Eiti į turinį
Voduf_Cornow

OldSchool RuneScape

Rekomenduoti pranešimai

prieš 8 valandas(-ų), Kevin_Turner rašė:

Per 7-tinta :D Paskutinius 3 Zuk prieš paimant cape trackinau su kiek supplies iki jo daeidavau, o biški žemiau susirašiau kiek kartų iki Zuk buvau daėjas ir kur plankinau :)

Aš dabar man rodos penkis bandžiau, esu sugebėjęs su blowpipe pasidragginti ant last hito healeriui, turėdamas 4brew 4rest. :D 

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Emilis_Evil rašė:

Aš dabar man rodos penkis bandžiau, esu sugebėjęs su blowpipe pasidragginti ant last hito healeriui, turėdamas 4brew 4rest. :D 

Damn unlucky.. Man didžiausia problema ir buvo ateiti iki Zuk su pakankamai supplies, nes kai ateidavau su 2 brews 2 restores tai tada bandydavau rushinti, kad kuo mažiau tick prarasčiau, kuo daugiau dps padaryčiau ir spėčiau užmušti prieš man pasibaigiant supplies, bet kai skubi ir nervinies tai labai lengva klaidų pridaryti kurios paskui ir kainuoja 2 valandas darbo šuniui ant uodegos :D Ant paskutinto run atėjau su 5 Brews ir 4 su puse restore tai ilgiau dariau, bet labiau susikaupęs nes maniau, kad visko turėtu užtekt ir užteko. Šeip žiauriai lucky buvau nes belenkiek kartų chancino mane, bet kaip sakoma "It is what it is", turiu ir video kai dariau paskutintą Zuk vėliau gal įkelsiu :)

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Kevin_Turner rašė:

Damn unlucky.. Man didžiausia problema ir buvo ateiti iki Zuk su pakankamai supplies, nes kai ateidavau su 2 brews 2 restores tai tada bandydavau rushinti, kad kuo mažiau tick prarasčiau, kuo daugiau dps padaryčiau ir spėčiau užmušti prieš man pasibaigiant supplies, bet kai skubi ir nervinies tai labai lengva klaidų pridaryti kurios paskui ir kainuoja 2 valandas darbo šuniui ant uodegos :D Ant paskutinto run atėjau su 5 Brews ir 4 su puse restore tai ilgiau dariau, bet labiau susikaupęs nes maniau, kad visko turėtu užtekt ir užteko. Šeip žiauriai lucky buvau nes belenkiek kartų chancino mane, bet kaip sakoma "It is what it is", turiu ir video kai dariau paskutintą Zuk vėliau gal įkelsiu :)

Buvo, kad po healerių double death nuo rangerio gavau (prayinau mage ir nekeičiau), gal 36hp turejau ir 1 dozę brew. Labiausiai atsibosta tuos waves daryti, būna paskubini ar pataupai supplies ir miršti 50am

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Kevin_Turner rašė:

Ta prasme nesveikai pasisekė, nes praiti 2 set'ai tai shredino mane, o čia ant 41 hp 14 įtrenkė ir ant 27 hp 2 kartus po 0 įtrenkė kai max hit 46 ir dar prie viso to mano DPS buvo nežmoniškas :D

PfiQOon.png

 

Yeah baby joining the club, einu flexint ant cheese capes GE

  • Patinka 1
  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...