Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Beliunas_Justas

Mano 2018 metų Vasara

Rekomenduoti pranešimai

vasara.png

Sveiki, besibaigiant vasarai kaip ir 2017 m buvo rengimas forume konkursas taip ir šiais metais, per kurį galėsite laimėti valiutos, konkursas yra labai lengvas turėsite aprašyti (rašinio forma) savo vasara, ką per ją nuveikėt, kas jums paliko didelį įspūdi ir pasidalinti su forumo lankytojais, dalyvauti gali visi kas tik nori, žodžių kiekis nustatytas apačioje , svarbiausia kuo įdomiau papasakoti apie 2018 metų vasarą ką per ja nuveikei, gal kur keliavai? ar leidai laiką savo gimtinei? gal kažką naujo pažinai?

Apdovanosim 3 įdomiausius rašinius, bet kaip visad bus duotos kelios taisyklės kurias privalėsit laikytis kitaip jūsų rašinys nepretenduos į konkursą, prizai ir taisyklės bei laikas bus paskelbti apačioje.

 

TAISYKLĖS

Privaloma per 1 valandą redaguoti anketą

Rašinys negali būtį spalvotas, leidžiama viena spalva

Galima prie rašinio patalpinti nuotraukų iš savo leisto laiko (privalomas spoiler)

Forumo slapyvardis turi atitikti visas taisyklės tai yra žaidime ir forume toks pats

Laimėtas prizas atiteks tam Vardas_Pavardė kuris ir bus čia užpildęs, prizas neperduodamas

Draudžiama kurti anketas nesusijusias su tema,nesąmoningų anketų kūrimas taipogi draudžiams už tai griežtai būsit baudžiami

Privalot laikytis bendrų forumo ir šios skilties taisyklių ( neįžeidinėti, nesikeikti, nenaudoti trumpinių, barbaristinių žodžių)

Minimaliai privaloma 250 žodžių

 

PRIZAI

 

I vieta 24 valiutos

II vieta 12 valiutos

III vieta 6 valiutos

 

Prizai dar gali būti keičiami

 

Rašinius galit rašyti iki 2018-09-07 20:00

 

PAGRINDINIS KONKURSO REMĖJAS @Tautrimas_Juska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki aš aprašysiu savo vasara idomiai ir linksmai. Pačio pirmo mensio gale buviau išvažiaves pas močiutė tenai buvo labai idomu tenai vedžiojau savo sena šuni "Puki's" vedžiau aš ji maudytis praleidau daug laiko net 14d bet tada grižom namo aišku pažaidžiau sarga užpyldžiau neaktyvuma ir tada važiavome i kauna ant vandens batutu tenai labai linksmai praleidom laika su šeima. Bet antro menesio gale buviau išvažiaves i jurmala pas teta tenai pabuvom gan trumpai bet nelabai linksmai tai buvo man didelis pliusas kad ilgai nebuvome nes butu turbut nuobodu. Grižome namo tada ilgai niekur nebuvo ir žaidžiau daug sarg kur patekau i S.W.A.T  ir tada jau niekur nebekeliavom. Ačiū už demesi negailekit +rep bahurai !!! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano vasara.

Tagi mano vasara prasidėjo birželio 15 dieną,ta dieną nusprendėm su klasiokais atšvęsti mokslo metų pabaigą, birželio 28d atšvėntėm mano gimtadienį,  tada liepos 7 dieną atšventėm vėl gimtadienį kažkokio žmogaus , tada išvykau į kaimą tenai su draugais lošėm fulę ir pradėjom žiūrėti futbolo  Pasaulio čempionatą (Nepmenu kada vyko jis ) Tuomet sugalvojom kad įdomiau būtų statyti už tuo metu žaidžiančia rungtynęs iš pradžių pralošiau 20 eurų  paskiau finale atsilošiau 50 eurų tai tiek va . O paskiau lakstydavom į uždarus vakarėlius. Tuomet sarge pasiekiau Swat įgaliotinį ir praleidau apie 4 dienas laiko gal biški daugiau, Tuomet vėl susitikom su draugais ir aptarėm kaip blogai kai kitais metais mūsų laukia egzaminai kurių tikrai neišlaikysim po ilgų kalbų mes nusprendėm su draugais išvykti į Vilnių ir tenai kažką paveikti, o ten pakalbinti bet kuria merginą ir tau ji atsakys kažka lenkiškai arba rusiškai. Tuomet vykom į ''Kitokie Pasikalbėjimai'' Kur kalbėjo Katleris su Jazzu žiauriai nepavykęs man asmeniškai pasikalbėjimai galėtų gražinti Jankevičių nes jis geresni. Tada įsidarbinau pas @Kinto_Cloudir sieksiu tipo SPD arba valdžios. O šiandien važiuosiu ''apsipirkti'' mokslo metams tada planuojam atšvęsti rugsėjo 3 dieną. Va tiek tikiuosi gal laimėsiu,bet jau trūksta žodžių tai tiek.   

