Eiti į turinį
Tomas_Sane

Apsaugos palikimo anketa

Rekomenduoti pranešimai

Parašyta (redaguota)

Palikimo anketa

Jūsų vardas ir pavardė žaidime: Mantis_Royals

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Dėl GP atrankų

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: capeli jomajo aktyvesnis buk

Žmonės kuriuos norite paminėti:

@Nedas_Net Esi bestas, geriausias igl apsaugos buves ir dabartinis mediku, labai daug padėjai apsaugos darbe man, ačiū tau už viską.

@Mikolas_Eur Tu mldc vaikinas, draugiškas, padėjai labai daug kiek reikėjo, ir bendraujantis esi

@Tomekas_Bullet Bestas esi, laikyk apsaugos valdžią, taip ir toliau

@Deividas_Graffity :O padedavai labai daug, pajuokaudavom, mldc esi, ždž best koldūnas.

@Domas_Griskevicius Pasiimk igl, tu vertas jo :)

@Tomas_Sane Pas tave įsidarbinau ir tikrai man patiko viskas kol į neaktyvumą išėjai, mldc esi pasikalbėdavom, padėdavai.

@Jason_Capelli Nu galėtum but ir aktyvesnis bahuras, tvarkyk ta forumą, prižiūrėk darbuotojus, ačiū už šansą pabūti įgaliotiniu.

@The_Lovell Tavęs nepamiršiu, buvai draugiškas, padėdavai, būdavo veiklos su tavim sarge.

atsiprašau ko nepaminėjau, tikrai jus visus prisiminsiu!! 

<33333

Myliu jus apsauga

vsio aš OUT

Redaguota , redagavo Mantis_Royals

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 25 minutes(-ių), Mantis_Royals rašė:

Palikimo anketa

@Nedas_Net Esi bestas, geriausias igl apsaugos buves ir dabartinis mediku, labai daug padėjai apsaugos darbe man, ačiū tau už viską.

@Mikolas_Eur Tu mldc vaikinas, draugiškas, padėjai labai daug kiek reikėjo, ir bendraujantis esi

@Deividas_Graffity :O padedavai labai daug, pajuokaudavom, mldc esi, ždž best koldūnas.

@Tomas_Sane Pas tave įsidarbinau ir tikrai man patiko viskas kol į neaktyvumą išėjai, mldc esi pasikalbėdavom, padėdavai.

@Jason_Capelli Nu galėtum but ir aktyvesnis bahuras, tvarkyk ta forumą, prižiūrėk darbuotojus, ačiū už šansą pabūti įgaliotiniu.

@The_Lovell Tavęs nepamiršiu, buvai draugiškas, padėdavai, būdavo veiklos su tavim sarge.

<33333

Myliu jus apsauga

vsio aš OUT

NEPATEKAI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, SĖKMĖS TAU TOLIAU, MLDC ESI ŠIAIP SĖKMĖS TAU TOLIAU SARG'E MALAČIUS

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Tomas_Sane rašė:

Palikimo anketa

Jūsų vardas ir pavardė žaidime: Tomas_Sane

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Taigi manau priežastis gan visiems aiški, neturiu laiko ir noro daug sėdėt žaidime ir savo laiką skirt žaidimams. Įdomiau real važiuot, kelt ridą ir kita įdomi veikla. Apsaugoje pradirbau jau metus laiko, man jau užtenka, visko buvo ir gerų dalykų ir tokių kuriuos prisiminsiu visada, žinoma sargas nebūtų sargas kai vaikai bando verst, bet bandymai juokingi, bet visko turi būt, ačiū už tuos bandymus verst, daug dėmesio sulaukiau, žinoma +rep pasikėliau dar :D. Taigi Dievas out. 

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą:Kas nori gerai uždirbti ir vartyt milijonus ir rinktis lengvą minimumą jums darbas pats tas !

@Karka_Sane - Nu kas be ko, ačiū už direktoriaus postą ir pavaduotoją. Mldc bahūras.

@Bob_Marli - Kaip nepaminėsiu geriausio autobuso vairuotojo xd, mldc laiku pasitraukei iš sargo, sėkmės tau real life :)

@Play_Easy - Ką galiu pasakyt mldc esi bandyk vėl imt įgaliotinį ir daugiau, bet neįtrauk jos per daug į sargą :DDD

@Pantera_Vestt - Taigi buvai gera įgaliotinė, gerai atlikai savo kaip žaidimo pareigas, ačiū už sutvarkytą forumą ir kas be ko ss visidarbuotojai :D. Suteikiau šansą būt mano pavaduotoja, laikei neblogai, stengiaisi, šaunu. Žinoma galėjai ir ilgiau laikyt bet yra kaip yra. Tomas out, sėkmės daugiau real :).

