va bahurai daug čia nerašysiu, paminėsiu tik mano nuomone man puikiausius F.T.B darbuotojus su kuriais palaikiau žiauriai gerus ryšius. Noriu jum pasakyt chebryte likit tokie kokie esat dabar!

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Gintaras_Matiukas

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

Na, o šitiem žmonėm linkiu nesusmirsti šiame darbe :)

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

Redaguota , redagavo Grove_Waiton
  • Patinka 2
  • Ačiū 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes(-ių), Grove_Waiton rašė:

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : Viskas buvo gerai beveik iki poros žmonių atėjimo.

Tai va bahurai daug čia nerašysiu, paminėsiu tik mano nuomone man puikiausius F.T.B darbuotojus su kuriais palaikiau žiauriai gerus ryšius. Noriu jum pasakyt chebryte likit tokie kokie esat dabar!

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

Na o šitiem žmonėm linkiu nesusmirsti šiame darbe :)

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

DQ seni uz viska tikrai buvo smagu sutavim dirbti bet gaila kad isejai ;( sekmes tau gyvenime :*

Redaguota , redagavo Aurimas_Lukasenka
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 47 minutes(-ių), Grove_Waiton rašė:

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Gintaras_Matiukas

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

Sveikas, Grove. Turiu aš tau pas ką pasakyti. Dali manau turėtu čia valdžia.. Bet pasakysiu aš. Atėjai į ftb ir bandei, kažką kurti ir išbandyti ftb darbuotojus su kitu acc. Realiai man tai pasirodė nesamonė. Aš nesuprantu tai nėra realus gyvenimas.. Jame niekad manau nereikia per daug stenktis ir kažką jau taip žiauriai bandyti įrodyti.. Na gi čia tik žaidimas atsipalaiduok.. Pirma pradėjai verkti dėl tų kliūčių.. Kas tikrai apgailėtina.. Stūmei ant kitų bendradarbiu ir pavaduotojaus, kai jis išėjo, o po to bandei primest draugelį, nes supratai, kad žino jau... Po to kaltinai Luką darbuotojų diskriminaciją.. Kad ale Lukas mane prastūmė ir t.t. Pasakysiu tau ir kitiems tikrą tiesą. Pirma būrio įdėją buvo mano.. Kodėl ne to būrio vadas aš ? Nes aš atsisakiau tokio pasiūlymo, nes žinojau, kad ir teisėsaugą man ne naujas dalykas ir čia šitam naujam kolektyve buvau naujas žmogus. Aš norėjau, kad tai gautu patyręs žmogus ir čia dirbantis senai, nes jaučiausi nenusipelnes. Jei netiki gali Roko pasiklausti. Nes aš pasiūliau ir jiems tiko aš tik padėjau atrinkti būrio vadą. Man buvo siūlytas pavaduotojas ir jo taip pat atsisakiau ir pas Ponas_Blinas man siūlė į būry.. Ir dėl šito sutikau. Joks Lukas manęs ten "nestūmė". Jei, kaip pas sakai, kad taip gerai čia mane iš kažkur žinai ir panšiai. Tu būtum žinojas, kad teisėsaugoje esu taip sakant senas vilkas ir turėjau nemažai gerų ir daug įrodančių būrių. O, kaip matau tu tik daug šneki ir nusišneki. Moki tik daug kalbėti ir grasinti.. Prakaituoji dėl žaidimo.. Kuris gyvenime man asmeniškai jokios įtakos nedaro.. Aš džiugiuosi, kad palikai ir užleidai kitiems vietą, nes. Kam sėdėti, kur tau ne patinka ??? Su tokiu charakterių tu nei gyvnime nenueisi toli nei čia... Nes atvirai tu tik verksnys ir myžnius čia ne stumimas, bet faktas ir tiesą apie tave. Sėkmės tau gyvenime. Ir lauksiu tavo "saldaus keršto" bandant mane "sukišti" į tssg blistą.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Grove_Waiton rašė:

