Eiti į turinį
Voduf_Cornow

OldSchool RuneScape

Rekomenduoti pranešimai

2020-02-28 at 18:09, Kevin_Turner rašė:

@Emilis_Evil Tokį acc turint (jaučiu ir šaibų normaliai turi) negeriau COX solo daryt? Aš kol kas 400 kc solo padariau ir tai dar gear neišmaxintas reidams su based 90s statais ir nėra taip jau ir blogai, o gavus unique nei reikia splitinti nei problemų būna su pasitikėjimu :) PS. Kodėl nick paslėpiai? 

cia kaip reddite slepia :D esu gal 10 solo padares, bet ten nemazai reikia pastangu ir reti dropai, tai tiek to. Darydavau su draugais trio raid su 2 max altais, ez prep kol bosus musi ir miegodamas gali tuos raid daryt :4_joy: per 20-30min ~100kpts surinkdavom, tai ir dropai daznesni budavo, motyvacijos daugiau.

 

o del milu tai daznokai parduodavau, kai pabosdavo zaisti, po to idomu visai rebuildint. Jei buciau pasilikes, tada ir butu galima bandyt solo, o dabar gal tik 70m banke liko.

 

dropai mums nekokie krito, bet buvo gan dazni. Jei neklystu, tai ~10kc - 1 drop vidurkis buvo. Del bendro intereso rinkau statistika, tai galima matyt kokie basic dropai pas mus eidavo

 

Spoileris

8aabaf6928f37072bdf75f5b8779bf6d903.png

 

noreciau ToB, bet tada kai gear turejom tingejom ismokt xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

@Emilis_Evil Aš pradėjau reidus tik prieš 3 mėn tai džiaugiuos, kad dragon itemai is drop table panaikinti nes tikrai gali sunervuot neblogai kai 80+kc dry ir gauni thrownaxe :D

Jeigu be mirčių reidus pastoviai darai tai gauni po ~30k+ taškų ir padarau per 30-40min, ilgiausiai jaučiu užtrunka surasti gerus kambarius. Turint nors vieną alt jaučiu tikrai galėtu neblogai paspartinti visą procesą tik nežinau ar man vertą alt'ui bondą pirkti vien dėl scoutinimo, kad į minusą neičiau labai, nes daryti reidus ir dar su alt ką nors veikt biški per daug darbo, nebent dar gal flipinti karts nuo karto ir taip bandyt atsipirkinėt membus tai dėl šito dar mąstau.

 

Na kadangi dalinamės savo dropais pasidalinsiu ir savais :)

 

Chambers of Xeric Unique Drops:
14 KC- Twisted Buckler
37 KC - Dex
44 KC - Dex
72 KC - Arcane
115 KC - Twisted Buckler
163 KC - Arcane
249 KC - Dex
258 KC - Dex
261 KC - Arcane
272 KC - Dragon Hunter Crossbow
340 KC - Ancestral hat
410 KC - Arcane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveiki, matau cia visi tokie experienced žaidėjai, tai laukiu tipsu, ka skillint pries memb, arba ka daryt. ir po membo nusipirkimo ir ka reiks daryt toliau. dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...