Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ignas_Banys

Smulkus laivų patobulinimas.

Ar pritariate mano idėjai?  

366 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano idėjai?

    • Taip.
      349
    • Ne.
      17


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Sargiečiai!

 

Turiu labai paprastą, bet labai reikalingą idėją laivams. Visiems ne paslaptis, jog laivai - atsiprašant „mirusi“ Sargo dalis. Prieš pora dienų nusipirkau laivą ir mano nusivylimui, pastebėjau, jog draugas negali šalia atsisėsti. Tad išnagrinėjus visus laivus pastebėjau, jog tik Tropic ir Marquis laivuose yra G - kuriuo įeinama į „namukus“, o visuose kituose likusiuose laivuose - niekas.

 

Idėja.

Aš manau, kad laivai, kuriuose jau yra „nupieštos“ sėdimos vietos, turėtų būti leidžiama ir atsisėsti. Iš viso šios naujovės paveikiamų laivų būtų 3: SPEEDER, JETMAX, SQUALLO. Jie ir yra vieni brangiausių laivų, tad tikrai būtų ir logiška. Kiekviename iš jų yra nupieštos 4 sėdimos vietos, tad mano nuomone ir turėtų veikti visos 4, o ne tik vairuotojo sėdynė. Iš pradžių pažiūrėjus atrodytų, jog ką ši naujovė pakeis, bet pagalvojus, leidimas ir kitiems sėdėti kartu laive atidarytų galimybę žaidėjams kelti ridą patogiai, nes dabar nors ir galima, tačiau „sėdint“ šalia laive žaidėjui išmetamas AFK, todėl šeimininkas pastoviai turi kažką daryti, ne kaip mašinų savininkai, kurie gali laisvai sėdėti šalia. Beje, dabar be veikiančių sėdynių, jeigu laivo savininkas vairuoja laivą, žaidėjas „sėdintis“ šalia negali įsijungti ESC nors ir sekundei, nes visada iškris iš laivo (nebent laivas stovi vietoje), kas yra irgi labai nepatogu. Neskaitau dar tai, jog atsitrenkus į World Boundries, laive esantys žaidėjai irgi čiut ne visada iškrenta...

 

Sutrumpinta išvada idėjos.

SPEEDER, JETMAX, SQUALLO laivai turi ir turėti po 4 VEIKIANČIAS sėdimas vietas.

 

Foto kaip atrodo SPEEDER, JETMAX, SQUALLO:

 

Ačiū už dėmesį.

Pagarbiai,

Ignas_Banys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...