@Jason_Capeli - Vienu žodžiu laikyk drk su tomeku ;)

@Nedas_Net - Žinoma paminėsiu ir tave, kaip žadėjau gausi įgaliotinį taip ir gavai, gerai laikeisi, bet labiau patiko iki pareigų gavimo tavo pastangos pasiekt kažką daugiau, sėkmės medikuose :D.

@Mantis_Royals - sėkmės laikant įgaliotinį o šiaip kiek žinau mldc.

@Mynde_Dievas - op op nepamiršau dar mldc buvo visada pabazarint laiko, gaila kad šūdus pradėjai daryt kai igl praradai :D

Ko nepaminėjau sorry visiems sėkmės. Visiems kažkada laikas nustot sėdėt diena iš dienos prie pc, atsiranda įdomesnės veiklos :)

Sane OUT

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Seni aš nuo šiandien planuoju grįžt :DDD

• Patinka 1
  • Haha 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Bob_Marli rašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Seni aš nuo šiandien planuoju grįžt :DDD

Good luck tau. Man žaidimų užteks

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Mantis_Royals rašė:

Palikimo anketa

<33333

Myliu jus apsauga

vsio aš OUT

Opa, sėkmės būk on dieną, skolą paduosiu :D

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 valandas(-ų), Tomas_Sane rašė:

Good luck tau. Man žaidimų užteks

Ehhh... lauksim sugrįžtant :) :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-ių), Bob_Marli rašė:

Ehhh... lauksim sugrįžtant :) :D

Nelabai, matysi nebent g :D. Man jau užtenka sargo ir beprasmiškai taip laiką leist :D

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palikimo anketa

Jūsų vardas ir pavardė žaidime: Franklin_Moreno

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Išėjau į teisėsauga:(

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: Valdžia tai tiesiog awesome yra<3 Visi labai aktyvus, padedantis, žiaurei smagei buvo pabendrauti tas 7 dienas su jumis, aišku su direktorių neteko susipažinti:/ Bet vistiek buvo labai smagu.

@Karka_Sane  Smagu buvo pakalbėti su tavim, visada padėdavai man bei kitiems darbuotojams, visada ko paklausdavau atsakydavai į belekokį menknekį, labai geras pavaduotojas. Sėkmes su Direktorium.

@Gangster_Santiz Uoj žmogau... Su tavim per tas 7 dienas tiek daug ką patyriau, sužinojau, ir nuveikiau. Visada būdavai aktyvus, stengdavais padaryti Apsauga geresne, padėdavai, niekada nepalikdavai manęs bėdoje. Toliau saugok Apsauga nuo donorų:D Bei visokiu durneliu. Ačiū tau labai už kvalifikatorių 2 darbo dieną nesitikėjau to kad galėsiu gauti jo<3 Kad ir kiek nesamonių darydavai visada buvo smagu:) Neleisk Ddosin't tavęs daugiau:D Nes paskui bus problemu, stengeis man padėti pasiekti daug daugiau nei tikėjaus apsaugoje. Tikiuos pasiimsi Pavaduotoją, pasiemęs parašyk ateisių pas tave į Apsauga <3 Nenuvilk seni manęs. Lot's love.

Neturiu laiko dabar pilnai užpildyti pilnos anketos. Tai norėčiau padėkoti Edviinas_Drift, Giedrius_Hunteris, Domas_Griskevicius už nuostabų šansą apsaugoje. Myliu visus <3 Sugrįšiu dar. :18_kissing_heart:

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, FranklinMoreno rašė:

Palikimo anketa

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: Valdžia tai tiesiog awesome yra<3 Visi labai aktyvus, padedantis, žiaurei smagei buvo pabendrauti tas 7 dienas su jumis, aišku su direktorių neteko susipažinti:/ Bet vistiek buvo labai smagu.

@Karka_Sane  Smagu buvo pakalbėti su tavim, visada padėdavai man bei kitiems darbuotojams, visada ko paklausdavau atsakydavai į belekokį menknekį, labai geras pavaduotojas. Sėkmes su Direktorium.

@Gangster_Santiz Uoj žmogau... Su tavim per tas 7 dienas tiek daug ką patyriau, sužinojau, ir nuveikiau. Visada būdavai aktyvus, stengdavais padaryti Apsauga geresne, padėdavai, niekada nepalikdavai manęs bėdoje. Toliau saugok Apsauga nuo donorų:D Bei visokiu durneliu. Ačiū tau labai už kvalifikatorių 2 darbo dieną nesitikėjau to kad galėsiu gauti jo<3 Kad ir kiek nesamonių darydavai visada buvo smagu:) Neleisk Ddosin't tavęs daugiau:D Nes paskui bus problemu, stengeis man padėti pasiekti daug daugiau nei tikėjaus apsaugoje. Tikiuos pasiimsi Pavaduotoją, pasiemęs parašyk ateisių pas tave į Apsauga <3 Nenuvilk seni manęs. Lot's love.

