Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Beliunas_Justas

Mano 2018 metų Vasara

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki taigi mano nick Tiesiog_Deilas,norėčiau aprašiti savo vasara,tai jau baigės mokslai su draugai nu varem i miška pasikepti dešreliu visai skanios buvo norėjosi dar dešreliu bet nebuvo,kita diena jau sudraugu išėjom kamuolio paspardit ir pamėtit i krepšini bet krepšini as pralaimėjau prieš drauga,po kokios 1 savaitės mes suo tuo draugu Pijum išvaziavom i stovykla Mes busime kariai Pijus is buvo ar 5 ar 6 dienas nes ėjes iš toleto padėjo koja netaip ir isisuko,tai stovykloi buvo idomu pirmom dienom labai i miskus nėjom pagrinde  tik stovykloi futbola krepšini ar dar kanors žaisdavome arba maudidavomes,stovyklos valgis buvo tiesiog skanus buvo ir košes visko buvo jau kai buvo 7 dienos ar 8 diena tai nakti mes ėjom į žygi kokius 5km tikrai nuėjom buvo tamsu biski baisu bet viskas buvo gerai tik skaudėjo kojas,jau kai buvo 8 diena mums dave šaratinius šautuvus buvo 3 komandos po 4 žaidėjus taigi as ejau tik i 2 rounda buvo smagu biski pataike i mane bet as buvau nemirtingas tai laimėjom jau patis suprasit gal,jau kai buvo like 1diena iki pabaigos mes buvom pasistate tokias bustines kuriuose puse nakties praleidom keli megojo 2 budejo taip ir keitemes jau vadas sako ainam visi susiruošem ir išejom o priėje prie stovyklos sako vadas matot rodikles tai dabar aisim pagal jas ir mums vieniem teko aiti į zygi kokiu 7 kilometru jau tada grižom nuejo visi megoti mes su tokiu Kristupu dar nuėjom nakti kamuolio paspardit :) Jau kita diena visi važiavome namo taip ir baigėsi stovykla dar neviska papasakojau bet tik įdomiausius ivikius.

Grižau iš stovyklos tėtis buvo namuose dar 2sav ir išvažiavo į Norvegija tai aš jau su kompiuteriu per diena po kokius 400-700min pražaisdavau buvo gerai patekau i Kariuomene ir dar besu ten esu Seržanto rango direktorius tiesiog geras kaip ir igaliotiniai paprikolina.

 

Taip ir baigėsi mano vasara :) +rep kam negaila gal nebus 250 žodžiu bet užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano 2018 metų vasara

   Šiais metais vasara pralėkė žaibiškai. Visai nesenai peržengiau mokyklos slenkstį išlydėjusi mokslo metus, o jau vėl reikės grįžti ir vasara savo karščiais jau nebekepins. Nepaisant to, kad vasara pasibaigė, ji paliko naujų patirčių, nepamirštamų nuotykių ir naujų draugų. Norėčiau papasakoti apie tris savo patirtis, kurios šią vasarą buvo geriausios.

   Vos pasibaigus mokslo metams ėmiau krautis daiktus į Šiaulių krašto skautų stovyklą. Neatsiejama mano gyvenimo dalis tapo skautai, kuriems šiais metais atidaviau nemažai pastangų, nes labai norėjau, kad man parištų kaklaraištį ir tapčiau tikra skaute (skautas be kaklaraiščio yra tik kandidatas). Tos stovyklos metu mums, kandidatams, teko labai daug iššūkių, jeigu norėjome tapti tikrais skautais. Visų pirma – kvotos, kuriose turėjai įrodyti savo norą tapti skautu, toliau pastatyti stovyklos vartus, kai karštis lauke alinantis, o dar vėliau – sukrauti milžinišką vakaro laužą. Tą patį vakarą lietus pylė kaip iš kibiro, buvome alinančioje drėgmėje po kurios sekė šaltis. Kitą dieną lietus vis dar davė į kailį, ruošėmės žygiui. Buvome nusiteikę 30km  žygiui į kurį visada leidžiasi kandidatai, tačiau tetrukome nueiti apie 5km, kai mūsų kelionė baigėsi. Per tą laiką pasidarėme kaklaraiščio movą, pasidariau žygio lazdą iš lazdyno teturėdama peilį (tai pareikalavo nemažai jėgų ir man jau liepė pasiduoti, bet nebūčiau aš, jeigu taip pasielgčiau). Visą darbą atpirko vakare ant piliakalnio saulėlydžio šviesoje parištas kaklaraištis. Tai buvo didžiausias šios vasaros pasiekimas.

