Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ignas_Banys

Smulkus laivų patobulinimas.

Ar pritariate mano idėjai?  

366 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano idėjai?

    • Taip.
      349
    • Ne.
      17


Rekomenduoti pranešimai

Tikrai UŽ! Medikai turi darbinį Speeder, tai vedant kvalifikacijas būna, kad užsibugini arba išmeta už borto vien dėl to, kad negali atsisėsti g... Manau ta pati bėda ir su Policijos kateriais. Idėja gera, jei tik įmanoma, galėtu padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neprikelinėkit beveik 2 metų temos bičiukai, bumeris protingai padarė ir neatsakė nes normalūs žmonės supras kad mašinų modelio nepakeisi, nes žaidimas taip yra padarytas ir labai drystu abėjoti kad išeitu padaryti ta g, nebent su animacijom bet tada still išmestu afk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakiau jau senai, nelabai kas susidomėjo, o aš vėl gausiu velnių, nes freepostinu, bet šito tikrai reikia. UŽ, @Admin_Bumeris tik nebepyk ant manęs, bet jei tai įmanoma, reik padaryt :100_pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Biški prikeliu dead tema manau, bet kažkaip dar neįgivendintas reikalas čia xd

Dabar kai pažiūrėjus visi laivai top 10 net nesiekia nėvienas 1000 rido. Abejoju ar po šito vistiek kažkas pasikeis, kad suaktyvės jų pirkimas, nes šiaip tai yra nepatogus dalykas. Plaukiot su jais taip pat yra nuobodų, nes ką tu matai tai tik vandenynus. Nemanau, kad tai nenaudinga įdėja, bet čia tiesiog paprastas dalykas kas manau buvo pamirštas įdėti arba bugindavosi kažkas, kad jis neįdėtas. Galutinis verdiktas būtų gali būti gali nebūti, tik šiaip savo nuomone norėjau išsakyti xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...