                                                                                                                               Pagarbiai,

Karolis_Hell

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, mano vardas Kevinas, man 19 metų. Mano žaidimo paskyros Vardas_Pavardė yra Kevin_Wester. Nutariau pabandyti sudalyvauti šiame konkurse, kadangi turiu ką aprašyti apie savo vasaros įsimintiniausius įvykius. 9 mėnesių tarnybą pradėjau 2017-10-02, o baigiau 2018-07-02. Buvau karys savanoris, nepasigailėjau savo tarnyba. Gumos netempsiu, čia tik įžanga.

Birželio 1-15 dienomis dalyvavau didžiausiuose šiais metais Lietuvos kariuomenės organizuojamos pratybose „Perkūno Griausmas 2018“ (angliškai- „Thunder Storm 2018“). Šios pratybos apėmė nemažą Lietuvos dalį, o pagrindiniai kariniai veiksmai vyko šalies kariniuose poligonuose. Šių pratybų tikslas- vykdyti plataus spektro operacijas Lietuvos Respublikos teritorijoje tiek savarankiškai, tiek kartu su NATO ir sąjungininkų pajėgomis. Taip pat šiomis dienomis vyko Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų Europoje organizuojamos pratybos „Saber Strike“ (lietuviškai- Kardo kirtis“), kurios vienu metu vyko trijose Baltijos šalyse. Šių pratybų tikslas buvo- bendradarbiavimas tiek su NATO, tiek su JAV armija(inžinieriai, pėstininkai).

Birželio 1-oji: atvykome į Ruklą, įsikūrėme: statėm palapines sau, jog turėtume kur miegoti pirmąją savaitę. Įsikūrę nieko nebeveikėme, tiesiog gulėjome, džiaugėmės laisvadieniu. Birželio 2-oji: Atsikėlėme 05:45 ryto, darėm rytinę mankštą, paskui prausimasis, pusryčiai. 8 valandą ryto pradėjome mini pratybas, per kurias darėm artilerijas, patrulio bazes, judu/dengiu taktiškai judėti. Artėjo vakaras, 21:45 kuopa miegas, prasidėjo budėjimai. Nuo Birželio 2 iki Birželio 7 taip ir veikėme visada. Birželio 8 dieną prasidėjo tikros pratybos, kurias vadinu „pragaru“. Kyla klausimas kodėl? Pirmąją dieną žygiavau 23km per smėlį, su pilna ekipuotė. Beje, buvau Granatsvaidininko padėjėjas :D Visi šių pratybų dalyviai vyko su kariniais transportais, o, kadangi aš tarnavau pėstininkų batalione, tai ėjau visada pėščiom. Niekada mūsų nevežė per šias pratybas, kad ir koks atstumas bebūtų, visada pestute. Toliau per šias pratybas daug labai įspūdingo irgi neveikėmė, tiesiog žygiavome, gavome pasalas, įsikūrėm kuopos patrulio bazę, budėjimai, rūkymas, maistas. Birželio 8 dienos pasėkmės po žygio -

Spoileris

d36af3aae4bb3d5ee6e068a02331470b146.jpg

Birželio 14-oji: baisiausia, sunkiausia pratybų diena. Kyla klausimas kodėl? Per šias pratybas bendrai sudėjus miegojau kažkur nuo 25 iki 30 valandų, per dieną 2-3h miego, visada judesys, pervargom labai. Įsivaizduojat? Nemanau. Per šias pratybas visada buvo karštis nuo 24-30 celcijaus, jokio pavėsio, vien saulė. Ruklos poligone yra toks dalykas, kaip „Sacharos“ dykuma. Ten kasėm apkasus. Kas čia sunkaus? Saulė, negėrę, jokių pusryčių , maisto.. Šią dieną pusryčius valgėm tik 14 valandą dienos. Gavau saulės smūgį. Šias pratybas pradėjome 33, kadangi toks mano būrio sudėtis. O baigėme tik 7(tarp jų buvau ir aš). Nežinau kiek žodžių parašiau, bet manau viršijau standartus. Apie šias pratybas sunku būtų daug papasakoti, kadangi prireiktų keletos valandų mažiausiai, tačiau galiu pasigirti, jog šias pratybas išgyvenau ir tai liks mano atsiminimuose visą gyvenimą, nes aš išbuvau nuo pradžių, iki GALO. Taip pat pasidalinsiu nuotrauka, kuria vadinome „pratybų uždarymų“ .

