Eiti į turinį
Voduf_Cornow

OldSchool RuneScape

Rekomenduoti pranešimai

prieš 51 minutes(-ių), Emilis_Evil rašė:

Kiek laiko darai ir kiek taškų gauni? Spėju apie valandą yra normalu

50min - 1h ir gaunu 55-60k taškų. Šeip jeigu stengčiausi tai greičiau tuos reidus daryčiau, bet aš nesistengiu prakaituoti dėl to laiko, o tiesiog atsipalaidavęs žiūriu streamus ir grindinu po biški

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 48 minutes(-ių), Kevin_Turner rašė:

50min - 1h ir gaunu 55-60k taškų. Šeip jeigu stengčiausi tai greičiau tuos reidus daryčiau, bet aš nesistengiu prakaituoti dėl to laiko, o tiesiog atsipalaidavęs žiūriu streamus ir grindinu po biški

Tai realiai po dust gavimo nebus labai didelis skirtumas kuriuos darysi, kadangi paprasti solo man gaunasi 35k 36min kažkur, tai panašiai :D

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Emilis_Evil rašė:

Tai realiai po dust gavimo nebus labai didelis skirtumas kuriuos darysi, kadangi paprasti solo man gaunasi 35k 36min kažkur, tai panašiai :D

Jeigu stengies tai realiai geriau daryti normal reidus dėl drop'ų, bet tie reidai turi būt pastovūs, no prepiniai, rekomenduojama ir pascalinti + dar kol reidą darai su kitu acc turi scoutinti sau kitus reidus arba turėti žmonių kurie už tave pascoutintu. Kadangi aš darau visus savo reidus solo, neimu jokių kitų acc su kuriais scoutinčiau ar scalinčiau ir nesistengiu rushinti jų kadangi žiūriu visokias youtubes ir streamus tai man teoriškai labiau apsimoka CM.

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kevin_Turner rašė:

Jeigu stengies tai realiai geriau daryti normal reidus dėl drop'ų, bet tie reidai turi būt pastovūs, no prepiniai, rekomenduojama ir pascalinti + dar kol reidą darai su kitu acc turi scoutinti sau kitus reidus arba turėti žmonių kurie už tave pascoutintu. Kadangi aš darau visus savo reidus solo, neimu jokių kitų acc su kuriais scoutinčiau ar scalinčiau ir nesistengiu rushinti jų kadangi žiūriu visokias youtubes ir streamus tai man teoriškai labiau apsimoka CM.

4:1 melee side darai?

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei dar yra skaitančių šią temą, rekomenduoju kelti construction naudojant prieš savaitę išleistą kontraktų sistemą.

 

Pradėjau daryti su hcim ir, padaręs beveik 100 kontraktų, sunaudojau apie 1k teak planks ir kokius 50 steel bars, o gavau apie 300k construction xp. Tuo tarpu sena sistema (demolish+build) būčiau gavęs viso labo 90k xp + demon butler išlaidos. Turiu nuojautą, kad gali nerfinti, bet galiu ir klysti. Nuo 70 construction galima imti expert contracts, tuomet xp rate padidėja dar pusantro karto. Žodžiu, siūlau pasinaudoti galimybe, kol nesugalvojo mažinti xp bonusų.

Redaguota , redagavo Edgaras_John
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Edgaras_John rašė:

Jei dar yra skaitančių šią temą, rekomenduoju kelti construction naudojant prieš savaitę išleistą kontraktų sistemą.

 

Pradėjau daryti su hcim ir, padaręs beveik 100 kontraktų, sunaudojau apie 1k teak planks ir kokius 50 steel bars, o gavau apie 300k construction xp. Tuo tarpu sena sistema (demolish+build) būčiau gavęs viso labo 90k xp + demon butler išlaidos. Turiu nuojautą, kad gali nerfinti, bet galiu ir klysti. Nuo 70 construction galima imti expert contracts, tuomet xp rate padidėja dar pusantro karto. Žodžiu, siūlau pasinaudoti galimybe, kol nesugalvojo mažinti xp bonusų.

Tai šito atnaujinimo toks tikslas ir buvo sukurti Construction sistemą kuri nebūtu tokia brangi kaip keliant paprastai, bet iš kitos pusės senasis būdas vis tiek dominuotu tarp tų kurie nori jį greičiau pakelti nepaisant ryškiai didesnių išlaidų, nes xp per hour skirtumas turėtu būti toks pat didelis kaip ir išlaidų tarp abiejų metodų. 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...