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Gintaras_Matiukas

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

Sėkmės seniuk Tau sarge ir realiam gyvenime ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Grove_Waiton rašė:

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Gintaras_Matiukas

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

Laikyk kardana susirašysim :D!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 valandas(-ų), Grove_Waiton rašė:

@Aurimas_Lukasenka

@Ponas_Senjoras

@Ponas_Blinas

@Tony_Tratata

@Rycka_Geras

@Nedas_Write

@Gintaras_Matiukas

@Jovaras_Rad

@Rokas_Ziper

@Luc_Ddose

@Ramce_Vegas

Sveikas Grove'ai,

FTB paliko dar vienas darbuotojas. Manau apie Tave kiekvienas žaidėjas buvo susidaręs skirtingą nuomonę. Vieniems tu patikai, kitiems - nelabai. Kad ir kaip bebūtų į mūsų kolektyvą įnešei šį tą savito. Kai būdavai žaidime, visada tave galėjom išgirsti discorde ir su tavim niekad nebūdavo liūdna.

Ačiū, kad išmokei mane važinėti ir stuntinti su dviračiu. Manau, kad ir toliau mes nenustosim bendrauti ir susitiksim kitam darbe. :)

Linkiu sėkmės tavo tolimesnėje sarg'o ir ne tik karjeroje, ir iki pasimatymo žaidime!

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rokiz_Mad
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: apie 1 mėnesi

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: 1. nebėra laiko žaisti sarg.lt. 2. lūžo ranka. 3. atsibodo truputi ftb rutina ir noris kažkaip ižbandyti kitus darbus.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : viskas buvo nuostabu, bet ftb darbe nėra labai ydomių naujoviu kurios paivairintu žaidima
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: visi dirbo gerai ir buvo tikrai draugiškas kolektyvas kuris padėdavo kai reikėdavo, bet labiausiai dėkoju @Rokas_Ziper kuris mane priėmė i šį darbą.

sėkmės visiems :61_sob:

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-11-08 at 16:34, Rokiz_Mad rašė:

PALIKIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rokiz_Mad
2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: apie 1 mėnesi

3. Kodėl paliekate mūsų kolektyvą ?: 1. nebėra laiko žaisti sarg.lt. 2. lūžo ranka. 3. atsibodo truputi ftb rutina ir noris kažkaip ižbandyti kitus darbus.

4. Kas jums nepatiko F.T.B? : viskas buvo nuostabu, bet ftb darbe nėra labai ydomių naujoviu kurios paivairintu žaidima
5. Papildomi padėkojimai kolegoms pagal savo norus: visi dirbo gerai ir buvo tikrai draugiškas kolektyvas kuris padėdavo kai reikėdavo, bet labiausiai dėkoju @Rokas_Ziper kuris mane priėmė i šį darbą.

sėkmės visiems :61_sob:

Sveikas Rokai,

Dėkui už tavo praleistą laiką mūsų kolektyve. Kaip jau turbūt ir pats pastebėjai, paskutinėmis dienomis, tavo aktyvumas krito. Gal tai įvyko dėl lūžusios rankos, o gal tiesiog dėl atsibodusios veiklos. Kaip bebūtų, mes džiaugiamės, kad FTB darbe tau viskas patiko. Dėkui už pastebėjimus dėl rutinos, bandysim kažką keisti, galvoti naujovių. Buvai tikrai neblogas agentas, nors ir nebuvai per daug kalbantis discord'e, tačiau visada aktyviai konfiskuodavai narkotines medžiagas bei gaudydavai ir bausdavai pažeidėjus.
Tikimės, kad atsiradus laiko, bei sugijus rankai vėl atrasi noro dirbti teisėsaugoje ir sugrįši į FTB kolektyvą.
Didžiausios Tau sėkmės gyvenime bei serveryje!

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...