Spoileris

9c8e84d979c8de092f689b1862f9e90623.jpg 

Čia mūsų kuprinės, sveriančios po 10kg ir pasiruošusios į žygį.

68ff5aa435256439c45bc47413083808702.jpg 

Antras stovyklos vakaras prieš kaklaraiščių parišimą. Kepėmės dešreles, sėdėjom ir dainavom, nes visi labai jaudinomės... 

   Kita patirtis – tautinė skautų stovykla Rumšiškėse „Laužų karta“. Trumpai apibūdinčiau šią stovyklą kaip geriausia savo gyvenime. Tautinė stovykla Lietuvoje vyksta kas 5 metus. Kadangi šiemet yra Lietuvos šimtmetis, tai stovykla tikrai buvo didžiulė. Svečių iš kitų šalių joje turėjome daugiau nei iš 20 šalių, o mūsų, Lietuvių, buvo apie kelis tūkstančius (tiksliai pamenu lietuvių skaičiaus, bet užsieniečių buvo daugiau nei 700). Stovykloje kaip niekada daug buvo prancūzų, o kaip tik tada, liepos 14, jeigu neklystu, pasitaikė futbolo čempionatas. Turėjome sceną, kurioje vykdavo koncertai, tačiau tą dieną ten tiesiogiai buvo transliuojamas futbolo čempionatas ir prancūzai tiesiog ošė! Kitą dieną stovykloje skambėjo „Vive la France!“. Kur kas svarbiau nei futbolo čempionatas buvo visi sutikti nauji draugai, kurių kiekvieną dieną būdavo vis daugiau, gilėdavo draugystės ir su savo kraštiečiais (Šiaulių kraštas), o žmonės stovykloje buvo nerealiai draugiški, o tai ir yra priežastis, kodėl skautai man kaip antra šeima. Jų šiltumas, nuoširdumas ir noras padėti visada padeda jaustis jaukiai. Stovykla truko savaitę ir 1 dieną, tačiau paskutinę dieną niekas nenorėjo namo... Atsisveikinti su ašaromis akyse vieni kitų glėbiuose vis dėl to reikėjo, tačiau pažadėjome vieni kitiems nešioti prisiminimus iki kito karto...

Spoileris

672a6a22e2b8a0aeb79ee9831d80c03c467.jpg 

Vaizdas iš tautinės stovyklos. "Meilės kaitra" buvo mano pastovyklė, o tokių pastovyklių (kitokiais pavadinimais) buvo daug.

f81d414b0f0e296c253e795f4c4bde30352.jpg 

O čia mano mylimukai iš P20 ir P19 grupių. Darėme "Happiness box", kurią vėliau populiarinome socialiniuose tinkluose su šita nuotrauka.

   Kiek kitokia patirtis šią vasarą pasitaikė muzikos festivalis „Granatos Live2018“. Mano pirmas muzikos festivalis, kuris reziumė man visai patiko. Vieninteliai festivalio minusai buvo kiek per didelis karštis, nes jis super alino, o kitas dalykas – Prūsaitis pagrindinėje scenoje. Niekaip nesuprantu, kodėl Flying Saucer Gang neužėmė jo vietos, kai LNK scena lūžo nuo žiūrovų skaičiaus, kurie atėjo jų paklausyti. Linksmas dalykas, kad iki tol, kol nuėjau į jų koncertą, galvojau, kad FSG yra užsieniečiai... Žodžiu, naujos patirtis – nauji atradimai. Dar linksmesnis faktas tas, kad mano tautinė stovykla vyko taip pat toje pačioje vietoje kaip ir Granatos – Liaudies buities muziejuje, o į ją po stovyklos teko grįžti mažiau nei po dviejų savaičių. Praėjus Granatoms prasidėjo kiek kitoks gyvenimo etapas, kai per mažą laiką atsisveikinau su geriausia drauge ir mūsų draugyste, gerokai pasikeičiau pati, o tada ir pasibaigė vasara.

