Eiti į turinį
Titas_Tituxinas

FTB | Savaitės darbuotojas

Rekomenduoti pranešimai

Parašyta (redaguota)

NdSk8lu.png

 

Savaitės darbuotojas - federalinio tyrimo biuro agentas, kuris visą darbo savaitę nuosekliai ir atkakliai dirbo

bei sugebėjo dirbti geriau už visus FTB agentus.

 

 

Pagal kokius kriterijus bus išrinktas savaitės darbuotojas?

Savaitės darbuotojas bus išrinktas pagal per darbo savaitę konfiskuotus narkotikus, pražaistas minutes (su darbine apranga),

surinktą baudų skaičių ir kitus kriterijus.

 

 

Kada bus išrinktas savaitės darbuotojas?

Savaitės darbuotojas bus pristatymas sekmadienį vykstančiame susirinkime (taikomos išimtys).

 

 

Kaip bus apdovanotas savaitės darbuotojas?

Savaitės darbuotojas galės vieną dieną dirbti su Bullet ir naudoti jam skirtas komandas,

gaus 7+ į rangų sistemą bei piniginę premiją.

 

Savaitės darbuotojai:

2018-07-30 - 2018-08-04 - @Don_Baron

2018-08-06 - 2018-08-11 - @Kasparas_Drag

2018-08-13 - 2018-08-18 @Rokas_Field

Komentuoti gali tik FTB valdžia.

Redaguota , redagavo Titas_Tituxinas
 • Patinka 1
 • Ačiū 1
 • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

2018.07.30 - 2018.08.05

Savaitės darbuotojas

 

Šios savaitės darbuotoju tampa Don_Baron, kuris sugebėjo mus tikrai nustebinti, puikiai susitvarkė su jam užduotomis užduotimis per treniruotes, puikiai sugebėdavo vadovauti komandai per treniruotes, nors ir buvo vienas atvejis, kai jis pabėgo iš treniruotės. Aktyvumas buvo įvairus, bet tikrai nemažas nuo 200  iki 500 minučių.Beveik kiekvienos dienos jo nubaudimų lentelėje buvo galima išvysti didelį gaudomumo lygio uždėjimą, atimtų ginklų licenzijų ir normalų kiekį konfiskuotu narkotikų. Kitas kandidatas buvo į savaitės darbuotoją Lukiz_Carter kuris beveik nepasižymėjo uždėtu gaudomumo lygiu, bet puikiai kankino gaujas, neleido jiems ramiai kariauti. Sugebėdavo atimti tikrai nemažą kiekį narkotinių medžiagų iš gaujų, kuriems teko kariauti be jų. Vadovauti komandai per treniruotė jam sekėsi puikiai, sugebėdavo visus suvaldyt, net vienoje treniruotėje sugebėjo suvaldyti kitos teisėsaugos narius, o tai yra pagirtiną. Likęs kandidatas buvo Arnas_Barauskas, kurio veikla buvo labai panaši į Don_Baron, bet viską atliko mažiau nei jis. Aktyvumas siekė nuo 150 iki 300 minučių, nei mažai nei daug. Vadovavimas komandai per treniruotes buvo geras, jam pilnai galima patikėti vadovauti komandai svarbiomis akimirkomis.

 

 2018.07.30 - 2018.08.05 Savaitės darbuotojų tampa Don_Baron ir jam atitenka 7+ į rangų sistemą, vienos dienos dirbimas su Bullet, bei piniginis prizas.

 • Ačiū 1
 • Už 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

2018.08.06 - 2018.08.12

Savaitės darbuotojas

 

Šios savaitės darbuotoju tampa Kasparas_Drag, kuris teisėsaugoje tik neseniai įsivažiavo, bet yra neįtikėtinai darbštus. Per šią savaitė, kiekviena diena sugebėdavo uždėti apie 2.000 gaudomumo lygio, tai yra tikrai nemažas skaičius. Narkotikų konfiskavimas buvo įvairus, vieną dieną mažai, kita diena daugybe. Per treniruotes pasireikšdavo neypatingai daug, bet matydavome vos ne kiekvienoje treniruotėje. Kitas kandidatas buvo į savaitės darbuotoją Wolf_Rokas, kuris atimdavo labai didelius kiekius narkotikų, bet dauguma buvo su draugų pagalbą, todėl ši pagalbą kliudė į savaitės darbuotoją. Gaudomumo lygio uždėjimas buvo labai panašus į Kasparas_Drag, bet uždėdavo kiekvieną karta mažiau nei jis, bet vistiek labai pagirtiną. Per treniruotes pasireikšdavo tikrai gerai, ypač šaudyme. Likęs kandidatas buvo vėl Lukiz_Carter, kuris ir vėl stebino savo karingumu prieš gaujas. Tik prisijungia į serverį iškart eina skriausti gaujas ir skatina kitus darbuotojus. Kaip ir anksčiau puikiai dalyvaudavai treniruotėse, puikiai susitvarkydavai su vadovavimu. Šiam kandidatui kliudė tik mažas žaidėjų baudimas.

 

 2018.08.06 - 2018.08.12 Savaitės darbuotojų tampa Kasparas_Drag ir jam atitenka 7+ į rangų sistemą, vienos dienos dirbimas su Bullet, bei piniginis prizas.

 • Patinka 2
 • Ačiū 1
 • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

 

2018.08.13 - 2018.08.18

Savaitės darbuotojas

 

Taigi prabėgo dar viena savaitė. Kaip minėjome susirinkime ji nebuvo pati sėkmingiausia, tačiau buvo keletas darbuotojų, kurie tikrai stengėsi ir bandė kelti FTB darbą į aukštumas. Nesakau, kad kiti to nedarė, bet jie išsiskyrė labiausiai. Trečiąją vietą savaitės darbuotojo rinkimuose užima @Kasparas_Boyka Aktyvumas buvo neblogas, padėdavai gaudyti bėglius bausdavai pažeidėjus, neblogai pasirodydavai per treniruotes. Antrąją vieta užėmė @Lolekbolek_Alhoholik ,tau trūko tikrai nedaug, gerinai rekordus, atimdavai daug narkotinių medžiagų, per treniruotes vadovaudavai savo komandai ir jos dažniausiai skindavo pergales. Koją tau pakišo, tai, kad truputėlį prisidirbai su narkotikais, bet mes viską išsiaiškinome. Na ir savaitės darbuotoju tampa @Rokas_Field. Tu gal ir nekonfiskuodavai įspūdingų kiekių narkotinių medžiagų, tačiau buvai labai aktyvus, sudėdavai labai daug star, atimdavai daug teisių, kaip ir Lolekbolek gerinai rekordus, puikiai pasirodydavai per treniruotes. Patiko, kad su visais esi draugiškas visiems padedi gaudyti bėglius, ar kebliose situacijose, kuriose reikia patyrusio teisėsaugininko pagalbos. Taip ir toliau visi jūs esate šaunuoliai!

 

2018.08.13 - 2018.08.18 Savaitės darbuotojų tampa Rokas_Field ir jam atitenka 7+ į rangų sistemą, vienos dienos dirbimas su Bullet.

Redaguota , redagavo Rokas_Ziper
 • Ačiū 2
 • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×