Spoileris

e11c43a451bcc19ae9fdbca75273210c87.jpg

 

Ir pabaigai: Kas šiais laikais yra legalus mafijozas? Atsakymas - kunigas. Aš už kunigą antroje nuotraukoje :D (juoko forma čia).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano 2018 metų vasara. 

 

Birželį pradėjau su klasės ekskursiją į “Koperniko mokslo centra” Lenkijoje. Ten mums buvo rodoma naujausia technologija pasaulyje. Labiausiai buvo įdomiausi robotai kurie galėdavo atsakyti į betkokį klausima (Reikėdavo klausti angliškai)  Ir “virtualios realybės” akiniai, su kuriais galėdavai matyti viską, kosmosą ir t.t. Bet įdomiausias dalykas man asmeniškai per tą kelione buvo kiek ten buvo visokių vabalų rūšių nematytu tai ir sužinojau daug dalyku apie drugelius, sraiges, varles, uodus. Parvažiuojant į Lietuvą pamačiau labai gražia Lenkijos gamtą. 

 

Birželio pabaigoje ir Liepos pradžioje pradėjau galvotį apie vaizdus kuriuos mačiau Lenkijoje, tad sugalvojom su savo draugų ir mano šeimomis porai dienų išvyktį į Lenkijos gamtą. Tai per kelionių agentūrą “Makalių” mes išvykome į “Volino” Nacionalinį parką. Vaizdai ten buvo nerealūs, o naktys stebuklingos, (Gaila nepasidariau nuotraukų nes kas būtų norėje pamatyti buvo kelionėje su manim) Po savo nuotykiu Lenkijoje aš tesiau savo vasarą didžiausia dalį prie kompiuteriobet kožną savaitgalį išvažiuodavom į palangą papramogaut.

Palangoje būti buvo vienas malonumas, nes tokios vasaros būna laabaii retai, tai reikėjo ir pasinaudoti proga. 

Spoileris

332025b567d5f90022dbee5eb62e057b711.png

 

Neviena kartą buvome su klasiokais susitikę ir kepę dešreles, šašlykus, ir svarbiausiai maloniai bendravom.

Praleisdavom naktis palapinėse, bet svarbiausiai būdavome prie prūdo, tai ir maudidavomės ne viena kartą ir ne du kas dieną.

 

Per vasarą dar buvo smagu su draugais spėti futbolo pasaulio čempionato rezultatus, laimėtojus.

Manau visi žmones šia vasarą gan daug žaidė, žiūrėjo futbolą, kaip ir aš, man visada krepšinis labiau prie širdies, bet dabar pamatęs koks futbolas yra įdomus man jis irgi pradėjo tikti (Kaip ir manau daugumai) 

 

Rugpjūčio pradžioje su klasiokais ir draugais buvome išvykę į dažasvydį Plateliuose.

Ten dar buvome pasiėmę palapines permiegoję ne viena naktį.

 

 Gal mano vasara ir nėra įdomiausia, bet svarbiausias dalykas yra ne kur esi, bet su kuo esi ir kaip praleidi laiką.

 

 

Tai taip ir baigėsi mano vasara, praėjo mano manymu gan greitai, bet yra buvusiu ir greitesnių vasarų, kai nieko nenuveikiau ir nieko nepatyriau.

Šį vasara buvo gan išskirtinė kiek laiko praleidau su klasiokais/draugais/tėvais ne Lietuvoje.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Mano vasara

Vasarą ,tai yra mokinių džiaugsmas kuris greitai pasibaigia, palikdama didelį džiaugsmo ir prisiminimų gabaliuką smegenyse. Kažkam vasarą nesuteikia džiaugsmo , nes nepasistengė mokykloje vaikšto ir mokosi pataisose. Šiais metais nesakyčiau ,kad man pasisekė turėjau ,net labai gerus vidurkius. Taigi galėjau sau vasarą leisti įdomiai ir ieškoti džiaugsmo šaltinių. 