Spoileris

664fbb7ccaccac415f54b33cee094391827.jpg 

   Tai tokie didžiausi įspūdžiai iš mano vasaros. Į smulkmenas nesileisiu, nors tokių mažų nuotykių buvo tikrai daug. Žvaigždėtos rugpjūčio naktys įstrigo labiausiai... Tačiau nepalyginsi su ankstyvais rytais birželi apžvalgos bokšte. Tikiuosi, kad praūžusi vasara paliks mano galvoje ne tik smagius prisiminimus, bet ir liks ko pasimokyti iš jų. O dabar stačia galva atgal į mokslus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką veikiau VISĄ vasarą?

 

Manau pradėsiu nuo pradžių. Kaip ir prasidėjo kalendorinė vasara, bet dar reikia eit į mokyklą, bet nelabai aš ten ir ėjau, 11 klasės metų gale. Pradėjau vasarą kaip ir iškeliavęs į Palangą, per Vasaros atidarymą Palangoje. Aišku, nevažiavau ten pramogaut, vykau su darbu (apklausinėdavau žmones). Palangoje vakarais vykdavom į kokią kavinę ar panašiai, ten šventėme vasaros atidarymą. Po Palangos, dar šiek tiek teko padirbt, po to darbas pabodo, palikau jį. 

Pagrindinė veikla Birželio mėnesį buvo tokia - lėkdavau su draugais į miestą, eidavome žaisti tinklinį. Trys dienos prieš draugo gimtadienį (vienas kitą pažįstame jau apie 14 metų) vykau į JVA (Jaunimo vasaros akademiją), kuri buvo Šilalės rajone, o kitais metais vyks Klaipėdos rajone, Gargžduose (turbūt). Į ją pakvietė geras pažįstamas. Ten buvo praleistos kone vienos iš daugiausiai įspūdžių palikusios dienos. Susipažinau su naujais žmonėmis, taipogi atsirado ir naujų draugų iš Pakruojo. Šioje akademijoje vyko visokios veiklos - nuo paskaitų ir "namų darbų" pristatymų iki krepšinio, futbolo varžybų, diskotekų nuo 22:00 iki 3:00. Veiklos tikrai buvo, galiu teigti, jog ten neteko sėdėti rankas sudėjus.

Po šios kaip ir stovyklos, kaip ir akademijos švenčiau draugo gimtadienį, kaip ir minėta, 14 metų draugai. Vėliau buvo dar vienas gimtadienis, mano draugo karininko.

Vasara jau įpusėja. Aš tampu savanoriu Europos Žmonių Festivalyje (EŽV, EPF - European people's festival), kuris vyko Radviliškyje, kur šiuo metu dabar ir gyvenu. Savanorystė truko vieną savaitę, per kurią geriausiai susipažinau su Prancūzų, Ispanų bei Italų delegacijomis. Kiekvieną dieną teko keltis apie 6 ryto, tekdavo išnešioti laikraščius po mokyklas (mokyklose gyveno delegacijos). Vyko sportinės rungtys, tokios kaip Petankė, Krepšinis, NAKTINIS futbolas. Taipogi vyko plaukimo varžybos, teko dirbti Info centre, kuriame turėjome suteikti pagalbą visiems atklydusiems, dažniausiai užseniečiams. O iš viso buvo 12 ar 11 delegacijų, tarp jų ir Lietuviai. Radau labai daug naujų draugų ne tik tarp užseniečių, bet taip pat ir tarp savanorių, kurių iš viso buvo apie 50, tarp jų ir aš. Paskutinė diena buvo liūdna, teko atsisveikinti su visais, kuriuos sutikau ir galbūt niekada nesutiksiu. Paskutinė diena susijungė su mūsų miesto švente, taip kad čia buvo kaip ir dviguba šventė - Miesto šventė bei festivalio uždarymas.