Neturiu laiko dabar pilnai užpildyti pilnos anketos. Tai norėčiau padėkoti Edviinas_Drift, Giedrius_Hunteris, Domas_Griskevicius už nuostabų šansą apsaugoje. Myliu visus <3 Sugrįšiu dar. :18_kissing_heart:

Wow wow dėkui seni busi laukemas!! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 valandas(-ų), FranklinMoreno rašė:

Palikimo anketa

Sekmės teisėsaugoje, lauksim atgal sugrįžtant :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palikimo anketa

Jūsų vardas ir pavardė žaidime: Domas_Griskevicius

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Pagrinde pasiekiau ko norėjau, suradau naujų draugų.

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: Viskas MALACI yra, aš geriausias įgaliotinis buvau visų laikų, tai tik tiek.

Žmonės kuriuos norite paminėti: @Jason_Capelli ačiū debile, kad leidai man tapti apsauginiu ir davei įgaliotinį (pirkau, ne jk), o šiaip ką galiu pasakyti mldc esi, niekada neturėsi lemų, nes prapisi ryboje visus, ir visą dfonde kvaileli tu.

@Tomekas_Bullet Nupisau admin'ą nuo tavęs, buvai pavaduotojas, šiaip puse velnio, pisam į gp ok?

@Karka_Sane Maladiec irgi esi naujasis pavaduotojas, vėliau direktorius ir taip aišku, bet nahui bbd kad tu Kuku davei įgaliotinį anais metais, už šitą niekada neatleis sargas

@Nedas_Net MALADIEC, buvęs įgaliotinis dabar jau medikų įgaliotinis

@The_Lovell maladiec irgi.

TOLIAU TINGIŲ RAŠYTI NES JIBANAS BERAŠTIS ESU, VISA APSAUGOS VALDŽIA MALADIEC, O DARBUOTOJAI TRIOHALOS JIBANOS DAWAJ OUT

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Domas_Griskevicius rašė:

Palikimo anketa

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Pagrinde pasiekiau ko norėjau, suradau naujų draugų.

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: Viskas MALACI yra, aš geriausias įgaliotinis buvau visų laikų, tai tik tiek.

Žmonės kuriuos norite paminėti: @Jason_Capelli ačiū debile, kad leidai man tapti apsauginiu ir davei įgaliotinį (pirkau, ne jk), o šiaip ką galiu pasakyti mldc esi, niekada neturėsi lemų, nes prapisi ryboje visus, ir visą dfonde kvaileli tu.

@Tomekas_Bullet Nupisau admin'ą nuo tavęs, buvai pavaduotojas, šiaip puse velnio, pisam į gp ok?

@Karka_Sane Maladiec irgi esi naujasis pavaduotojas, vėliau direktorius ir taip aišku, bet nahui bbd kad tu Kuku davei įgaliotinį anais metais, už šitą niekada neatleis sargas

TOLIAU TINGIŲ RAŠYTI NES JIBANAS BERAŠTIS ESU, VISA APSAUGOS VALDŽIA MALADIEC, O DARBUOTOJAI TRIOHALOS JIBANOS DAWAJ OUT

WUT CAN I SAY, RYTFANIS SUPI.... Bet jei rimtai kalbant, dėkui už tavo pastangas šiame darbe, suprantama priežastis dėl ko palieki. Pradžiai buvai labai aktyvus, daužei su busu visa kita, vėliau pasiemei įgaliotinio postą. Dažnai būdavai Teamspeak`e, pabendraudavom visą kitą. Lauksim sugrįžtančio rytfani.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-ių), Domas_Griskevicius rašė:

Palikimo anketa

Sekmės patekti į gp :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Domas_Griskevicius rašė:

Palikimo anketa

Sveikas apsaugoj buvai gan draugiskas ir aktyvus zmogus aisku visalaik su busu vazinedavai padedavai jeigu kazko reikdavo dazniausiai tai /respawn. Tai sekmes tau lauksiu sugriztancio atgal i si darba

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palikimo anketa

Jūsų vardas ir pavardė žaidime: Mister_Neonas

Dėl ko paliekate apsaugos darbą: Nes neturiu laiko daug žaisti prie kompiuterio.

Kokia jūsų pastebėjimai apie apsaugą: Labai draugiškas kolektyvas.

Žmonės kuriuos norite paminėti: Labai tingiu tagint, bet linkiu jums visiems sėkmės darbuose !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...