Dvi savaitės kai jau baigėsi mokyklą leido sau truputi pailsėti ir atsikvėpti , ir nepradėti kažkokių nuotykių ar veiklų. Tik kai susikaupes jėgų susimasčiau kaip praleisti vasarą ,kad tai būtų geras atsiminimas. Taigi nusprendžiau pabandyti kažką tokio ko nebandžiau ir tai buvo savaitė be interneto ir mobiliųjų telefonų miške. Tą laikotarpį kurį pragyvenau be jokių ryšio priemonių tesiog pasijaučiau ,kaip miškinis, bet tai man patiko ,nes tavęs niekas neriboja tame miške ir tu gali daryti ką nori. Manau tai yra ko reikia daugeliem žmonių ,kad pailsėti. Nes mes pripratė būti apsukti tų visų technikų. Kurios tesiog mus spaudžia ir neduoda atlikti tai ko norime. Kai ten būni paskutinias dienas tu labai daug susimąstai ir tai gerai. Atsipūtės nuo technikos ir atvažiavės atgal į namus. Net nežinojau iš pirmo ka daryti ,tai tesiog banaliai pradėjau eiti sportuoti sutvirtėti labiau , nes laukia rugsėjis ir reikia būti stipriam prieš mokyklą. Kad iškęsti dar metus ir poto pailsėti.

 Dabar rašydamas šį laišką suprantu ,kad vasarą jau baigėsi ir už kelių dienų reiks pradėti vaikščioti į mokyklą siekti žinių. Bet neesu nusimines ,nes gavau daug naujų įspūdžių ir nepakartojamų kelionių. Susipažinau daugiau su sarg.lt veiklą ir žmonėmis ,buvo pykčių ,bet tai gal ir nieko. Taigi linkiu siekti savo tikslų ir vasarą leisti įdomiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018 metų – VASARA
 


Sveiki draugeliai, taigi papasakosiu, kaip prasidėjo mano 2018 metų vasara. Pradėsiu, nuo birželio mėnesio. Taigi atėjus Birželiui sugalvojau su draugais nuvažiuoti į Latviją, o poto į Švediją.

 

Latvijoje pamačiau gan gražių objektų ir panašiai, bet labiausiai įsimintiniausia dalis buvo – Keltas, su kuriuo kėlėmes į „Stokholmą“. Nes tame kelte buvo visko ko tik norėtum, ir klubasas, ir parduotuvė, ir kazino ( kur padėjau daug eurų ) gale paliksiu nuotraukų. Tada dar kas keisčiausia, kad tam kelte buvo aišku visokių žmonių pradedant nuo Lietuvių iki Rusų, ir bevaikščiodamas sutikau kažkokį „Liną“, iš pradžių aš jo nežinojau, tai pradėjau vadint kunigėliu, nes jis man labai į jį panašus buvo, kas norėsite nuotraukos, numesiu pm.
Stokholmas kaip Švedijos sostinė man nelabai patiko, nu jaučiausi lyg būdamas kažkokiam kaime, nes įsivaizduokit yra toks keliukas, ir pilna žmonių, nei praeit, nei ką, parduotuvių kaip ir nėra, o įėjus į maža parduotuvėlę, nusipirksit už 10 eurų gal ~ 3 bandeles, ne daugiau. Tai va, tiek apie Latvija – Švedija, įdomiausia dalis buvo Kelte.

Toliau, grįžus namo, prasidėjo Pasaulio Futbolo Čempionatas, ir realiai net neišeidavau į lauką, o sedėdavau prie televizoriaus, ir sirgau už Prancūzus nuo pradžios, nenuvylė manęs, didžiuojuos.
Ilgiausią laiką praleidau arba sode, arba su draugais kur nulėkdamas ( kalbu apie Birželį – Liepos pradžią)
Sode buvo ką veikti realiai ,negu praeitą vasarą, nes net nuo to sargo traukė ryba, ir pradėjau net realiam gyvenime žvejoti.. Aj, buvo vienas sodo pijokas, kuris prigėrė, o aš tuo momentu sedėdavau prie kompiuterio ir žaidžiau sargą, ateidavo prie manęs sakydavo: Atvežk bonką už du eurus, ir atvežiau, bet galvoju o kam aš taip darau, tai išmečiau kappa. Toliau kitą dieną, atsisėdo, ir žiūrėdavo kaip važinėdavau su mašiną, ar plaukiodavau su valtim ir sakydavo OHO koks greitis. Nu vn ždž, neturiu ką daugaiu ir bepasakyti :D

Na, o likusį Rugpjūtį, praleidau beveik sedėdamas prie kompiuterio, ir žaisdamas SARG.LT, Rocket League, League Of Legends ir Counter Strike: Global Offensive. Tai tiek.