Paskutinį mėnesį keliavau į savo gimtąjį miestą - Kuršėnus. Ten aplankiau gimines, bet buvo šiek tiek nuobodu. Išvažiuojant susirašiau su tuo pačiu minėtu draugu, kuris vyko į Šiaulius atlikti pravažiavimo. Grįžtant jis man skambina, ir sako, kad laukia manęs su tokiu asmeniu - Gytis_Junior. Susitikome, pabuvome gal kokią valandą, visi išsiskirstėme - Gytis į darbo vietą, draugas į pravažiavimą o aš į tattoo saloną (pamiršau paminėt jog Liepos 19d pasidariau tatiuruotę). Vėliau sumąsčiau užsukt pas Gytį. Mes laukiame draugo, kuris jau kaip ir baiginėja viską. Gytis vėliau paminėjo, jog jis išvyko laikyt teisių, paskutinį pravažiavimą. Tai išgirdęs nustebau ir nudžiugau, nes po 5 min draugas skambino Gyčiui, pasakė, kad išlaikė iš 1 karto. 

Likusią dalį vasaros ilsėjausi, nenorėjau savęs apsikrauti, ruošiausi 12 klasei. taip ir  bagėsi ta vasarėlė...

 

 

Beje, tas draugas, kurio neminėjau taipogi žaidžia sarg'ą, o jis pasivadinęs Arnas_Sutka.

 

 

Beje, kelios nuotraukos iš vasaros:

Šios bus iš savanorystės:

 

1. Šarvuotis, būsiu per vidurį

 

 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/032ede6a5a537f7b63adc58c720834f8473.jpg]032ede6a5a537f7b63adc58c720834f8473.jpg[/URL]

2. Čia visi savanoriai, dalyvavę (Aš užsidengiu kažkaip veidą, viršuje su kepure)

 

 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/3457e329d39c4b3bc532dc7cfd9aef04260.jpg]3457e329d39c4b3bc532dc7cfd9aef04260.jpg[/URL]

3. Ir čia aš per vidurį atsisėdęs ir iškėlęs rankas

 

 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/a93cb69936d9f8c2e3f3d9c352fa69ff176.jpg]a93cb69936d9f8c2e3f3d9c352fa69ff176.jpg[/URL]

4. O šita su dviem Ispanėm 

 

 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/56855885a4f90e4250f72ba5e5b0d23a893.jpg]56855885a4f90e4250f72ba5e5b0d23a893.jpg[/URL]

 

O ši viena bus iš JVA (Jaunimo vasaros akademijos), tas prisimerkęs

 

 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/fecedf3a4e7cf149215cd1d01f541205921.jpg]fecedf3a4e7cf149215cd1d01f541205921.jpg[/URL]

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

MANO VASARA!

