Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Pasiūlymas dėl banų

Reikia?  

28 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Sutinku
      18
    • Nesutinku, parašysiu komentaruose arba esu donoras, kuris banina už nieką
      10


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

taigi va per vasara visokie vaikai donorai pamoini prisiperka adminų ir per karus banina, kad paimtu zoną arba apgintų bazę. Poto į atsibaninimų temas įkelia po 2min ilgumo video ir tipo va įrodymai, o adminas taip ir išlieka, kad ir po 5 banų, o pakariauti normaliai neina. Mano pasiūlymas būtu toks, kad pavyzdžiui jeigu žaidėjas užbanina 3-4 kartus per savaitę mafijos ar gaujos narį, kuris ale tipo buvo nufilmuotas vykstant karui, gautu blistą 3-6 mėnesiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Sveiki,

taigi va per vasara visokie vaikai donorai pamoini prisiperka adminų ir per karus banina, kad paimtu zoną arba apgintų bazę. Poto į atsibaninimų temas įkelia po 2min ilgumo video ir tipo va įrodymai, o adminas taip ir išlieka, kad ir po 5 banų, o pakariauti normaliai neina. Mano pasiūlymas būtu toks, kad pavyzdžiui jeigu žaidėjas užbanina 3-4 kartus per savaitę mafijos ar gaujos narį, kuris ale tipo buvo nufilmuotas vykstant karui, gautu blistą 3-6 mėnesiam.

Nesuprantu tavo idėjos:D tai jeigu cheatina ką daryt? ir ta prasme jeigu jis gaus blistą kokia nauda iš to? banint vistiek galės. Arba ką daryti tokiu atvėju jeigu žaidėjas baninantis jau bliste? Tipo bliste esantys žmonės negalėtų turėt admino? Aš pritarčiau Hazės idėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Jason_Qnert rašė:

Nesuprantu tavo idėjos:D tai jeigu cheatina ką daryt? ir ta prasme jeigu jis gaus blistą kokia nauda iš to? banint vistiek galės. Arba ką daryti tokiu atvėju jeigu žaidėjas baninantis jau bliste? Tipo bliste esantys žmonės negalėtų turėt admino? Aš pritarčiau Hazės idėjai.

kai tu filmuoji, tai niekas necheatina. Kai cheatina užbanini ir vsio, šitą pasiūlyma pasiūliau dėl tokių kaip tu, tiek žinių. Nu jo gal haze įdėja geresnė, bet būtu 3 ban ir atema adminą, tada sutinku, nes dabar jokių isp nededa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš atsimenu kai vienas reperis buvo pradėjęs banint ir kelt pamoinus įrodymus ir ant visų jo temų nepakakdavo įrodymų, kažkas buvo pasiūlęs, kad po 3-5 ban'ų ant kurių nepakanka įrodymų, tam kuris užbanino būtų atimtas admin, bet nžn gal reiktų padaryt, kad jei 3 temos nepakanka įrodymų admin'as gautų įsp arba negalėtų naudot /banx kažkiek laiko, nu krč daug variantų yra

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...