 

Nuotraukos, iš Latvijos - Švedijos.

 

 

 

2ebe876923c818a1e722eb0c6555e90e524.jpg

 

 

535eda57b382a781a70625e2fb1975fe514.jpg

 

 

[798fb2366953e270fd06b62f6198ecb8971.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas kolega, kuris dabar skaitai šį rašinuką. Noriu tau papaskoti apie savo 2018m vasara. Nelabai moku rašyti taisyklingai, bet prašau neteisk. Tagi ši vasara man prasidėjo kiek neįprastai, nes tik praitais metais baigiau mokykla ir visos vasaros būdavo tiesiog veltui praleistos, t.y visokie tampymaisi kiemais, leidimas visos dienos prie ežero ir nieko daugiau, bet ši vasara kiek išskirtinė iš mano rutinos. Gegužės 25d. išvykau į Vokietiją kas man buvo nauja ir keista.. Pradėjau diebti netoli frankurto sandėlyje, o darbo pabūdis buvo atrinkinėti pilnos taros dėžes, t.y alus, vanduo, mineralinis, visokios sultys ir limonadai. Buvo tikrai sunku, nebuvau dar nei karto gyvenime oficialiai dirbęs tad kentėjau. Deje ten dirbdamas buvau apgautas, nes mūsų viršininkai taip sakant buvo šiek tiek sukčiai ir nusikinėdavo valandas iš darbuotojų. Tad ilgai ten neužsibuvau. 5 savaites t.y grįžau birželio 29d. į Lietuvą į savo gimtajį miestelį Jurbarką. Kadangi esu užsispyręs ir neleidžiu su manim elgtis taip kaip kiti nori, tad pradėjau kelti "bangas" firmai, per kuria buvau išsiūstas į Vokietiją. Vargais negalais per 2,5 savaitės išsikovojau pinigus, kuriuos buvo "nusukę".. Kadangi jau buvau grįžęs, turėjau užsidirbęs šiek tiek pinigų, po sunkaus darbo ir ginčų nusprendžiau pailsėti su savo mergina ir jos šeima. Tad Liepos pabaigoje išvykome į upę "Jūra", kurioje plaukiojome su baidarėmis. Po poilsio žinojau, jog teks kažką daryti. Juk moklus baigęs, o stoti, tai nestojau niekur, ir reikia ieškotis darbo. Mano penelė mokinasi Kaune, todėl pradėjau ieškotis buto, kurį galėčiau išsinuomuoti ten. Ir štai, radau jį per kelias dienas, nes turiu krištotėvą gyvenantį čia, Kaune. Tad beliko susirasti darbą iki pilnos laimės. Paieškos šiek tiek užtruko, bet jau 4 dienos kaip dirbu. Įsidarbinau rugpjūčio 27d. Kauno balduose ir nuo 28d pradėjau dirbti. Sekasi visai gerai, daug lengviau, nei buvo Vokietijoje, bet aišku ir atlyginimas beveik 3x mažesnis, kas labai liūdina ir tikriausiai prives prie to jog vėl reikės traukti į kitus kraštus, kur įmanoma užsidirbti ir gyventi, o ne tik pragyventi.. Tad štai, tokia ta mano vasara, galbūt ir nieko įspūdingo jums, bet man ji buvo išskirtinė, su daug problemų, naujovių, ispūdžių ir patirties. Linkiu ir jum patirti visko daug, nes tai yra kažkas "kieto" kaip jūs sakot. Žinosit daugiau, matysit daugiau, tad to ir linkiu. Ačiū už dėmesį ir skirtą laiką skaitant mano trumpa rašinuką :) 

Parašiau 372 žodžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ohhh, turbut šį vasara man pati geriausiu iš tu vasaru kurias esu turėjas....

Taigi pradėkime nuo to jog, pasibaigus mokslo metam turėjau išvažiuoti į Švedija su futbolo komandą, ir tiek daugiau vasara nieko neplanavau tačiau, tai buvo tik pradžia.