Taigi pradėsiu nuo pat vasaros pradžios. Na vasara prasidėjo vėliau negu įprastai, bet mokykloje buvo integruota tokia savaitė. Visa mokyklą užsirašė pas jam patinkančia mokytoją arba jam įdomia temą, kuri bus vykdoma tą savaite. Aš buvau užsirašęs pas anglų mokytoją, nes aš labiau esu prie anglų kalbos. Tema buvo Vaidinu nes (ne)moku vaidinti. Na pradžioje galvojau nieko įdomaus neįvyks, bet darbams įpusėjusiems aš visiškai pakeičiau savo nuomonę ir man vaidinimas visai patiko, kaip mes jį rengėme. Na pas mūsų miestelyje yra tokia kaip vasaros šventė- Koldūninė. Taigi šventė yra gan išskirtinė negu kitur. Na taip pati pradžia kaip ir visur dainos, kioskai, srautas žmonių, bet pas mus vyksta koldūnų varžybos per kurias gamina koldūnus savo rankomis, o kitas žaidimas/varžybos yra valgymo, tad tiek apie birželį. Liepos mėnesį buvau nukeliavęs į Tauragė, o ką veikiau ten? taigi buvome su kartu su šeima taurų parke, kas nežino kas tai yra tiesiog susiraskite internete. Na kadangi pirmą kartą buvau, tai pradėjau nuo pirmosios trasos, trukdžių nebuvo, lengvai perėjau, priėjus prie mėlynos kelios užduotis atrodė gan sunkios, bet viskam yra pirmas kartas, na o raudonoji trasa buvo labiau varginanti, negu sunki. Juodosios net nebandžiau, nes draugas sakė, kad jinai dar persunki ir jį patį nukėlė, tad net nebandžiau. Buvau užsukęs į delfiunarimą, ten įspūdžiai tikrai buvo geri, labai patiko, bet aišku smagiausia buvo prie jūros, kad ir kaip jau norėjo važiuoti aš nuo jūros nenorėjau, nes manau visiems smagu įdegti, pasimaudyti, pagaudyti bangas, na šiek tiek atrodo vaikišką, bet smagu prisiminti senus laikus. Na buvau užsukęs pas kaimynus Latvius, na įspūdžiu kažkokių nebuvo, nes ten buvom trumpą tarpo laiką, todėl visko tikrai nepamačiau ar nesižinojau, bet tik kas labai keista, kai atrodo matai lietuvį, bet jis yra Latvis na jų kalboje yra tokių pačių žodžių arba panašių. Kitą laiką leidau su šeima, draugais, bei žaidžiau serveryje. Dar pridursiu viena veikla ką dažnai veikdavome su šeima vakarais: žaisdavome kortomis: durnių (Durak), melagį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na taip, kad ir kaip gaila, bet vasara baigėsi, bet galbūt baigėsi tik kalendorinė vasara? Po kol kas orai tikrai lepina, tikiuosi taip bus kuo ilgiau. Ši mano vasara buvo neeilinė. Kalbant apie pramogas, tai ši vasara buvo turbūt viena iš skurdžiausių, tačiau visos vasaros bėgyje įgavau labai vertingų ir naudingų pamokų. 

 Pirmiausia visą šią vasarą dirbau ir vis dirbu, kas automatiškai mažino mano mėgavimąsi itin karštais vasaros orais. Ar aš gailiuosi ? Tik iš dalies. Dirbu vadybininku auto nuomos punkte. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad galiu dirbti tokį darbą, kuriame reikia tiesiogiai bendrauti su klientais. Ir iš tiesų pradžia buvo sunki. Labai jaudindavausi, dažnai net mikčiodavau, ko pasekoje klientas ne visada suprasdavo ką jam sakau, tačiau taip buvo tik pirmas geras dvi savaitės, vėliau viskas eidavosi kaip iš pypkės, o svarbiausia man patiko tai ką aš darau. Faktas, kad mašinas dažniausiai nuomodavosi iš užsienio grįžę mūsų šalies emigrantai, o dažnai gaudavosi taip, kad jie grįždavo su antrosiomis pusėmis, kurios kalba tik angliškai, tad ne kartą teko kalbėti ir angliškai. Mes teikiame ir tokią galimybę, kaip automobilio pristatymas į pasirinktą oro uostą. Tokiu atveju man tekdavo nuvažiuoti į oro uostą ir iš jo grįžti su klientais, o kelionės trukmė - 2 valandos. Faktas, kad visą tą laiką netylėsi. Pirmus kelis kartus sekėsi tikrai sunkiai, nes kalbėti su suaugusiu asmeniu nebuvo lengva kadangi skiriasi ir interesai, ir mąstysena, tačiau kuo toliau, tuo darėsi lengviau. Dažniausiai paliesdavom tokias temas kaip maisto kainos toje šalyje kur jie dirba, prakalbdavom apie sportą, ir politiką. Ir taip, kaip kalbi ir domiesi laikas praeina daug greičiau. Mūsų firma užsiima ne tik automobilių nuomą, tačiau ir automobilių pardavimais. Viena iš populiariausių ir finansiškai naudingiausių mūsų firmos parduodamų automobilių markė - Ford Mustang. Ankščiau net nebūčiau galėjęs pagalvoti, kad kažkada teks iš arti matyti tokį automobilį, o dabar aš su juo susiduriu ko ne kasdien. Ir taip, teko nekartą sėdėti šiame automobilyje ir pajusti jo galią, žinoma šefas dar gerai manimi nepasitiki ir tokio automobilio pavairuoti dar neteko, tačiau teko vairuoti daug naujų automobilių, o kartą teko vairuoti Lexus visureigį su automatinę pavarų dėžę, po kurio kapotu slepiasi daugiau kaip "300 arklių". Žinoma ne kartą gyriausi draugams ir padariau ne vieną nuotrauką :

