Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Mano 2018 metų Vasara

Rekomenduoti pranešimai

Norėčiau papasakoti apie šių metų vasarą. Iš pradžių ji buvo tragiška. Pradžioje vasaros buvo žiauriai karšta ir reikėjo eiti į mokyklą, kepti kabinetuose, atrodydavo jog mokslai niekada nesibaigs, ne paslaptis jog buvau dešimtokas ir laikiau PUPP, kurie pasisekė gana neblogai :) Pasibaigus mokslo metams, nieko nelaukdami su draugais atšvemtėme, kaip ir visi normalūs paaugliai. Tuomet buvo nykus laiko tarpas, kol atėjo vasaros vidurys. Sugalvojome su draugais lėkti į mišką ir pavažinėti su draugo džipu. Buvo tikrai labai linksmau, tačiau išėjo pavažinėti tik dvi dienas :D kodėl? Pirmą dieną įpuolėme į griovį, tačiau po šios dienos automobilis dar išsilaikė, ko negalėčiau pasakyti apie sekančią dieną. Važiavom gan ramiai miško keliu, kai staiga draugas pradėjo mėtyti vairą į visas puses, ir nesuvaldęs tr.  Priemonės rėžėsi į medį, likome visi gyvi, tačiau ne džipas..  Šiaip netaip nutempėm jį į vietą ten kur ir turi stovėti ir palikome likimo valioje. Po  kelių dienų važiavome maudytis, ne bet kur, o į karjerą, kurio viduryje stovi nemažas metalinis laivas. Nors ir nesaugu, tačiau nuplaukėme iki jo, įlipome, ir kiaurą dieną iš jo šokinėjome, aukščiausias taškas iš kurio šokau buvo 7m. Vaizdas leidžiantis atrodo fantastiškai, tačiau kai prisibijau aukščio galiu pasakyti pirmas bandymas buvo gana ne drąsus. Šių metų vasarą mačiau be galo didelį kiekį gyvačių, tiek miške, tiek mieste, tiek nuodingų, tiek ne, nors jų bijau, sutikus bėgti neteko. Vasarai bėgant į pabaigą pradėjome švęsti... Šventėm dažnai ir stipriai, kad kitą dieną galima sakyti išsirašydavom bilietenį. Dar vienas gana įdomus faktas, jog per šią vasarą peržiūrėjau visus pasmerktų sezonus, kadangi esu didelis šio serialo fanas, buvau pradėjęs žiūrėti ir anime, bet per daug neužsikabinau. Sarge šią vasarą pasiekiau direktoriaus postą, bet niekada nemaniau, kad pirmąjį direktorių gausiu vasara, ką jau padarysi. Orai buvo puikūs, tad daug laiko žaisti neteko, daugiausia laiko praleidau prie vandens telkinių su draugais ir t.t. Vasara prabėgo žaibiškai, tačiau visą ją atpirko paskutinė savaitė. Kiekvieną dieną su draugais rasdavome vis naujų užsiėmimų, todėl savaitė prailgo, buvo daug balių, taip pat šiek tiek dirbau sodyboje, nes juk reikia apsitvarkyti aplinką prieš rudenį. Toli niekada atostogauti ne važiuoju, nes man užtenka pasibuti savo rajone prie ežero ar upės, tai man daug maloniau nei sėdėti sausakimšame paplūdimyje Palangoje ar kur kitur. Paskutines tris vasaros dienas ivertinciau daugiau nei tobulai. Pirmą dieną šventėme, paryčiais grįžau, miegojau iki kitos dienos vakaro, tuomet su draugais susitikome, sukirtome po didelį kebaba su česnakiniu padažu, pakalbejom, pasimaudem, ko gero paskutinį kart šiais metais, o paskutinę dieną tiesiog  labai labai atsipalaidavau, ko galbūt nedariau visas atostogas. Taigi štai kokia buvo mano vasara, ji nebuvo labai ypatinga, tačiau man ji tikrai patiko, vien dėl savo karštų orų :)) 

