Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tautviss_Bmw

Valentinas_Tukas

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Valentinas_Tukas
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Vežioja savo darbinėje transporto priemonėje žmones ir leidžia jiems pažeidinėti taisykles, kurias kiti žaidėjai privalo laikytis. Važinėjau po sf miestą ir iš Valentino mašinos išlipo Wulfis_Fraks ir pradėjo į mane šaudyti, pirmiausia kareivio nusižengimas, jog leidžia savo draugams pažeidinėti t.y šaudyti serverio žaidėjus, bei nenubaudė Wulfis už šaudymą ir rodymą ginklo viešoje vietoje. Negalėjau pildyti kareivių skiltyje, nes direktoriaus nėra.
  • Įrodymai:
  • /info lentelė:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir ką man siūlai matyt viską aplink save 360 laipsniu kampu? Pasižiurėk kur aš stoviu kaip tavo manymu jį nubausiu kai rašinėjuosi tai sms tai rv tai dar į /vip koki kas rašo... Neturiu įrodymų ir nebaudžiu Manai be įrodymu galiu nubaust? Ką man daryt kad įsėdo viens prašė pavežiot kol į duša nueis kitas šeip sėdėjo. Kadangi yra tavo įrodymai nubausiu ir tiek Viskas visi laimingi. + tavo net ss matosi kaip chatinu su kažkuo visi rašinėja ir nemačiau. Soriukas bus nubausta.

Kai bus nubaustas sumesiu visus ss kaip buvo nubaustas, kad įsitikintum kad buvo nubaustas teisingai.

 

 

Pildau: Žaidėjas buvo nubaustas

Spoileris

fTv3wsV.png

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...