Taigi Birželio vidurį su futbolo komandą išvykome į Švedija, pirma kartą su komanda važiavau toli... Švedijoj važiavom su tikslų, nes ten buvom pakviesti į turnyrą. Taigi kelionė buvo pigiausiu variantu, t.y keltu, kadangi su Liektuvų neskridom, nes tiesiog reiktu daugiau mokėt( Su mielu noru bučiau daugiau sumokėjas, nei su keltu ir autobusu), taigi išvažiave iš Lietuvos įvažiavom į Latvija kurioje buvom ties ~4h ryto, kadangi autobuse buvo nereali atmosferą nieks nebuvom pavarge ar norėtume miego, buvom pasiiemė kalonele, tai tuo metu 24/7 grojo muzika mes dainavom ir t.t. Taigi, kai atvažiavom į Estija viskas pasikeitė, visi buvom pavargė ir keikėm ta autobusą, koks jis blogas ir, kad geriau būtume skryde, nei važiavia. Bėja mūsų kelionė atrodė taip Lietuva > Latvija > Estija > Suomija > Švedija(Pitea miestas). Taigi atvažiavia į Estijos uosta, turėjom laiko bei nuėjom pavalgyti į Hesburgeri, ką galiu pasakyti Lietuvoje daugiau skaniau nei Estijoj :D, žinoma vaikščiojom po parduotuvęs bei dėl įdomumo žiūrėjome kainas ir t.t.  Nuėja į SporDirecta, nusipirkau apsaugu laikyklius, ką galiu pasakyti Lietuvoje jie kainavo 10€ o Estijoj 8€ ( Profit 2€).  Taigi atėja į stotį ten buvo tokia parduotuvė/kioskas, bei nuėjom nusipirkti atėje prie prekystalio, mums pardavėjo pasakia ,,Lithuania go away", aišku mes nesupratom kodėl, bet sakė, kad kažkas iš Lietuvių kažka pavogė ir dabar nenori mūsų aptarnaut :D. Taigi įsėdę į keltą su keltu plaukėm iš Estijos 2 -3 valandas, tiksliai laiko nežinau. Taigi atvykom į Suomija, Suomija labai patiko, labai gražį bei tikrai yra ka apžiūrėti, tačiau ten laiko daug neturėjom daug ko ir nespėjom pamatyti. Taigi ir vėl atėjo ta pragaro valandą kai teko liptį į autobusa ir važiuoti ~500km.. kas labai erzino ir jau buvo atsibodę. Taigi atvykom pagaliau į tą miestą Pitea (Švedija), žinoma ka pamiršau paminėti, kad Estijos uoste, keitikloi iš euru pasikeitėm į Kronas, kursas 10€ - 100 kronų +-. Taigi isikeičiau 50€ t.y 500 kronų, nes ten turnyras vyko 3 dienas ir vistiek norėjosi kažka pirkti nors ir buvo duodami pusryčiai/pietus/vakarienė. Taigi pirmą diena beveik nieks niekur nėjom, ir laukėm antros dieno antrą dieną mum vyko pirmos varžybos prieš Novergijos komandą(2:1 pralaimėjom), taigi mes tuo metu žaidėm apie 10h ryto, po 25 minutes, nežinau kodėl taip mažai bet taip jau buvo, taigi sužaidė turėjom visa dieną laisvą, taigi antra diena jau ėjom ieškoti parduotuviu, ir radom rajona kur ant kiekvieno kampo po parduotuvę, kas labai patogu ypač turistams. Taigi atėjas į parduotuve iškar pažiūrėjau į Redbuli ten buvo užrašytą Švediškai, nesupratau, bet iš skaičiu supratau, kad energėtini galima pirkti nuo 13 metų. Taigi nuėjas į parduove pasiemiau 6 skardines redbulio :D, kadangi ten daugiau pigiau nei Lietuvoj bei parduodą nuo 13 metu. Nusipirkęs maisto, nusprendėm susirasti koki Hesburgeri ar kažką, ir radom Subway, kur už 75 Kronas prisivalgai visai dienai... mesainis didumo ohoho, kas tikrai atkreipė dėmesį bei labai patiko... Taigi nuėjom kaip ir priklauso sportinikam į Sporto parduotuvę, ir pamatėm, kad bucai/sporbačiai, vos ne perpus pigesni nei Lietuvoj... Aj tai pat treneris prašė surasti stadiona kuriame žaisime sekančias varžybas, kas buvo sunku, nes ten ant kiekvieno kampo po stadiona, tai teko biški pavargti, kol radom stadiona, tiesiog miestas skirtas futbolui... Taigi sekančia diena turėjome rungtynes prieš Norvegijos komanda kurias sužaidėm lygiosiomis (1:1)(Mano išlyginamasis įvartis :P), žinoma po lygiuju tikrai nebuvom blogos nuotaikos, nes ta komandą buvo labai stipri bei ten tik stebuklas kas sugebėjom išnešti sveika kaili ir sužaisti 1:1 nors turėjo but 4:1. Taigi ta pačia dieną žaidėm antras rungtynes prieš Švedijos komandą, Taigi šios rungtynes buvo tos kuriose pasiekėme vienintele pergalė iškovodami(5:1)(2 mano įvarčiai), taigi mum beliko vienos rungtynes kurias jeigu būtume laimėja būtume išėja į aštunfinalį, tačiau sekančios varžybos, sekančia dieną pralaimėjome 2:0 nuo vienu favoritų Argentinos(Užėmė 3 - čiają vietą turnyrę). Taigi mes likome 17 vietoje, tačiau mum šis turnyras davė labai daug.. daug patirties iš tokiu šalių kaip Argentina, Norvegija, Švedija, Ispanija, Olandija, Rusia, kurios šalis tiesiog gyvena futbolų... Ir atėjo prieš paskutinė dieną, tai buvo koncertas skirtas uždarymui, labai viskas gražu, smagu, tiesiog neužmirštama vasara, nuostabi atmosferą bei gera kompanija... Susitikau su daug įdomiu žmoniu, su kuries bendrauju iki šiol... Ir Žinoma atėjo ta dieną kai važiavome namo... Taigi pamenu kai nemėgojom tik dėl to, kad žiūrėti pasaulio čempionatą, tuo metų žaidė Rusija - Ispanija, ir aš susilažinau, kad Rusija laimės, ir stebėjom visas rungtynes, kurios padare labai dideli įspūdi, Rusai nugalėjo Ispanus, ir pateko į ketvirfinalį... čia tiesiog buvo nerealu. Žinoma tai pat stebėjom labai įdomu mačą tarp Danijos - Kroatijos(buvau už Danija), asmeniškai Danai man labiau patiko, kadangi ten žaidžia Christianas Eriksenas. Kelionė namo buvo daug greitesnė, kadangi visa kelione beveik pramegojau nes buvau labai pavargęs... nes nepastebėjau, kaip grįžom, kas net nustebino, kad taip greitai atsiradom namie...

