Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Minde_Alkaida

Minde_Alkaida

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Mindaugas
  • Pravardė? Minde_Alkaida
  • Amžius? 22m
  • Zodiako ženklas? Jautis
  • Kur gyveni? Šeduva
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Mėgstu domėtis apie mašinas bei apie žaidimus kuria yra išleisti naujai ir pan... nes mėgstu naujus žaidimus patestuoti kai laiko yra
  • Ką veiki laisvalaikiu? Variau pažvejoti arba sėdu prie pc ir kaip dabar tai daugiausiai laiką praleidžiu prie KET teorijos mokinimo 
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Tik pradėsiu žaisti nes jau kaip 3-5 metus nebežaidžiu samp bet kažkaip susinorėjau vėl pabandyti ir pažiūrėti kas geresnio yra iš SAMP
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? pradėjau žaisti kai tik atsirado pirmi serveriai ir teko žaisti gan ilgai prisimenu bet paskui kažkaip pasidarė nebeįdomu nes nieko naujo negalėjo nei vienas serveris pasiūlyti 
  • Kokius filmus mėgsti? Komedijos arba veiksmo filmus mėgstu 
  • Kokios muzikos klausai? Repo
  • Mėgstamiausias sportas? Seniau jo bet dabar nebe
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? -
  • Kas yra tavo autoritetas? Mano žmona ir vaikas
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes per youtube žiūrėjau SALOTIKA ir sudomino viena kita sistema ir gal atsiras tokių žmonių kurie galės man padėti kai prisiregistruosiu serveryje nes norėčiau kad padėtu su pinigais ir kaip nors padėtu įsisukti į serverio gyvenimo nes tiek laiko nežaidęs samp iš pačio pradžia  bus sunku man
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turim kate  Nuotrauka gal vėliau ir įkelsiu nes kompe neturiu nuotraukų 
  • Turi brolių, seserų? Turiu broli ir sesi
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Šiuo metu yra tikslas ko greičiau išlaikyti teises C+CE kat. ir 95 koda
  • Kokie tavo privalumai? Mhm reiktu gerai šiaip pagalvoti gal toks privalumas jog nebevaikas esu ir šiaip nebedariau nesąmonių kaip kiti pvz per SAMP įsidarbina į FTB ar į Policija ir daro visokius nesąmonės paskui kai gauna BAN tada forume dažniausiai verkia jog gavo BAN arba kad išmeti iš darbo
  • Kokie tavo trūkumai? Trūkumai yra gal toks jog rūkiau ir vis nepavyksta pasiruošti ir mesti :D jo iš tikro tai didžiausias trūkumas yra kad per daug laiko praleidžiu prie kompiuterio ( žaidimų ) kur geriau vakarais būčiau su šeima :)
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)[URL=https://www.part.lt/perziura/27d515335c79e19fb983123d44aa4a57515.JPG]27d515335c79e19fb983123d44aa4a57515.JPG[/URL]
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...