 

Keli iš daugelio mūsų firmos Mustangų :

 

 

 


41027667_264597154179306_7523003744317865984_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b45567bec8d6d6dd5c6b6bd4995f148d&oe=5C3B9A4C

 

41020284_320035705223885_4942726408087535616_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8d104ff994c721eea9368d195756c938&oe=5BEE6EBA

 

40911510_2269714206632897_9132885790416699392_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fbfe8e41e96f9f5d72fa0cf6f290a455&oe=5C2C8A10
 

 

 

Šefui labai patinka vadinamieji "retro" automobiliai, tad štai vienas iš jų :

 

 

 

 


41145015_680583648979569_5054067022850162688_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c59d1bfddacf2de0e50b07aa4544554d&oe=5C23A04C
 

 

 

Na, o čia aš Žalgirio arenoje, automobilių parodoje. Aišku šis Mustangas ne mūsų firmos.

 

 

 

 


41109565_2153320641604916_6533979445856829440_n.png?_nc_cat=0&oh=33c8cbf01d045abc13eb6543743b03d4&oe=5C2E6DF4
 

 

 

Kaip ir sakiau daug laiko pramogoms neturėjau, tačiau savaitgaliai dažniausiai būdavo laisvi ir jei išlįsdavo vieną ar kita proga pasilinksmint ir atsipūst - būtinai sudalyvaudavau. Buvau jūros šventėje, Klaipėdoje, tačiau nieko ypatingo ten nenuveikiau, daug labiau įsiminė "Šiaulių dienos". Aišku ir čia nieko labai išskirtinio neįvyko, koncertavo grupės/atlikėjai, o aš tiesiog linksminausi. Tačiau ryte važiuojant namo pastebėjau turistę, su begalė lagaminų, buvom keturiese, viena laisva vieta buvo, tad pasisiūliau pagelbėti. Tai buvo rusė, kuri itin gerai kalbėjo angliškai, nei vienas iš mano draugų dorai nekalbėjo angliškai, tad kalbėti teko man. Paklausiau ką ji čia veikia ir kaip ji čia atsidūrė, tuomet paaiškėjo, kad ji keliavo į Estiją uždarbiauti, tačiau žmonės, kurie ją vežė kaip mat apgavo ir išmetė Lietuvoje kaip kokį šunį. Žinoma pasisiūliau bent kažkaip pagelbėti, ji sakė, kad jei reikia į Kaliningradą, ji turėjo žemėlapį ir susigaudė, kad reikia vykti į Tauragės pusę ir vėliau link Klaipėdos, A12 keliu. Ji sutiko. Pasakiau, kad labai daug pagelbėti negaliu ir nuvešiu į degalinę esančią A12 kelyje, bevažiuojant ji sakė, kad jei nejauku, nes ji viena tarp keturių vaikinų, aš sakiau, kad nėra dėl ko nerimauti, tačiau iš jos elgsenos jutosi, kad ji mano žodžių nepaisė. Kai pasiekėm A12 kelia ji ištarė "Now I can trust you", nuvažiavome į degalinė. Pagelbėjau išties labai mažai, pavežiau vos 15km, bet ji atsidėkojo. Aišku paprašiau įsiamžinti nuotraukoje ir ji sutiko. Štai ir nuotrauka : 



40980440_292355548225815_6251583812841504768_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fc2c677f3520263fdc44eaa54e4cd335&oe=5C342E6F

 

 Tad kaip ir sakiau ši vasara atnešė man labai daug neišdildomos patirties, kuria tikrai ne visą aprašiau čia, taipogi ši vasara padovanojo man ne vieną šimtą "KARMOS" taškų :9_innocent:

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Norėčiau papasakoti apie šių metų vasarą. Iš pradžių ji buvo tragiška. Pradžioje vasaros buvo žiauriai karšta ir reikėjo eiti į mokyklą, kepti kabinetuose, atrodydavo jog mokslai niekada nesibaigs, ne paslaptis jog buvau dešimtokas ir laikiau PUPP, kurie pasisekė gana neblogai :) Pasibaigus mokslo metams, nieko nelaukdami su draugais atšvemtėme, kaip ir visi normalūs paaugliai. Tuomet buvo nykus laiko tarpas, kol atėjo vasaros vidurys. Sugalvojome su draugais lėkti į mišką ir pavažinėti su draugo džipu. Buvo tikrai labai linksmau, tačiau išėjo pavažinėti tik dvi dienas :D kodėl? Pirmą dieną įpuolėme į griovį, tačiau po šios dienos automobilis dar išsilaikė, ko negalėčiau pasakyti apie sekančią dieną. Važiavom gan ramiai miško keliu, kai staiga draugas pradėjo mėtyti vairą į visas puses, ir nesuvaldęs tr.  Priemonės rėžėsi į medį, likome visi gyvi, tačiau ne džipas..  Šiaip netaip nutempėm jį į vietą ten kur ir turi stovėti ir palikome likimo valioje. Po  kelių dienų važiavome maudytis, ne bet kur, o į karjerą, kurio viduryje stovi nemažas metalinis laivas. Nors ir nesaugu, tačiau nuplaukėme iki jo, įlipome, ir kiaurą dieną iš jo šokinėjome, aukščiausias taškas iš kurio šokau buvo 7m. Vaizdas leidžiantis atrodo fantastiškai, tačiau kai prisibijau aukščio galiu pasakyti pirmas bandymas buvo gana ne drąsus. Šių metų vasarą mačiau be galo didelį kiekį gyvačių, tiek miške, tiek mieste, tiek nuodingų, tiek ne, nors jų bijau, sutikus bėgti neteko. Vasarai bėgant į pabaigą pradėjome švęsti... Šventėm dažnai ir stipriai, kad kitą dieną galima sakyti išsirašydavom bilietenį. Dar vienas gana įdomus faktas, jog per šią vasarą peržiūrėjau visus pasmerktų sezonus, kadangi esu didelis šio serialo fanas, buvau pradėjęs žiūrėti ir anime, bet per daug neužsikabinau. Sarge šią vasarą pasiekiau direktoriaus postą, bet niekada nemaniau, kad pirmąjį direktorių gausiu vasara, ką jau padarysi. Orai buvo puikūs, tad daug laiko žaisti neteko, daugiausia laiko praleidau prie vandens telkinių su draugais ir t.t. Vasara prabėgo žaibiškai, tačiau visą ją atpirko paskutinė savaitė. Kiekvieną dieną su draugais rasdavome vis naujų užsiėmimų, todėl savaitė prailgo, buvo daug balių, taip pat šiek tiek dirbau sodyboje, nes juk reikia apsitvarkyti aplinką prieš rudenį. Toli niekada atostogauti ne važiuoju, nes man užtenka pasibuti savo rajone prie ežero ar upės, tai man daug maloniau nei sėdėti sausakimšame paplūdimyje Palangoje ar kur kitur. Paskutines tris vasaros dienas ivertinciau daugiau nei tobulai. Pirmą dieną šventėme, paryčiais grįžau, miegojau iki kitos dienos vakaro, tuomet su draugais susitikome, sukirtome po didelį kebaba su česnakiniu padažu, pakalbejom, pasimaudem, ko gero paskutinį kart šiais metais, o paskutinę dieną tiesiog  labai labai atsipalaidavau, ko galbūt nedariau visas atostogas. Taigi štai kokia buvo mano vasara, ji nebuvo labai ypatinga, tačiau man ji tikrai patiko, vien dėl savo karštų orų :)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki sarginiai, papasakosiu apie savo vasara taigi pacioje vasaros pradzioje dar reiikejo eit mokyklon blet karstis belekoks sedi ir kepi toj klasej, paskui PUPP'as lietuviu 4 vos islaikiau o matematika 3 vieno tasko truko iki