Redaguota , redagavo Dark_Boy
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki sarginiai, papasakosiu apie savo vasara taigi pacioje vasaros pradzioje dar reiikejo eit mokyklon blet karstis belekoks sedi ir kepi toj klasej, paskui PUPP'as lietuviu 4 vos islaikiau o matematika 3 vieno tasko truko iki islaikymo kai tik baigės PUPP'as po keliu dienu važiavome į 5 dienų kelionę maršrutu Lietuva-Lenkija-Vokietija-Olandija-Vokietija-Lietuva labiausiai šioje kelionėje pavargau nuo važiavimo, nes sėdi nei miegot normalei nei dar ką ištikro labai skaudėjo kaklą po šios kelionės, pirmoji diena buvo Lenkijoje gal labiau ne diena o vakaras nes tik vakare atvažiavome į galutiniį taška kur mes pernakvojome, viešbutukas ne 5 žvaigždučių bet ištikro man ir dar 3 draugam numeris kliuvo tikrai pasakiškas pirmają nakti iškart jau pripisom, nakti buvo biški prikolu pavyzdžiui kai klasokiai sedėjo lauke ir viešbutį nakčiai užrakino tai per langa įlipinėjo atgal, rytas buvo sunkus aišku, bet iškart šovėm tiesiai į Vokietijos krašta miestelį Reina, miestas tikras vaiduoklis pavaikščiojus kokia valanda po miesta matėme tik 3 žmones ir viskas, bet ištikro viskas Vokietijoje kaip ir sako yra labai tvarkinga praėjus nakčiai, papusryčiave išvažiavome į Olandiją-Amsterdama, po jį vaikščiojome buvo užsakytas dar vienas gidas tiksliau gidė kuri apie miestą pasakojo buvo nerealiai įdomu, matėme kanalus, aukštus pastatus, bei netgi teko prasieiti pro Raudonūjų žibintų gatvę. Po dienos vaikščiojimo gryžome į Reina kurio viešbutuke galima sakyti pernakvojome ir išvažiavome į Berlyną ten iirgi buvo kur paganyti akis buvome potsdamo aikštėje, prie bradenburgo vartu, buvome prie checkpoint charlie . gryžus iš kelionės ir namie pailsėjus 1 savatę išvažiaviau į karatė stovykla kurioje visa savaite sportavau ir gerai praleidau laiką, Sportas baidarės, maudynės ežere, mažesnių karatistų krikštynos.vėl gryžus iš šios stovyklos vėl išvažiavau į LŠS rengiama II pakopą kuri vyko savaitę ištikro buvo labai įdomu taktikos, visokios paskaitos, bei pratybos gali stovyklos buvo kontrolinis kuris susidėjo iš keturiu daliu TOPOGRAFIJA, bendras TEORINIS TESTAS, PALAPISIAUŠČIŲ STATYMAS ir virvių rišimas, po šio kontrolinio kitą diena buvo iteikimas pakopos tie kurie išlaikė iš viso laikė apie 40 žmonių aš patekau tarp top 10 kurie išlaike tikrai gerai, paskui likusią vasara dirbau su tėčiu liepos mėnesį vyko Papradėje akcija joje reikėjo kartu su Prancūzų, Olandų ir Vokiečiu kariais eiti padėti miesto žmonėms reikėjo buti grupės po 3 mano grupėje buvo 2 prancūzai mes vaikščiojome po miestą i kiekvieno žmogaus namą ir siuleme pagalbą gal reikia sukapoti malkas, gal sugrėbti lapus ar kitokiu darbu. Paskui buvo miesto šventė kurioje kartu su kitais Jaunaisiai šauliais dalyvavome Papradės miesto šventėje joje virėmi vadinama kareiivišką košę ir parengėma maža kliučių ruožą vaikams. Rugpjučio mėnesį nešėme lietuvos vėliavą per Švenčionių miestą kartu su pasieno policijos nariais, KASP kariais, ir kitais. Va taip prabėgo mano vasara.

Vokietija

Spoileris

5f70bfdab8a221de15e4c522b75536ff566.jpgda1d7b54adbefe291f9c1b91e26f49d5247.jpg

Aš tas vidurinis

Spoileris

cd76d40c7823053bfc3ed5e8e7eef44e910.jpg

Redaguota , redagavo Robertas_Energy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

I vieta 24 valiutos @Kevin_Wester

II vieta 12 valiutos @Gytis_Junior

III vieta 6 valiutos @Sfme_Aurobj

Kadangi vienam sunku buvo išrinkti, tad paprašiau komandos narių pagalbos. Nenusiminkit bus dar eventų per kurios galėsite laimėti valiutos. Gero vakaro.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...