Pasaulio futbolo čempionatas..

 

Net neprasidėjus pasaulio čempionatui, iškart buvau už Prancūzija, kadangi ten žaidžia mano autoritėtas Griezmann'as <3, aišku galvosit autoritetas Griezmann'as o ant avataro Ronaldo? reikai šiek tiek naujoviu, nes gan ilga laiką ant profilio buvo Griezmann'as :D, taigi mano komandos nariu dauguma buvo už tokias šalis kaip Ispanija/Vokietija/Beligija/Brazilija. O aš buvau už Prancūzija, kuri įrodė, kad žaidžia nesudėtis o žaidėjai. Prancūzijos triumfo laukiu nuo 2008 metų kai pradėjau domėtis futbolu... Skausmingiausias prisiminimas 2016 metų europos čempionatas kuri pralaimėjo 1:0 Portugalijai... Taigi žiūrėjau beveik visas pasaulio čempionato rungtynęs. Asmeniškai įdomiausiai buvo žiūrėti Kroatija - Anglija, intriga išlyko iki pat gal, ir nugalėja išvydome paskutinėmis pridėto laiko minutėmis... po kurio laimėjotais tapo Kroatija bei pateko į Finalą, kuriam jų laukė Mėlinieji - Allez Le Blues, taigi tikrai daug kas buvo už Kroatija, kadangi komanda nėra laimėjusi bei dauguma neutralio futbolo fanu palaikė juos. Tačiau aš iki galo išlikau už savo favoritus Prancūzus. Taigi atėjus finalui, atsitiko toks įvykis... Tik prasidėjo rungtynes ir pas mane dingo elektrą... labai susinėrvinau ir teko eiti į parduotuvę nuėjau į parduotuve nusipirkau saskaitos užsisakyti mob duomenų... grįždamas namo žiūriu elekrą atsirado.... ir ka jūs galvojat? tuos 5€ išleidau ant kreditų. Taigi įsijungus translecijai, buvo 1:0 jei neklystu, po A.Griezmanno, smugio prancūzai laiminėjo, tačiau rezultatą greitai išlygino, kas man nepatiko... tačiau labai greitai buvo paskyras 11 metrų baudinis į Kroatijos rinktinės vartus, kas manau buvo neteisinga, pagal mane, ten nebuvo rankų ir baudinio neturėjo  būt, na bet, kadangi teisėjai nusprendė, tai nusprendė, 11 metrų baudini relizavo tas pats A.Griezmannas, taigi buvau tiesiog laimingas... tačiau tai buvo nepabaiga.. P.Pogba padidino persvara ir įmušė įvarti 3:1 Prancūzai laiminėjo bei prieto dar prisidėjo Jaunasis Mbappe 4:1, tačiau po Pracūzijos vartininko klaidos, rezultatas tapo 4:2. Taigi tokiu rezultatu ir baigėsi šis finalas t.y Prancūzu triumfu. Allez Le Blues. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi sveiki visi , noriu papasakoti šios vasaros esminius įvikius , taigi pradėsiu.