islaikymo kai tik baigės PUPP'as po keliu dienu važiavome į 5 dienų kelionę maršrutu Lietuva-Lenkija-Vokietija-Olandija-Vokietija-Lietuva labiausiai šioje kelionėje pavargau nuo važiavimo, nes sėdi nei miegot normalei nei dar ką ištikro labai skaudėjo kaklą po šios kelionės, pirmoji diena buvo Lenkijoje gal labiau ne diena o vakaras nes tik vakare atvažiavome į galutiniį taška kur mes pernakvojome, viešbutukas ne 5 žvaigždučių bet ištikro man ir dar 3 draugam numeris kliuvo tikrai pasakiškas pirmają nakti iškart jau pripisom, nakti buvo biški prikolu pavyzdžiui kai klasokiai sedėjo lauke ir viešbutį nakčiai užrakino tai per langa įlipinėjo atgal, rytas buvo sunkus aišku, bet iškart šovėm tiesiai į Vokietijos krašta miestelį Reina, miestas tikras vaiduoklis pavaikščiojus kokia valanda po miesta matėme tik 3 žmones ir viskas, bet ištikro viskas Vokietijoje kaip ir sako yra labai tvarkinga praėjus nakčiai, papusryčiave išvažiavome į Olandiją-Amsterdama, po jį vaikščiojome buvo užsakytas dar vienas gidas tiksliau gidė kuri apie miestą pasakojo buvo nerealiai įdomu, matėme kanalus, aukštus pastatus, bei netgi teko prasieiti pro Raudonūjų žibintų gatvę. Po dienos vaikščiojimo gryžome į Reina kurio viešbutuke galima sakyti pernakvojome ir išvažiavome į Berlyną ten iirgi buvo kur paganyti akis buvome potsdamo aikštėje, prie bradenburgo vartu, buvome prie checkpoint charlie . gryžus iš kelionės ir namie pailsėjus 1 savatę išvažiaviau į karatė stovykla kurioje visa savaite sportavau ir gerai praleidau laiką, Sportas baidarės, maudynės ežere, mažesnių karatistų krikštynos.vėl gryžus iš šios stovyklos vėl išvažiavau į LŠS rengiama II pakopą kuri vyko savaitę ištikro buvo labai įdomu taktikos, visokios paskaitos, bei pratybos gali stovyklos buvo kontrolinis kuris susidėjo iš keturiu daliu TOPOGRAFIJA, bendras TEORINIS TESTAS, PALAPISIAUŠČIŲ STATYMAS ir virvių rišimas, po šio kontrolinio kitą diena buvo iteikimas pakopos tie kurie išlaikė iš viso laikė apie 40 žmonių aš patekau tarp top 10 kurie išlaike tikrai gerai, paskui likusią vasara dirbau su tėčiu liepos mėnesį vyko Papradėje akcija joje reikėjo kartu su Prancūzų, Olandų ir Vokiečiu kariais eiti padėti miesto žmonėms reikėjo buti grupės po 3 mano grupėje buvo 2 prancūzai mes vaikščiojome po miestą i kiekvieno žmogaus namą ir siuleme pagalbą gal reikia sukapoti malkas, gal sugrėbti lapus ar kitokiu darbu. Paskui buvo miesto šventė kurioje kartu su kitais Jaunaisiai šauliais dalyvavome Papradės miesto šventėje joje virėmi vadinama kareiivišką košę ir parengėma maža kliučių ruožą vaikams. Rugpjučio mėnesį nešėme lietuvos vėliavą per Švenčionių miestą kartu su pasieno policijos nariais, KASP kariais, ir kitais. Va taip prabėgo mano vasara.

Vokietija

Spoileris

5f70bfdab8a221de15e4c522b75536ff566.jpgda1d7b54adbefe291f9c1b91e26f49d5247.jpg

 

Aš tas vidurinis

Spoileris

cd76d40c7823053bfc3ed5e8e7eef44e910.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

I vieta 24 valiutos @Kevin_Wester

 II vieta 12 valiutos @Gytis_Junior

III vieta 6 valiutos @Sfme_Aurobj

 

Kadangi vienam sunku buvo išrinkti, tad paprašiau komandos narių pagalbos. Nenusiminkit bus dar eventų per kurios galėsite laimėti valiutos. Gero vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...