 Birželis - Vasara prasidėjo labai kvailai , mokyklos suoluose , kaip nebūtų keistą , iki Birželio pabaigos turėjome sėdėti mokyklose ir nieko neveikti ( bent jau mūsų mokykloje nieko neveikėme ) , nepaisant mokyklos , per šį mėnesį lankydavau treniruotes , kurios padėjo pasiekti nemažai norimų mano rezultatų . Birželio mėnesis praėjo gan darbingai , krovėme šieną į kluoną , bei šiaudus į tvartą , dar reikėjo mokytis AM kategorijos egzaminui , apie kurį aprašysiu vėliau. Taigi , pereikime prie Liepos.

Liepa - Pradžia liepos prasidėjo su įtampa , nes turėjau važiuoti laikyti teises Liepos 5 dieną , Bet nevažiavau , nes brolis susilaužė koją , tada gavau daugiau laiko pasimokyti , Toliau liepos mėnesį atšventėme puseserės gimtadienį , kuris praėjo labai kvailai.. , nebent antra diena kažkaip geriau. Pirmąją dieną vestuvių , brolis ir draugas buvo užsilipęs ant autobusų stotelės , ir girti su kaklaraiščiais stabdė pravažiuojančius automobilius :D , o Liepos 18 dieną teko važiuoti laikyti egzamino , buvau labai įsitempęs ir sunerimes , nes bijojau neišlaikyti , bet viskas pavyko ir išlaikiau !! Toliau Liepa buvo tik eilinės dienos be nuotykių , išskyrus tai , kad su draugais važinėdavom prie ežero maudytis.

Rugpjūtis - Daugiausiai įvikių turėjas mėnesis , per šį mėnesį išliejau didžiausius savo nervų kiekius ir laimės sankaupas :) Rugpjūtis prasidėjo su įtin nemažais kiekiais grūdų valymo , nes gyvenu kaime ir ūkininkauju , todėl tėvams darbą atlikti padėti būtina . Vėliau rugpjūtį pradėjau normaliai važinėti motoroleriu , nes iki tol nebuvau važiaves miestu ar kitokiu daug eismo turinčiu keliu . Rugpjūtį buvo visokių rimtų ir nerimtų įvikių , kurių nepasakosiu , bet papasakosiu vieną , kuris man atėmė daug nervų ... Žodžiu buvo Rugpjūčio 29 , buvau mieste padėti mokytojai susinešti knygas į kabinetus ir panašiai , galų gale viską baiges ėjau susitikti su draugais , mes pasibuvom linksmai viskas ok , ir draugai pasakė varom pažiūrėsim tavo motorkę :D , nu ir nuėjom , ir tuo momentu , vienas iš jų išsiprašė kad duočiau pervažiuot , nu ir daviau , bet nuojauta buvo labai prasta ir galvojau , kad tik nesibaigtų prastai .. , o baigėsi taip , kad važiaves atgal , užspaudė priekinius stabdžius , ir virto ant šono , bei subraižė visą motorolerio šoną ... Na bet viskas pataisoma :) Pabaigoje rugpjūčio gavau trumpalaikį darbą pas ūkininką , dirbau gan trumpai , tik 32 valandos darbo , bet darbas buvo sunkus , teko šufliuoti grūdus sandely.

 

Na tai štai , papasakojau trumpai apie savo vasarą :) , tikiuosi skaityti bus įdomu :)

Pagarbiai Sare_Deep

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...